Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

16 sty 2011, 11:34

a w tym drugim to twaróg się daje tak?
Ja daje takie serki białe twarogowe nazywa się " Mój ulubiony" w białym pudełeczku- jeden duży drugi mały :-)

My już po śniadanku , pijemy kawkę no i powoli szykuję się do Kościoła!
Miało być słonecznie, ale niestety nic z tego nie wyszło. Nie pada na szczęście , ale jest pochmurno :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

16 sty 2011, 11:49

witam
u nas deszcz kropi to mąż poszedł sam na spacer z psem,wróci koło 12, Hania się bawi lalkami,a ja na kompa :-D
na obiad dzisiaj piersi z kaczki w sosie mniam :-D
Ja daje takie serki białe twarogowe nazywa się " Mój ulubiony" w białym pudełeczku- jeden duży drugi mały :-)
a ile tego serka jest?

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

16 sty 2011, 16:33

a ile tego serka jest?
Sprawdze dokładnie u nas w sklepie i Ci napisze, bo akurat nie mam pod ręką! :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

16 sty 2011, 16:37

pytam tak w razie jakby u mnie takiego serka nie było :ico_oczko:

jak niedziela mija?

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

16 sty 2011, 16:41

Właśnie obiadek zjedliśmy :-) i wybieramy się na spacerek! Pogoda się zrobiła super, wyszło słoneczko, trzeba wykorzystać taki stan rzeczy :-)

Chodzi mi o ten serek!
http://bagpol.inkontrahent.pl/inkontrah ... =0&s=0&m=0

Mały ma 200g duży pewnie z 500g więc w sumie 700, ale to jeszcze sprawdze!
Możesz też dać taki serek z wiaderka:-)

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

16 sty 2011, 17:02

hej dziewczyny,

my tez zjedlismy obiad a teraz na gosci czekamy. Wczoraj koleda, dosc sprawna i az sie zdziwilam bo ksiadz chyba z 15 min posiedzial o swieta pytal, o moje rozwiazanie itp :ico_oczko: u nas nigdy tak dlugo nie siedza wiec w szoku bylam

Z ta praca to jest tak ze jak ona zadzwonila to ja jej powiedzialam ze nie przyjde bo za listopad jeszcze ani zlotowki premii nie widzialam, a chyba mi sie cos nalezalo bo 3 tyg listopada pracowalam i sprzedawalam. Zaczela cos krecic ze mi chciala dac ale przelac nie moze bo na liscie plac tych premii nie notuje i nie ma podstaw do przelewu a przez kolezanke sie bala bo nikomu do konca ufac nie mozna i zebym przyjechala na drugi dzien to ona bedzie miala te pieniadze dla mnie. Pojechalam i faktycznie kase dostalam ale rozmowa sie tylko toczyla czy jednak nie moglabym przyjechac bo naprawde nie ma kto itd itd. Ostatecznie powiedzialam ze moge pzyjechac ale na 20 godz w sumie i ani jednej wiecej. Wiec ustalila mi 3 dni po 7 godz, w jeden bedzie 6 ale jeszcze nie wiem w ktory :ico_szoking: Powiedzialam jej ze to ostatni raz, bo chyba miala dosc czasu zeby kogos zatrudnic, ale bez odzewu

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

16 sty 2011, 17:19

Witam,
my już w domu. Tydzień szybko minął i jak dla mnie to za szybko.
Patrycja z chęcią bym tam siedziała do maja ale to trochę za daleko by co dwa tyg. kursować do lekarzy (gin i endo), a tym bardziej że D by ze mną był tylko w weekendy.
Łukaszek już zdrowy, zapalenie płuc przeszło ale do przedszkola nie idzie bo nadal zamknięte, a tym które miało być dyżurne brak miejsc.
Aniu dobrze że tak to się skończyło z różyczką, choć nerwów miałaś dużo.
Motylek łóżeczko super, bardzo fajne i dobrze, że ma szuflady.
Wiolu jak impreza? Udała się?

Dobra zmykam bo muszę brać się za sprzątanie bo po remoncie kurzu tyle, że nie wiem od czego zacząć. Jutro po rannej wizycie się odezwę.Miłego popołudnia i wieczoru. :ico_papa:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

16 sty 2011, 18:31

hejka

my po spacerku właśnie,dotleniliśmy się,mimo że bez słonka to ciepło i przyjemnie było :ico_brawa_01: musieliśmy jeszcze do sklepu zajść bo mi się bananów zachciało :-D
Możesz też dać taki serek z wiaderka:-)
to dobrze,że taki mogę dać bo tamtego u mnie na pewno nie ma

patrycja_g podziwiam,że zgodziłaś się pójść do pracy,ja bym do takiej szefowej się nie wybierała po takich numerach :ico_noniewiem: dobrze,że chociaż tą premię dostałaś :ico_sorki:

Murchinson hejka :-D to czekamy na jutrzejsze wieści od gina :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

16 sty 2011, 21:00

Patrycja hmm, szczeże mówiąc nie wiem jak bym postąpiłą w Twojej sytuacji. Ale jeśli uważasz że tak będzie dla Ciebie dobrze i będziesz się z tym dobrze czuła to najważniejsze :-)

Ja dziś smażyłam Halibuta pierwszy raz, pyszna rybka :ico_haha_02:

Murchinson, czekamy na wieści, oczywiście dobre :-)

Ja już żyję środowym USG :-D Nie mogę się doczekać! Ale na szczęście czas szybko leci.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

16 sty 2011, 21:22

Motylek22 a tobie dzisiaj połówka stuknęła :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Thomasbulty i 1 gość