Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

13 sty 2011, 21:08

ale mnie tym robawiłaś. Sorrki, jesli Tobie było wtedy nie do smiechu z tym komentarzem?
jest zawsze do smiechu , tylko, że z mojego kierownika to taki wiejski filozof jest. a WOGÓLE TO POWIEM WAM, ŻE MÓJ KIEROWNIK TO OKROPNY JEST - CHYBA WCHODZI W OKRES ENDROPAUZY, TAK POTRAFI CZLOWIEKA WYMECZYC PSYCHICZNIE, ŻE PO 15 NIMUTACH MASZ DOŚĆ. tAKI Z NIEGO NUDZIRZ ZE SZKODA GADAĆ. Ups sorki z capsa.
napisz jak sie wkleja,
1. Należy wejść na stronę www.tinypic.com lub www.imageshack.us
2. Następnie kliknąć na PRZEGLĄDAJ i wybrać zdjęcie z dysku
3. Potem trzeba kliknąć na HOST IT i zdjęcie sie wgra
4. Po tych zabiegach, trzeba poczekać aż otworzy sie nowa strona z linkiem do zdjecia...

5. ... i skopiować na forum kod oznaczony "IMG":

[ Dodano: 2011-01-13, 20:11 ]
ale mnie tym robawiłaś. Sorrki, jesli Tobie było wtedy nie do smiechu z tym komentarzem?
Mi zazwyczaj jest zawsze do smiechu :ico_oczko: , tylko, że z mojego kierownika to taki wiejski filozof jest. a WOGÓLE TO POWIEM WAM, ŻE MÓJ KIEROWNIK TO OKROPNY JEST - CHYBA WCHODZI W OKRES ENDROPAUZY, TAK POTRAFI CZLOWIEKA WYMECZYC PSYCHICZNIE, ŻE PO 15 NIMUTACH MASZ DOŚĆ. tAKI Z NIEGO NUDZIRZ ZE SZKODA GADAĆ. Ups sorki z capsa

Ale namieszałam z tymi postami ale myslę, że sie połapiecie :ico_oczko:

napisz jak sie wkleja
Beti jeszcze raz Ci napisze:

1. Należy wejść na stronę www.tinypic.com lub www.imageshack.us
2. Następnie kliknąć na PRZEGLĄDAJ i wybrać zdjęcie z dysku
3. Potem trzeba kliknąć na HOST IT i zdjęcie sie wgra
4. Po tych zabiegach, trzeba poczekać aż otworzy sie nowa strona z linkiem do zdjecia...

5. ... i skopiować na forum kod oznaczony "IMG":

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

13 sty 2011, 21:28

ożesz jakie wielkie!! musze to jakos zmniejszyć :ico_szoking:

oooo znalazłam jakies miniaturki do skopiowania, juz lepiej....boshe jaka ja jestem zdolna :-D

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

14 sty 2011, 09:02

Beti- zdolna bestia z Ciebie :ico_brawa_01: Fajny chłopak z Twojego synusia. Napisz jeszcze raz jak ma na imię i ile ma lat bo mój umysł jest chyba zaćmiony ciążą :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

14 sty 2011, 09:48

boshe jaka ja jestem zdolna

to trzeba przyznać :ico_brawa_01:
No i trzeba przyznać ze przystojniak z Twojego synusia.
Napisz jeszcze raz jak ma na imię i ile ma lat

no własnie.

A wogóle to cześc laski. Powiem wam, że strasznie mnie wczoraj przeczyściło i chyba z kilo mi ubyło a brzuch mnie tak strasznie bolała , że myslałam, że zwariuję . dzis jest troche lepiej ale i tak mam takie dziwne uczucie pustki w brzuchu. Zastanawiam sie z czego to mogło byc i w sumie nic innego nie jadłam niz pozostali domownicy. Chyba ze mi te lody zaszkodziły. A to jest miożliwe.....

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

14 sty 2011, 10:10

hej dziewczyny! Jak żyjecie? Jak samopoczucie? Pewnie u większości już mdłości poznikały. Ja się czuje super, nic mi nie dokucza. W sumie i wcześniej nie było aż tak źle, tylko kilka dni miałam takich gorszych. Już zaczął mi się a właściwie kończy 12tydzień, a brzucha jak nie było tak nie ma. Nie mam się czym pochwalić nawet :P. Chociaż ostatnio mój mąż zauważył że na dole wyczuwa taki twardy brzuszek, także może w końcu zacznie rosnąć? :P jak myślicie heh. Jak to u was jest z tymi brzuszkami? :ico_ciezarowka:
A co do pracy to dla swojej szefowej jeszcze nie mówiłam. Na początku czekałam do 3miesiąca, a teraz na okrągło się mijamy, a przez telefon to tak nie bardzo chce mi się mówić. Ale ona w porządku babka, myślę, że nie będzie zawiedziona :)

Awatar użytkownika
iskiereczka87
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 69
Rejestracja: 31 gru 2010, 02:08

14 sty 2011, 10:39

witam serdecznie :-)

pogoda za oknem do niczego, jest brzydko szaro i ponuro :029:
dzisiaj mam zamiar uczyc sie do egz. Jakos nie docera do mnie to , ze juz
niedlugo mam sesje :ico_szoking:

beti ładnego masz tego synka, maly przystojniak z niego :ico_oczko:
12tydzień, a brzucha jak nie było tak nie ma.
pewnie niedlugo wyskoczy :-D

milgo dnia

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

14 sty 2011, 13:08

a brzucha jak nie było tak nie ma
u mnie w pierwszej ciązy tak nagle wyskoczył w połowie czwartego miesiąca ale nie był to duzy brzuszek dopiero po 5 miesiącu zaczął w sumie z dnia na dzien sie powiększać.
No a teraz juz jestem w domu bo dzwonili ze złobka , że mój Kubula wymiotuje , więc zwolniłam sie u kierownika i poszłam po to moje biedactwo i teraz lezymy w domu. Poczekamy do popołudnia i jak nie bedzie lepiej to pojedziemy do lekarza. uf jak nie urok to sraczka - dosłownie!!!!

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

14 sty 2011, 13:25

strasznie mnie wczoraj przeczyściło
mnie tez... al;e u mnie to po tesciowej krokietach-były pyszne wiec zjadłam dwa a potem biegiem do domu bo myslalam ze nie doniose :ico_wstydzioch: a brzuch to myslalam ze mi rozsadzi doslownie :ico_sorki:
12tydzień, a brzucha jak nie było tak nie ma.
myślę że Ty niedługo go dojrzysz, natomiast widoczny dla otoczenia będzie pewnie dopiero za jakiśś czas
Co do mojego brzucha- coż zaczyna byc widzialny i póki co układa mi sie w oponkę- bleeeee

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

14 sty 2011, 16:14

pewnie masz rację tosiu że ja go będę dostrzegać a inni nie. Ostatnio wybierałam się z mężem na spotkanie i nałożyłam obcisły sweterek. Dużo się najadłam wcześniej i wydawało mi się, że każdy zobaczy mój brzuszek, a tu nic... zero komentarzy heh a potem się okazało, że wieczorem jak wszystko się strawiło to znów zmalał do wcześniejszej postaci ... heh sama siebie oszukuje jak patrze w lusterko, no ale cóż fajnie by było już mieć po czym pogłaskać hehe :) bo jak na razie to głupio bym wyglądała głaszcząc płaski brzuch :ico_haha_01:

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

14 sty 2011, 16:32

Cześć laski, dziekujemy baaardzo za miłe słowo. Dominik ma 3,5 roku i gada bez końca :-D :-D :-D W też tak macie? Wczoraj na ten przykład dopytywał sie którędy ten dzidzius wychodzi i dlaczego tata go nie może urodzić? Albo dlaczego ja nie mam siusiaczka. Po długich wyjaśnieniach usłyszałam: to mi pokaż, jak to u ciebie wyglada bez tego siusiaczka.... :ico_brawa_01:
Weszłam właśnie na chwilke, żeby wykasowac to duże zdjęcie i tak pokasowałam, że tylko literki zostały....beti napisał/a:
boshe jaka ja jestem zdolna
to trzeba przyznać :ico_brawa_01:
kurcze, chyba musze to jeszcze raz przemyślec hyhyhy
nina0226
ostatnio mój mąż zauważył że na dole wyczuwa taki twardy brzuszek, także może w końcu zacznie rosnąć?
kochana, poczekaj jeszcze troche, a zamarzysz sobie jeszcze o swoich starych jeansach :-)
iskiereczka87 a co zdajesz konkretnie?
No coz chciałam się jeszcze odnieśc do miliona rzeczy, które napsisałyście, ale niestety jest zapotrzebowanie na drugiego motorniczego... Jak nie padne wieczorem razem z synem o 20.00 to sie pojawie i Was tu zaopowiadam :)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość