Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

28 mar 2007, 15:59

Asiu, a nie pytałaś czemu tak mało je?
Mery, kupuj na wysyłkę :)
czy wasze dzieci też robią breakdance ciałem, głowa w jedna pupa w drugą stronę i takie wahadełko przez parę chwil? takie tańcowanie?

[ Dodano: 2007-03-28 ]
Kocica, założyłam nowy topic.... zapraszam.... chyba znajdziesz :-P

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

28 mar 2007, 16:03

Napewno znajdę :-D Tylko czas mi się kończy, bo obiad trzeba dokończyć i jakąś sałatke zrobić, bo rodziców na kolację zaprosiłam :-D

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

28 mar 2007, 16:07

http://www.allegro.pl/item178552529__kr ... sylka.html
Elu ja kupilam takie i jestem zadowolona jezdze nim po calym domu bo nie mam progow ,oparcie mozna ustawic w pozycji pol lezacej i to dla mnie bylo wazne bo Ola jeszcze nie siedzi. tylko jedno mnie zdziwilo ze tapicerka nie jest z ceraty a o takiej myslalam zeby latwo wycierac z zupek, mama zaraz mi przetlumaczyla ze w lecie by Ola sie do niego przyklejala. teraz jak cos ubrudzi to od razu przescieram smatka i nie ma plam a ze jest zdejmowane to go wypiore jak sie ubrudzi

Jola ma tej samej firmy tylko ze stolikiem

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

28 mar 2007, 16:11

to ja też dziś położę małą do swojego łóżeczka.... zobaczymy... zasnąć pewnie na naszym zaśnie, a potem ją przełożę... dobrze, ze tej nocy się wyspałam :-)

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

28 mar 2007, 16:15

Mosob, ale śliczneeee to krzesełko. Pierwszy raz je widze, bo tamtych zdjęć nie dostałam :ico_noniewiem: Sprawdź czy masz mój dobry adres: jolanda1@o2.pl

U mnie kółka niepotrzebane. Ty masz dom chyba a ja 3 pokojowe mieszkanie (57m2) więc nie mam się gdzie rozpędzać. Krzesełko narazie będzie stało w kuchni a docelowo (jako stoliczek i krzesełko) u Hubcia w pokoju.

Robie sałatkę, na który przepis podała Riterka :-D Riterko tego słoneczniku to całą paczkę? Bo ja całą wsypałam i nie wiem czy będzie git :-D

Dobra, zmykam bo się nie wyrobię :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

28 mar 2007, 16:19

tak ja w domu mieszkam wiec i na dworze pewnie wyladuje

Sosna a czemu tylko Kocice zapraszasz??? co to za kumoterstwo !!!

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

28 mar 2007, 16:25

Kocicę, szczególnie informuję, bo ona w niedługim czasie stanie się najczęściej odwiedzającą ten topic.... resztę też serdecznie zapraszam.... przecież już u nas byłaś, na humorku :-D

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

28 mar 2007, 16:29

dzięki za krzesełka!

właśnie Jaś jadł marchewkę którą sobie wymazał nawet całe rzęsy! czerwone rzęsy, hehe!

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

28 mar 2007, 16:33

Sosna lubie sobie poczytac i poogladac co tam piszecie :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

28 mar 2007, 16:35

Nasz 2 miesięczny synek Emil doznał podczas ciężkiego porodu poważnego uszkodzenia nerwów splotu ramiennego.
Jego rączka zwisała bezwładnie.Od pierwszych dni życia Emilka rozpoczęliśmy rehabilitację. Jednak poprawa jest niewielka.
Emilek potrafi jedynie poruszać nadgarstkiem i paluszkami u ręki. Jego ręka jest szczuplejsza, pogłębia się zanik mięśni.
Dłoń chorej rączki jest nienaturalnie wykręcona. Lekarze stwierdzili że jedyną szansą na usprawnienie funkcji ręki jest operacja
w Instytucie Ręki w Paryżu u prof. A. Gilberta. Koszt takiej operacji to 5.000 Euro.
Wiemy, że dzięki ludziom dobrej woli już wiele dzieci z uszkodzoną rączką miało przeprowadzoną z pozytywnym efektem operację za granicą. Naszym największym pragnieniem jest aby i nasz synek mógł wyjechać na operację do Francji.
Nie jesteśmy w stanie sfinansować kosztów zabiegu i dlatego dzisiaj prosimy Państwa o pomoc,
każda złotówka jest szansą dla naszego ukochanego dziecka.

http://www.emilek.com/

http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... cdd4#53945

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości