Awatar użytkownika
iskiereczka87
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 69
Rejestracja: 31 gru 2010, 02:08

15 sty 2011, 00:11

mój Kubula wymiotuje , więc zwolniłam sie u kierownika i poszłam po to moje biedactwo i teraz lezymy w domu.
zirafka zycze zdrowka dla synka. niech szybko zdrowieje
Co do mojego brzucha- coż zaczyna byc widzialny i póki co układa mi sie w oponkę- bleeeee
u mnie podobnie zrobila sie oponka tak samo :ico_haha_01:
chociaz ostatnio jak mierzylam sobie obwod normalnie na wydechu to przybralam 2 centymetry :ico_oczko:
iskiereczka87 a co zdajesz konkretnie?
egzamin z Teori i filozofi prawa :-D brzmi powaznie to juz ostatni egzamin w mojej studenckiej karierze i chce juz miec to z gorki

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

15 sty 2011, 09:23

witram w sobote rano :-D Pobudka oczywiście jak zwykle o 7.30 bo po co sie wyspac w wolną sobotę??!!!
No to my juz po sniadaniu i bedziemy zabierac się za sprzatanie bo jeszcze wam nie pisałam ale mam w domu małego pomocnika do sprzątania. Czym bym nie ruszyła to Kuba zaraz chce to samo robic tak więc czasami kurze ścieram jak spi, bo wiecie jak to jest.... Ale co do odkurzania odkurzaczem to pomoc jest tak tralala. Dziecko odkurzy całe mieszkanie , drzwi mi pościera i nawet podłogi umyje. Tak więc rosnie mała pomoc domowa.
gada bez końca

ech nawet nie wiesz co u nas się dzieje - setki różnych pytań o różnym stopniu trudności. Wczoraj kazał tatusiowi urodzić dzidziusia a jak tatus mu wytłumaczył, ze on nie może to powiedział tak: A to sam urodzę!!!!Co do cycusia w kroku to juz nie raz kazał mi go pokazywać. I czasami jak robię siku to wczodzi i mówi - nie zapomnij strzepac cycusia :ico_wstydzioch: :-D A pytań typu a po co ? dlaczego? i jak? to nie jestem czasami w stanie ogarnąć bo to moje dziecko jest tak ciekawe swiata jak mało kto.
niech szybko zdrowieje

dzieki i myślę, że już wyzdrowiał. Prawdopodobnie cos siadło mu na żołądku bo jak się przespał to był juz lepszy i nawet poprosił o zupe i do tego chcicał chleba tak więc skoro był juz głodny to oznaczało , że jest mu lepiej. No i dzisiaj juz nie widac po nim choroby i całe szczęście. uf ale się z rana rozpisałam... No to zyczę miłej soboty!!

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

15 sty 2011, 14:53

iskiereczka87
egzamin z Teori i filozofi prawa :-D
auć, juz mnie to boli :-D Brzmi naprawde nieźle. Jak juz wszystko pozdajesz, a trzymam kciuki bardzo mocno, to tu o nas maluczkich pamiętaj!! :ico_sorki: Bo ja tu z nadzięją, że to prawo i potem jakaś ciekawa aplikacja przed Toba i w końcu bede mieć kogos znajomego (no wiesz jak by coś) :-D
zirafka
witram w sobote rano :-D
Ty mi tu moja droga nie zrana, tylko z wieczora wpadaj, bo ja zwykle po 20.00 się pojawiam i prowadze jakis dziwny monolog :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Zdrowiejcie wszysscy szybciutko!!!!!

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

15 sty 2011, 14:56

tylko z wieczora wpadaj
ha to nie takie proste bo każdy cos odemnie wieczorem chce i tak np mały chce zebym z nim leżała i bajki oglądała a wczesniej kąpała a stary no wiecie czego chce . :ico_oczko: No i bądź tu mądrym i nie zmęczonym i wydogadzaj wszystkim. Tak więc jak juz leżę z małym to usypiam no i tyle z moich wieczornych pogaduszek.

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

15 sty 2011, 15:32

zirafka
ha to nie takie proste bo każdy cos odemnie wieczorem chce
hahhaaha. A o której mały zasypia? My sie o 19.00 szykujemy i tak do 19.30 Dominik chrapie w łózku.
a stary no wiecie czego chce . :ico_oczko
: ze mna monsz się obchodzi jak z jajkiem, więc nawet nie mam na co liczyc hyhyhy :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_oczko

Awatar użytkownika
iskiereczka87
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 69
Rejestracja: 31 gru 2010, 02:08

15 sty 2011, 16:23

Jak juz wszystko pozdajesz, a trzymam kciuki bardzo mocno, to tu o nas maluczkich pamiętaj!! Bo ja tu z nadzięją, że to prawo i potem jakaś ciekawa aplikacja przed Toba i w końcu bede mieć kogos znajomego (no wiesz jak by coś)
nie ma sprawy. z tymi aplikacjmi to zobaczymy jak bedzie, chociaz nie powiem marz mi sie po cichu :ico_haha_01: wiem jedno ze jak skoncze studia to chce sobie zrobic przerwe w nauce. wlasnie cos sloneczko zaczyna przebijac przez chmury. W koncu

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

16 sty 2011, 09:10

A o której mały zasypia? My sie o 19.00 szykujemy i tak do 19.30 Dominik chrapie w łózku.
o to jesteście szczęśćiarzami bo mój łobuz o 20 to dopiero zażywa kąpieli a idzie spać po 21, choc czasami przeciąga się to do 22 tak jak np wczoraj to miało miejsce i poszedł spac o 22.30 ale nie myśl, że spał przez to dłużej bo o 6.50 juz był gotowy do zabawy :ico_szoking:
ze mna monsz się obchodzi jak z jajkiem
a mój uważa , ze teraz to jest luz i mozna bez zabezpieczeń :ico_oczko:
więc nawet nie mam na co liczyc

fajnie masz bo mi teraz całkiem przeszła ochota na sex a tu czasami trzeba się zmusić :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

16 sty 2011, 09:52

zirafka, - współczuję choroby
iskiereczka87, - no prawniczka :-D gratuluję - w temacie troszke jestem - bo przyjaciólka dostała sie na aplikacje - uczenia było - ze hohoho
rany wy wszystkie takie młodziutkie jesteście :ico_szoking: tylko ja taka stara baba tu :-D
u nas choroba ciagnie sie juz 2 tydzień ... koszmar - najważniejsze tempertura spada - jest tylko katar i zwiazany z tym okropny kaszel ... trudno - do przedszkola chyba pójdzie jutro a czwartek mamy laryngologa - 4 dzien jest juz w miare - wiec - go !! :-)
co do zasypiania- to u nas młody o 20.30 kapanie , czytanie ksiązki io spanie i ok 21.-21.15 spać ..aaa zasypia róznie ... niestety .. może juz spanie w dzis ukrócić? ale w przedzszkolu spią ... aaaa :ico_noniewiem: człowiek głupi
co do brzuszka - to u mnei to wyglada jakbym przytyła hyhyhyh po prostu wyszedł troche brzuch .. i oponki z boku - których nie znosze .. bywa jeszcze z m-c daw i bedzie widac, ze nie przytyłam tylko w ciazy jestem :-D
dobra czas na mnie - bo wstałam niedawno .. bo młody jakies cyrki odstawiał o 4 rano :ico_noniewiem: ze on juz chce wstawac - pogonilismy go do spania - ale nie wyspani obydwoje -bo dyskusje były z Hubertem w nocy

to do dziewczyny

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

16 sty 2011, 11:03

rany wy wszystkie takie młodziutkie jesteście tylko ja taka stara baba tu

Gosiu nie przesadzaj przeciez my się nie starzejemy :ico_oczko: a poza tym to chyba ja jestem najstarsza więc nie narzekaj kochana. Najwazniejsze to pogoda ducha :ico_oczko:
ale w przedzszkolu spią

no właśnie i u nas tez jest ten problem bo jak np w sobote czy w niedzielę jesteśmy w domu to Kubukla czasami nie spi więc wieczorem o 20 jest juz padnięty. A tak to w złobku się wyśpi może ze 2 godziny to potem na wieczór spac mu sie nie chce.

[ Dodano: 2011-01-16, 10:07 ]
Gosia A, no więc jestesmy z tego samego wieku kochana więc nie narzekaj. ty i tak masz starszego synusia a ja rodząc Kubusia miałam prawie 31 lat :ico_szoking: No i co Ty na to kochana. Czasu nie zatrzymamy niestety , Ale patrząc z perspektywy czasu to niczego nie żąłuję. Wyjeździalm sie po różnych zakątkach świata i kraju, szalałam aż przyszedł czas i się skończyło. Wiadomo, że teraz mi tego brakuje ale co tam.... jeszcze jak sobie odchowamy dzieciaczki to jeszcze poszalejemy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

16 sty 2011, 11:49

zirafka, - witaj :-D no ja Huberta mając 30 .. :-D nie skończone - bo on z maja a ja z wrzesnia :-D ja tez powiem ci szczerze zadowolona - bo zycie poznałam :ico_oczko: z moim mężem znamy sie 4 lata i 7 m-cy :-D . Tak tak jak któras dobrze liczy zaszłam w ciążę jak znalismy sie 3 m-ce :-D ale juz było po zareczynach i poznaniu rodziców :-D ślub miał byc w sylwestra ..no ale jak sie okazlo - ciążą to był 4 listopada .- zeby z wielkim brzuchem do ołtarza nie iść . życie , swiat poznany - wyszalałam sie .. hmmmm..no chyba :ico_oczko: i teraz spełniam sie w roli matki polki - a ok. 40 - bede szalona mamuską :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość