Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

12 sty 2011, 13:38

Ja się tak szybko melduje z rana - zaraz do położnej jadę a potem do pracy zajrzę - ojjjjjj..... jak mi się nie chce tam jechać ale co jak mus to mus...... :) Jak wrócę to dam znać jak było!

Gaga szczerze to nie wiem czy w konsulacie udzielą mi takich informacji....- może!

Buziaki i życzę wszystkim miłego dzionka!

knutia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 48
Rejestracja: 27 sty 2010, 18:37

12 sty 2011, 14:04

hej:)jutro kladę sie do szpitala i czekamy na małego:)mam nadzieje, ze wszystko pojdzie sprawnie i bez komplikacji...poki co jesli chodzi o znieczulenie staram sie myslec, ze dam rade bez, ale zobaczymy...w zwiazku z tym mam pytanko- jak to jest po tym znieczuleniu- mozna chodzic po nim, czy jak to tam jest, bo ja zielona jestem, a obawiam sie ze w trakcie porodu moge nie bardzo rejestrowac co do mnie mowia:)trzymajcie sie cieplo:)

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

12 sty 2011, 14:12

też nie mogłyście wejść na forum?? :ico_zly:
jak człowiek chwilę ma to nie działą wrr

Gaga to Ty masz fajnie jak niemiecką stronę niedaleko :) Tez bym chciała się przejść u nich po sklepach.
Ja wczoraj bardzo musiałam się powstrzymać żeby nie wchodzić do innych slepów, a to co kupiłam i tak przypadkiem, bo poszłam obejrzeć skrzydła :-D

Buzok pisała, że już się porusza, a maluszek dalej w inkubatorku, ale na antybiotyku. Na szczęście oddycha już bez wspomagania.
Pytałam trochę, napisała, że w pierwszej minucie dostał 10 pkt, potem 8 bo miał problemy z oddychaniem i do tej pory inkubator i kroplówki.
Lekarze mówią, że to może być prze problemy z drogami moczowymi co miała w ciąży.

Tyle, lecę na wyprzedaże i koleżankę chorą odwidzić :)))

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

12 sty 2011, 15:18

Czesc dziewczyny :-D
My dzisiaj po kontroli jestesmy mój Syn waży 3050 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Wcina jak opętany i jest zdrów jak rybka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Nawet mu głowa urosła 4 cm wszystkie czapki za małe wiec podrzuce małego tesciówce bo M w pracy i lece cos kupic aż ma odcisnietą :ico_olaboga: A wogóle to już ciuszki 56 są dobre na niego :ico_smiechbig: Wielkolud jeden...
U mnie kijowo jak już kiedys wspomniałam mam nawrót choroby. Piep.... Raczysko :ico_zly: 19 mam biopsje i się dowiem w jakim stopniu ale zapobiegawczo włączyła mi onkolog hemie taka delikatną nawet o dziwo sie dobrze czuję :ico_noniewiem: Więc tak latam codziennie na kroplówkę, pózniej zastrzyk do domu jakis obiad mały spacerek a ózniej padam na twarz i spie z Wikuśiem ile się da budze sie już ciemno karmienie jakis posiłek i trzeba się pluskać , znów karmienie jakies przytulanie :ico_oczko: z M filmik i noc :ico_szoking: Masakra :ico_olaboga: Ale daje rade twardo działam i jest ok tak naprawde to nawet nie mam czasu o tym pomyslec że jakis raczek się wkrada :ico_oczko: Dobra kochane moje szczescie me się budzi uciekam ale cos tam opisałam co u mnie jak widzicie staram się was nie zaniedbywac :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-01-12, 14:20 ]
Aaaa i dziekuje za cieplutkie słowa wsparcia Kocham was :ico_buziaczki_big:

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

12 sty 2011, 17:03

w zwiazku z tym mam pytanko- jak to jest po tym znieczuleniu- mozna chodzic po nim, czy jak to tam jest, bo ja zielona jestem, a obawiam sie ze w trakcie porodu moge nie bardzo rejestrowac co do mnie mowia:)trzymajcie sie cieplo:)
spokojnie mozesz chodzić :) znieczulenie mogą podac dopiero jak jest min.4cm rozwarcia.Ja miałam i polecam choć w moim przypadku jakiejś ogromnej ulgi nie było i trwała bardzo krótko.Być moze powinnam poprosic o zwiększenie dawki leku,ale jakoś wtedy o tym nie pomyślałam :ico_noniewiem: Znieczulenie zniesie ból,ale nie osłabi ci czucia w nogach.U mnie po podaniu znieczulenia dzicku tętno wariowało (spadało bardzo) ale po jakimś czasie się wyrównało.

[ Dodano: 2011-01-12, 16:21 ]
Agnieszka26, kurczę ty to masz w życiu pod górkę :(

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

12 sty 2011, 22:43

A u nas cicho głucho pusto - co się dzieje z z Wami dziewczynki????????

Agnieszka26 jesteś dla mnie wzorem do naśladowania naprawdę - jesteś tak dzielna, silna i pozytywnie nastawiona do życia jak mało kto! Po tylu przejściach i problemach nie jedna z nas już by się poddała ale nie Ty! I tak trzymaj teraz masz synusia który potrzebuje Cię najbardziej na świecie i ty jego też - bo masz dla kogo walczyć i żyć! I tylko pozazdrościć Ci takiego wspaniałego męża który zawsze jest z Tobą i Cię wspiera w najgorszych chwilach! Trafiła Ci się żyła złota i trzymaj się jej a wygrasz tą wojnę - wierzę w Ciebie :-D :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Buzok Kochana trzymam za Ciebie i maluszka kciuki już nie długo będziecie w domku i wszystko będzie dobrze! Czekamy na zdjęcia Twojego bąbelka!

A ktoś ma kontakt z Zubelkiem jak tam ona i malutka Lili? Już są w domu?

Alinka a co z Tobą co się dziś nie odzywasz? Jak tam strój dla małej wyszedł? Mogłabyś się pochwalić jakie cudo córci strzeliłaś na karnawał - czekam na zdjęcie!
Piszesz że zakupki przypadkiem zrobiłaś - ja sobie obiecałam że już nic dla Klaudii nie kupię bo w komodach mi się już jej ciuszki nie mieszczą i co ostatnio znów na ebay'u zaszalałam! Ale to jest silniejsze ode mnie jak widzę takie cuda to po prostu nie mogę się powstrzymać! Tak że Ci się nie dziwię że nie mogłaś nie oprzeć a jeszcze do tego jak okazja była to już w ogóle!

A co u mnie .......
U położnej spoko jak zawsze po łepkach mnie zbadała - jak badaniem to można nazwać, zmierzyła ciśnienie, posłuchała serduszka, zmierzyła brzucho, i to na tyle za tydzień znów do kontroli i to pewnie będzie ostatnia wizyta już -na szczęście !

Za tydzień w środę też moi rodzice przylatują tak że będzie wesoło już nie mogę się doczekać :)

W pracy jakoś zleciało niestety połowy ludzi nie było bo albo chorzy albo dzieci chore albo na przerwie ( w biurze mają godzinną) Tak że w sumie pogadałam tylko z 3 dziewczynami w biurze ale może to i dobrze bo za dużo tłumaczyć i opowiadać nie musiałam!
Na produkcji też jakoś zleciało wszyscy się dziwili że ja mogę jeszcze sama auto prowadzić i że w 38 tyg to już nie powinnam ale to angole oni wszystko mają na odwrót :)
Dostali cukierki jak się cieszyli aż im się oczy świeciły! Wszyscy byli b. mili i prosili że jak urodzę abym zdjęcia dzidzi przekazała komuś aby im pokazać! Tak że trzeba będzie coś wydrukować i im przekazać .......... :)

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

12 sty 2011, 22:48

ja jestem, ale zarobiona jakaś.
Pod wieczór popiszę

[ Dodano: 2011-01-12, 23:49 ]
nie uda się dziś nic napisać
Ale widziałąm przed chwilą Zubelek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

czekamy na relacje :-D :-D :-D :-D :-D

[ Dodano: 2011-01-13, 11:06 ]
knutia, mam nadzieję, że wsyztsko w porzadku ;)
nie mamy do niej tel chyba, pozostaje czekać, aż sama się zjawi :)
ciekawe co dziś w tym szpitalu..
A co do znieczulenia, to nie jestem pewna, ale mi się wydaje, że nie można chodzić. Tak mi świta coś.. Choć sama nie miałam.

O właśnie decydujecie się na znieczulenie?
Ja się boję tej szpili w kręgosłup :ico_szoking:

Ja jakaś starsznie roztargniona jestem i niespokojna. Chodzę tu tam, łażę.
Krzysiek się nabija mówi no co Ty taka... Chcesz, łóżko możemy przestawić? A potem odstawimy go na miejsce :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Najlepsze jak on się zastanawai co my tu tyle piszemy.
Komentarz:
Macie już ciuszki, tak?? A ile? Ja tyle i tyle i zastanawiałam się białe czy różowe kupić i kupiłam oba.
O matko, ty jesteś 2 tygodnie przed porodem i tylko 9 razy ubranka przekłądałaś/ oglądałaś??????
:ico_smiechbig:

Najśmieszniejsze jest to, że on nawet nie podejrzewał, że właśnie tego typu rozmowy niektóre, bo się nabijał hahahaha

Agnieszka brawa dla Wiktorka, chłop jak dąb.
Usmiałam się, że "już" mieści się w 56 cm :))))
Dzielny chłopak.
Wsparcie dla mamusi.

Lecę, bo nosi mnie :-D

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

13 sty 2011, 12:36

Agnieszka :ico_brawa_01: dla Wiktorka najwazniejsze ze jest zdrowy i przybiera na wadze :ico_oczko:
knutia trzymam za was&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& napewno bedzie dobrze :ico_oczko:
A ja dzis mialam pobudke o 4.18 zlapal mnie taki skurcz :ico_szoking: ze nie wiem jak ja to znioslam pozniej bolalo tak jak na okres no i o 6 zasnelam jak dziecko :ico_noniewiem: A teraz juz nic sie nie dzieje no zobaczymy jutro wizyta u lekarza.

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

13 sty 2011, 12:45

Aniula, to informuj nas na bieżąco. Może Ty następna :ico_oczko:

a ja miałam iść dziś do gina i nie wiem czy warto... Tak mi się nie chce, a z drugiej styrony co on mi powie>?
No sprawdzi rozwarcie, miękkość szyjki i co? Powie, że siedzimy i czekamy.. Tyle to i ja wiem, nie wiem czy jest sens iść...

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

13 sty 2011, 13:37

No nie teraz widze ze my musimy ciebie przekonywac nie dawno to Ty mnie przekonalas ze musze isc wiec i ja cie przekonuje koniecznie musisz spodkac sie ze swoim lekarzem :569:
te ostatnie wizyty sa przeciez wqazne a kto wie moze masz takie rozwarcie ze wrócisz juz z maluszkiem :ico_oczko: a numer zapisalam dziekuje zaraz wysle moj :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość