NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

15 sty 2011, 21:37

kabla nie mam ze soba, bluetootha brak w laptopie, ale dalam rade
Obrazek
fotka jakos z poczatku tygodnia :-D

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

15 sty 2011, 21:47

aaaa tu juz widac ze spory brzuszek!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A wiecie ja zauwazylam ze wszystkie te ktore sie spodziewaja dziewczynek maja takie okraglutkie brzuszki jak pileczki.... :-D :-D :-D

[ Dodano: 2011-01-15, 20:49 ]
Bo moj to taki nisko zawieszony troche szpiczasty i jakby z dwoch brzuszkow zlozony.... :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: Jesli nie spakowalismy kamery i nie pojechala juz do nowego domu to moze jutro wkleje jakas foteczke!!!!

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

15 sty 2011, 22:47

tabogucka, to czekam z niecierpliwoscia na fotke...
z blizniaczkami tez mialam masakryczna okragla pilke :-D

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

15 sty 2011, 23:21

NowaSejana, fajny brzusio :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A wiecie ja zauwazylam ze wszystkie te ktore sie spodziewaja dziewczynek maja takie okraglutkie brzuszki jak pileczki.... :-D :-D :-D
tez to zauwazylam,bo moj tez taki bardziej spiczasty.

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

16 sty 2011, 01:23

Nowasejana-sliczny brzus:)!!! :ico_szoking: :ico_brawa_01:

a ja spac nie moge;(:( tak to jest jak sie spi do 12.00 :ico_placzek:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

16 sty 2011, 03:09

a ja wstaje codziennie miedzy 7 a 8.30 (jak male nie ida do przedszkola)
a i tak juz 2 noc cierpie na bezsennosc.. masakra jakas :ico_zly:
a mala oczywiscie szaleje i kopie :ico_nienie: :ico_nienie:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

16 sty 2011, 09:55

witajcie sejano brzuszek sliczny ;) moj tez okraglutki ;) dawno nie zagladalam bo jestesmy w trakcie remontow ufff balagan wszedzie ale juz sie nie moge doczekac wlasnego kata u tesciow ;)) tez w nocy ostatnio nie moge spac strasznie sie wierce i mnie wszystko boli ;/ to tez przez to ze pomagam robic pokoje i z gory na dol latam a wnocy nozki bola jak nie wiem i jeszcze przez czas trwania remontow spimy na okropnie nie wygodnym łóżku :ico_zly:
dlugo rozmyslałam nad kolorem w pokoju dla malutkiej od fioletu i rożu pokoik nie jest za duzy wiec nie moze byc za ciemny ;/ ale na różowo wszystko tez nie chce bo pozniej zaden dodatek nie bedzie za bardzo pasowal a niech sie okaze ze bedzie chłopak hahah rozne przypadki sa ;)) i wkoncu zdecydowałam ze zrobimy brzoskwinke ale tak na 2 na dole ciemny kolor brzoskwini pozniej jasny i do góry pasek ciemniejszego i jasnego gdzies to zauwazylam tylko na innychh kolorach i misie spodobalo ;))

nie wiem czy wam pisalam ale jestem zla bo jestem na zwolnieniu juz jakis czas i czekam 1,5 miesiaca na pieniadze z zusu jak dzwonilam do nich kiedy pryjda to babka powiedziala ze nie dostali jeszcze wynikow z kontroli ( bo mialam kontrol z zusu w zakładzie pracy) :ico_zly: powiedzcie czy oni sa powazni zostawiac kobiete w ciazy bez srodkow do zycia musze za szkole zapłacic ponad 1000zł bo mam zaleglosci przez nich t remonty tescciowie pomagaja ale wiadomo nie na wszystko sa wstanie dac ehh szkoda gadac mam nadzieje ze pomalutku wszystko uda sie ogarnac ;)))
25stycznia kolejna wizyta teraz juz co 3 tygodnie na wadze +10kg ;)))

[ Dodano: 2011-01-16, 09:00 ]
a i jeszcze chcialam was pytac bo mam na oku jeden wozek ale ma piankowe kola i naczytalam sie roznych opini na ten temat wiem ze pompowane sa ciezsze i moga sie przebic ale lepiej amortyzuja a piankowe tez dobre czy odradzacie??
nie wiem wozek wydaje sie byc tani zobaczcie
http://allegro.pl/anmar-cart-generacja2 ... 41687.html
wyglada ładnie ale cena podejzana inne co ogladalam ponad 1000zl ale podoba mi sie kształt tego i kolory ale heheh ten roz ładny ;p tylko ze w przyszlosci wiadomo moze zdarzyć sie chlopak lepiej wybrac oryginalny kolor dobrze mowie??
pozdrawiammm

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

16 sty 2011, 10:27

patrycjaaa, wozek fajny.My mamy podobny.
Co do koloru to jesli planujesz zeby w przyszlosci posluzylo drugiej dzidzi to lepiej wybrac neutralny kolor.
A co do kol to nie moge nic powiedziec o tych piankowych bo my mamy pompowane i jestem zadowolona.

Jak juz bedziecie mieli pomalowany pokoik to pokaz zdjecia :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

16 sty 2011, 11:05

NowaSejana Ładny brzuszek :ico_brawa_01: mój też jest taki okrągły z tym,że ja czuję się jak pączek :ico_haha_01:
patrycjaaa Fajny wózeczek choć wygląda raczej na cięższy.
tabogucka Właśnie też słyszałam,że mamy które mają cukrzycę ciążową rodzą większe rzeczy,ostatnio zaczęłam o tym więcej czytać. Dzieci rodzą się nawet które mają 4900g :ico_olaboga: heh którędy to wychodzi :-D

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

16 sty 2011, 13:54

hej :-D

NowaSejana, bardzo łądny brzuszek i Ty też łądnie wyglądasz, a mówią, że dziewczynki mamom zabierają urodę :ico_noniewiem: chyba nie w każdym przypadku :ico_noniewiem:
A wiecie ja zauwazylam ze wszystkie te ktore sie spodziewaja dziewczynek maja takie okraglutkie brzuszki jak pileczki.... :-D :-D :-D
a ja też mam piłeczkę a będę mieć podobno synka :ico_noniewiem:

serniczka, tak mi się jeszcze przypomniało o płci, gdzieś czytałam, że w szczycie owulacji łątwiej spłodzić chłopca a tuż przed lub tuż po łątwiej o dziewczynkę. U mnie się sprawdziło w obu przypadkach:ico_haha_02:

patrycjaaa, ja mam pompowane duże koła i akurat to sobie bardzo chwalę, choć wózek z takimi kołami jest bardzo ciężki, sama nie podniesiesz go, no ale dzidziuś nie podskakuje na wertepach, dostosuj koła do swojego otoczenia, jak macie popsute chodniki lepiej pompowane koła, ale jak mieszkacie w bloku i będziesz musiała taszczyć wózek po schodach to lepiej piankowe.

Gwona, a jesteś już na diecie bezcukrowej?????To prawda dzieci rodzą się duże, ale nie leczona cukrzyca jest bardzo niebezpieczna dla dzidzi.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Thomasbulty i 1 gość