Awatar użytkownika
graz1974
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 576
Rejestracja: 23 sie 2010, 12:34

11 sty 2011, 12:06

Miłego wypoczynku Ragazza555,
donatka26 - szybkiego powrotu do zdrowia

Moje dzieci mnie zszokowały ze spaniem. Wczoraj już o 18 padły, a dziś wstały 0 8.00 :ico_szoking: .... oj, fajnie tak by było codziennie
Jutro mamy księdza, ale sprzątanie zrobię jutro... bo dziś się nie opłaca :ico_haha_01:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

11 sty 2011, 13:03

witam :)

dziś czuję się ciut lepiej, ale jestem strasznie śpiąca, ok 14 położę Szymka i chyba sie z nim kimnę,
donatka26, zdrówka i udanej szybkiej przeprowadzki :-D

donatka26 - szybkiego powrotu do zdrowia


dzięki :ico_sorki:, przyda się
Ja zmykam sie dopakowac i jedziemy na wieś. Wracamy w niedziele. (
miłego i udanego wypoczynku :ico_oczko:

Moje dzieci mnie zszokowały ze spaniem. Wczoraj już o 18 padły, a dziś wstały 0 8.00 :ico_szoking: .... oj, fajnie tak by było codziennie
no to miały spanie :-) ,
Szymek przedwczoraj w dzień długo spał, ale to tylko jednorazowe było, podejrzewam, że to przez pogodę był taki senny

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

13 sty 2011, 09:39

hej hej
witam z rana z :ico_kawa:
u nas po staremu, tzn siedzie sama z malym w domu, dzis pada snieg z deszczem i jest strasznie slisko. maz wrocil wczoraj po plnocy a dzis juz przed 7 wyjechal i wroci jutro :ico_olaboga: ale juz sie ciesze ze jutro piatek, i caly weekend dla nas :ico_sorki:

w sobote robimy sobie seans filmowy, ogladamy na Canal+ leci Avatar, zaczyna sie o 20 i 160 min trwa :ico_szoking: :ico_olaboga:

graz 100 lat 100 lat dla syneczka :ico_tort: spoznione ale szczere :ico_noniewiem: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Moje dzieci mnie zszokowały ze spaniem. Wczoraj już o 18 padły, a dziś wstały 0 8.00
moj tak wlasnie spi. klade go o 20 i wstaje o 8.30 zazwyczaj, wiekszosc razy musze go o tej h budzic bo by spal jeszcze dluzej :ico_szoking: dlatego dziwie sie ze on ma jeszcze drzemke w dzien :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_sorki:

niedlugo bedziemy pisac podanie o przedszkole, mozna skladac do konca wrzesnia :-D

ja bylam w sprawie pracy w moim zawodzie i jestem szczerze :ico_zly: bo predzej buty sobie zedre niz tam prace dostane, niestety ale pani dyrektor zatrudnia samych znajomych i rodzine, ostatnio bylo tak ze bylam z podaniem i miejsc nie bylo a kilka dni pozniej dowiedzialam sie ze zatrudnili pedagoga :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

spadam do malego kaszke mu dac, ogarne troche dom a po drzemce lece do mamy co by samej caly dzien nie siedziec :ico_noniewiem:

aaa w sobote zaplanowalam ze zrobie musake :-D pracochlonne danie ale jakbylam na Krecie to jadlam i jest przepyszne takze jak maz wroci to zakupie wszystkie skladniki i w sobote zabiore sie za nia :ico_brawa_01: juz mi slinka leci :ico_noniewiem:

ale sierozpisalam.........

milego dnia wszystkim :-D

[ Dodano: 2011-01-13, 08:42 ]
mala poprawka :-D podania o przedszkole mozna skladac do konca marca :-D a od wrzesnia to sie idzie do przedszkola :ico_puknij:

Awatar użytkownika
niktusia
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 17 sie 2008, 16:29

13 sty 2011, 11:58

Dobry :)
Przepraszam za nieobecność.. Od 2stycznia jesteśmy u siostry w Danii i nawet nie mam więcej czasu, by tu wpaść i Was doczytać.. na razie wrzucę kilka zdjęć Antola :)

Rok 2011 :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pozdrawiam serdecznie i doczytam w wolnej chwili : )) Buziaki dla wszystkich Maluszków !!
Antoś waży 12,7kg i mierzy 86,5cm :)
Ragazza, ostatnio oglądałam Twoje zdjęcia i zobaczyłam Emilkę przy krzesełku z Ikei.. jaka Ona duża :) Antoś brodę ma sporo niżej niż Emilka :)

[ Dodano: 2011-01-13, 11:02 ]
ostatnio skorzystaliśmy z kilku promocji.. i wpadły fajne butki za połowę ceny
Obrazek
oraz strój przeciwdeszczowy za 40% ceny ;)
Obrazek
dobrze, że tutaj nie ma żadnej podwyżki VATu..

[ Dodano: 2011-01-13, 12:04 ]
VAT w Danii wynosi 25%, ale też zarobki są tutaj dobre..

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

13 sty 2011, 21:27

witajcie

ja tylko meldunkowo . postawić, czuję się fatalnie :ico_placzek: , jakiś wirus mnie dopadł i ledwo żyję :ico_placzek: , trzymajcie kciuki za zdrowie :ico_sorki: , napiszę jak będę się lepiej czuć

Awatar użytkownika
graz1974
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 576
Rejestracja: 23 sie 2010, 12:34

14 sty 2011, 12:29

graz 100 lat 100 lat dla syneczka spoznione ale szczere
dziękujemy
graz1974 napisał/a:
Moje dzieci mnie zszokowały ze spaniem. Wczoraj już o 18 padły, a dziś wstały 0 8.00

moj tak wlasnie spi. klade go o 20 i wstaje o 8.30 zazwyczaj, wiekszosc razy musze go o tej h budzic bo by spal jeszcze dluzej dlatego dziwie sie ze on ma jeszcze drzemke w dzien
tak było jak Szymuś była sam... mógł spać cały dzień... Asia to żywiołowe dziecko, ona wogóle nie musi spać :-)

donatka26, szybkiego powrotu do zdrowia

niktusia - super zdjęcia


Dziś przyszedł kolejny wynik na lamblie.............nadal są :ico_placzek: choć jest oznaczono, że o wiele mniej........ no ale są. Pół roku walczymy z nimi :ico_olaboga:
20.01 idziemy na bilans, więc się dowiemy co dalej

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

14 sty 2011, 13:43

niktusia, fajne foty a na tym jednym z klatka to szynszyl?

Awatar użytkownika
niktusia
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 17 sie 2008, 16:29

14 sty 2011, 16:13

Dziękuję :)
niktusia, fajne foty a na tym jednym z klatka to szynszyl?
tak, to szynszyl mojej siostry :) Persiwal ;)

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

14 sty 2011, 22:54

niedlugo bedziemy pisac podanie o przedszkole, mozna skladac do konca wrzesnia
to od ilu latek u Was przyjmuja, u nas od 2,5 czasami ale dziecko musi juz byc bez pampersa, wiec u nas narazie odpada bo Milenka wogole nie woła a na nocnik rzadko da sie posadzić

Awatar użytkownika
graz1974
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 576
Rejestracja: 23 sie 2010, 12:34

15 sty 2011, 13:03

u nas też można dać dziecko jeśli jest w pełni samodzielny tzn je samo, i nie nosi pieluch
więc u nas też jeszcze nie mogę Szymusia dać :-(, choć pięknie je sam


Od kilku dni Szymuś mało co jadł... dla niego to bardzo dziwne, bo je ogrom.
Już mierzyłam mu gorączkę, próbowałam z obiadkami ze słoików.
Ale i zauważyłam że wpycha całą rękę do buzi i się ślini. Wczoraj przy myciu ząbów zawył z bólu... Ojej, zepsuty ząb - od razu mi przez myśl przeszło, ale jak, przecież słodyczy dużo nie je...
Zaglądnąć do buzi nie daje... ale udało mi się palcem wymacać..... 17 ząbka

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości