Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

14 sty 2011, 12:39

Blanka26 dobrze,że już jesteście zdrowe :-) Wielkie brawa za synka :ico_brawa_01: jeszcze ma troszke czasu to trzymamy kciuki,żeby się odwrócił jak należy :-D
Co do cesarki to u nas w szpitalu tylko 2 ginekologów ma taką specjalizację,że mogą robić.
Koleżanka miała prowadzącego gina co nie może wykonywać cc i jak jej robili to ciął ją inny,a prowadzący był przy tym,bo akurat była na dyżurze. Więc musisz się dopytać jak to jest z tym Twoim lekarzem.

magda1614, super synuś waży :ico_brawa_01: Cieszę się bardzo, że wszystko jest dobrze, oby te globulki szybko pomogły, no i ta szyjka niech już zostanie taka jaka jest :ico_sorki: :-D
Powodzenia w nauce :-)
Wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 28 tydzień :ico_ciezarowka:

Dobrusia, oj współczuje. Trzymam kciuki,żeby Ci szybko poszło z tymi projektami :-)

serniczka, ja też spać nie mogłam i miałam wejść na forum po 1 ale jakoś już mi się komputera nie chciało włączać :ico_haha_02: poszłam do łóżka, włączyłam tv i oglądałam jakieś głupoty do 2 w nocy :ico_olaboga:
Całe szczęście,że córcia spałą dziś długo i wstałyśmy dopiero o 10 :-D :-D :-D

tabogucka, super,że jeszcze tylko 2 tygodnie :ico_brawa_01: i oby menagerka też wzięła urlop to będziesz szła na macierzyński z jeszcze lepszym humorkiem :ico_brawa_01:
Myślałam,że u nas jest porażka z lekarzami ale widzę,że u Was nie lepiej :ico_olaboga:
Musisz się wygrzać dobrze to może trochę pomoże albo nasmarować się jakąś maścią rozgrzewającą na noc :-)
A co do glukozy to najpierw dają dietkę, jeśli się nie unormuje cukier na diecie i dalej będzie wysoki to insulinę dają.
A robią chociaż przed porodem usg,żeby wiedzieć mniej więcej jaką ma dziecko wagę ?? :ico_noniewiem:

NowaSejana, fajnie,że udaje Ci się zaglądać do nas :-D Możesz zrobić na pierwszej stronce tak jak było wcześniej z suwaczkami i terminami,bo podobało mi się :ico_wstydzioch: Mam nadzieję,że innym dziewczynom też :ico_oczko:
A co do ruchów to nasza dzidzia ma główkę na dole a ja czuje ruchy wszędzie :ico_haha_01: Na samiuteńkim dole (to chyba rączkami), z obydwu boków i u góry :ico_haha_01: Więc już sama teraz nie wiem co gdzie jest :-D

Gwona nie ma się co stresować. Na pewno jest wszystko w porządku z córcią i pewnie każą Ci powtórzyć wynik. Jeśli dalej taki będzie to skierują Cię do diabetologa i pewnie ustali Ci dietkę i będziesz musiała mierzyć cukier po posiłkach,żeby sprawdzić po czym Ci mocno skacze i czego lepiej unikać. Będzie dobrze, nic się nie martw.
Trzymamy mocno kciuki za wizytę!! Daj koniecznie znać jak wrócisz.

Dziewczyny,a jak jest z czkawka u Waszych maluszków ?? Ja to czuję czasem z 10 razy na dobę :ico_noniewiem: Żal mi wtedy dzidzi :ico_oczko:

A co do pogody to u nas też beznadziejna. Niby ciepło,bo 6 stopni jest ale padało całą noc i teraz też pada :ico_zly:

A ja stawiam wileki :ico_tort: za 30 tydzień :ico_ciezarowka:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

14 sty 2011, 13:09

Aniaaa, za 30 tydzień :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ale dałaś czadu z tym pisaniem ze hoho :-D :-D :-D :-D

Czy wy tez macie takie kontrolne usg po 30 tygodniu?

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

14 sty 2011, 13:52

magda1614, hehe no jakoś tak wyszło :ico_sorki: :ico_sorki:

Ja miałam teraz we wtorek USG i jeszcze jedno będę miała jeśli przed terminem nie urodzę,żeby sprawdzić stan łożyska i wagę dzidzi,a jak się samo zacznie wcześniej to już nie będę mieć.
A czemu pytasz ?

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

14 sty 2011, 13:52

Aniaaa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 30 tydzień.
Na pewno odezwę się po wizycie.

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

14 sty 2011, 13:58

czesc dziewczyny
Aniaaa, szczerze to ja jakos nie umiem wyczuc czkawki dzidzi :ico_olaboga:
magda1614, ja mam na kazdej wizycie usg :ico_oczko:
a ja ze sklepu wróciłam bo nic w lodówce na obiad nie miałam,mały teraz bedxie w domku bo sa ferie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
u nas tez ciagle pada :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

14 sty 2011, 14:24

aga216, moja dzidzia jak już dostanie czkawkę rano to później tak przez cały dzień co jakiś czas czuję i dość długo to trwa,bo czasem nawet do 20minut :ico_oczko:
Córcia też miała czkawki w brzuchu ale jakoś mniej, za to teraz jak dostanie raz to tak samo jak dzidzia w brzuchu będzie miała do samego wieczora co jakiś czas :ico_olaboga:

To jak są ferie to przedszkola też nie pracują ? Nawet nie wiedziałam :ico_wstydzioch:
Synek od września do 1 klasy już będzie maszerował ? :-D

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

14 sty 2011, 14:28

Aniaaa, jest otwarte,ale w ferie mało dzieci chodzi i sa grupy łaczone,a ze ja jestem w domku to bedziemy razem i choróbska zednago chociaz nie przyniesie,bo pogoda temu teraz sprzyja :ico_haha_01:
a od wrzesnia do 1 klasy :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

14 sty 2011, 14:34

Ania GRATKi za 30 tc!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

dzien dobry:*

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

14 sty 2011, 14:36

Aniaaa, dzięki za odpowiedź, czyli nie każdy lekarz wykonuje cc, fajnie :-) ale może synuś jeszcze się odwróci :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

14 sty 2011, 14:37

Blanka26, spokojnie jeszcze ma troche czasu wiec pewnie sie obróci :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość