_nika_
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 153
Rejestracja: 10 lis 2010, 13:13

17 sty 2011, 16:05

Ja tylko na chwilkę
Jutro na 8 jadę do szpitala
Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

17 sty 2011, 16:08

gaga super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!gratuluje!!!!!!!!!!!!!! ciekawe jak poszlo? ty aktywna do konca wiec pewnie sprawnie i migiem mam nadzieje!!

my wlasnie pozegnalismy synka a buuu
a ten taki szczesliwy, ubieral sie migiem sam, pakowal, nawet nie mial czasu zegnac sie z mama hihi

ehhh hihih

ja spalam do 12
karmienie jeszcze
wiec dopiero dzien zaczelam hehe

pozdrawiam

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

17 sty 2011, 16:23

Hej laseczki i ja się melduję też wciąż 2w1 :)

Gaga Gratulacje kochana - kolejna z nas rozpakowana! :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :509: :509: :509: :509: :509: :509: :509: :509: :509: :509: :509: :509: :509: Czekamy na zdjęcia maleństwa!

Ja dziś rano wstałam wygramoliłam się do miasta bo w sobotę dostaliśmy list że do środy musimy zapłacić 250fuli za Council Tax a nie wiem czemu oni sami sobie nie ściągnęli z konta bo my mamy tak ustawione że sami powinni brać! I chciałam to wyjaśnić i nonono - nic nie załatwiłam bo kompy im się zepsuły coś tam w systemie nie działa i nie mogli mi pomóc i że teraz tylko umówione spotkania będą bo za dużo ludzi przychodziło! I babka mi pow. że mam jutro zadzwonić i oni mi tam jutro ewentualnie pomogą!
Ale co oni mi powiedzą jak i tak zapłacić trzeba a na tym liście co mi wysłali to nawet nie ma numeru konta ani nic :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Debile Angole - chwilami to naprawdę nie mam na nich siły!
Zobaczymy co mi jutro powiedzą!

Alinka i Madziorka fajnie że goście was odwiedzają do mnie też w środę raniutko Mamitka i Faderek przylatują ale fajnie już nie mogę się doczekać! Przywiezą tyle pyszności z PL :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Mniammmmmm.......

Wszyscy w PL już nie mogą się doczekać kiedy mała się urodzi dzwonią, piszą - trochę to męczy ale jest bardzo miłe!

Dzisiejsza noc znów z serii nie przespanych tak mnie krzyż bolał i biodra masakra znów czułam jakby mi ktoś nogi wyrywał ze stawów! A brzuch to mam tak ciężki że jak się przewracam z boku na bok to muszę go podtrzymywać ręką! :ico_placzek:

:ico_placzek:

[ Dodano: 2011-01-17, 15:26 ]
A i stawiam MEGA :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: - za ostatni tydzień! Częstujcie się kochane!

[ Dodano: 2011-01-17, 15:28 ]
Madziorka jak możesz to dodaj jakieś zdjęcia Olafka :)

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

17 sty 2011, 18:00

_nika_, to trzymamy kciuki &&&
jak możesz to daj nam jakoś znać co tam w szpitalu...

A Buzok do mnie pisałą, że jutro albo pojutrze wracają do domku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Kurcze jak uda mi się to zdjęcie Adrianka dziś wstawię.

Aga nie wiem za co musicie zapłacić, ale też by się wnerwiła, że kompy nawaliły akurat wtedy, kiedy chce coś załatwić :ico_zly:

No a ja wózek zamóiłam dziś :-D
Normalnie chyba ostattni w Polsce w tym kolorze...
Jest taki popielaty z granatem, reszta to połączenie ciemnego z b. jasnym. Na fotelik czy gondolę to jeszcze ok, ale już na spacerówkę to masakra jasny. Ale obdzwoniłam i znalazłam. Także zaostała nam tylko wanienka, no i duperelki typu karuzelka czy smoczek :)

Wróciłąm z miasta, pozałatwiałąm parę rzeczy, byłam ciut na wyprzedażach.. Czemu mnie nikt nie uprzedził, że portfel przed wyjściem na wyprzedaże ZOSTAWIA SIĘ W DOMU!!!
ale fajne rzeczy w sumie kupiłam.
Krzśkowi głównie, bo sam to on nigdy na zakupy chyba się nie wybierze. Kupiłam mu parę dni temu spodnie i koszulkę, to marudził, że zanim one będą normalne te ubrania, to je rok trzeba nosić :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Idę skrzydełka zamarynować, bo zaraz z pracki wróci :-D

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

17 sty 2011, 18:39

Alinka Council tax to taki podatek co co miesiąc się płaci tu w UK ( za śmieci, na policję, na oczyszczanie dróg itp.) my na starej chacie płaciliśmy 77 fuli a teraz 125 to zależy od dzielnicy i od wielkości domu a poza tym tam mój T. był zarejestrowany sam a teraz jesteśmy razem a jak jest 1 osoba to jest taniej! Teraz też chcieliśmy tak zrobić aby mniej płacić ale w związku z tym że jak mała się urodzi to o benefity (coś na zasadzie rodzinnego) będziemy się starać więc ja też muszę być zarejestrowana że mieszkam pod tym adresem!

Mówisz że skrzydełka robisz na obiadek a mnie dziś na naleśniki wzięło :ico_szoking: gdzie ja nie cierpię ich smażyć ale dziś nawet szybko mi poszło i sporo ich wyszło! Później do środeczka -parówka, ser i keczup! Zawinąć jak krokieta - bułka jajko i na patelnię! Pychotka jak serek się w środku rozpuści hmmmmmmm.......... już nie mogę się doczekać aby je zjeść ale czekam na T. abyśmy razem wciągnęli je nosem! :-D

Czekamy na zdjęcia Adrianka - tak że streszczaj się szukaj kabla i dodaj :)

A jak Gaga pisała Ci coś jeszcze? Jak jej poszło? I jak duże się maleństwo urodziło?

Ja też dziś byłam w mieście chciałam kupić matę do przewijaka - bo taka babka na rynku ma najtaniej ze wszystkich miejsc gdzie szukałam tylko za 5 fuli a normalnie są za 10-15! I kurde miała przywieźć bo różowe jej już wyszły ale nie miała czasu i dopiero w piątek będzie miała dostawę! Ale w sumie to aż ta m się nie pali z tą matą tak że może być w piątek!

A na tych wyprzedażach to kupiłaś tylko rzeczy dla Krzysia Seniora czy dla Juniorka też coś się skapnęło?? :-D :-D :-D

A wanienkę masz już upatrzoną czy kupisz pierwszą lepszą? Ja mam taką -

http://allegro.pl/dla-dzieci-prima-baby ... 49394.html

I wydaje mi się że będzie super jest szeroka i ma taką fajną podpórkę aby dzidzie położyć / oprzeć!

Nika czekamy na dobre wieści - że już masz maleństwo przy sobie!

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

17 sty 2011, 19:04

Nie no Juniorowi kupiłam grzechotkę :-D

wanienka zwykła klasyczna bez wydziwów.
Musze tylko stelaż popatrzeć jeszcze

Naleśniczki mmm pychotnie brzmi, może i ja zrobię jak mi się motorek od rana nie włączy :-D

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

18 sty 2011, 01:00

gratulue Gagi:) i trzyma kciuki za reszte babeczek:)
AlineczQ-sliczne zdjecie w suwaczku:)

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

18 sty 2011, 11:43

Witam z :ico_kawa: u nas jak zwykle cisza :ico_noniewiem: no to i ja uciekam posprzatac i na zakupki :ico_oczko:
no i oczywiscie stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za nastepny tydzien w dwupaku hehe

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

18 sty 2011, 12:00

ja się melduję :ico_ciezarowka:
kurce mi się wydaje, że mały w ogóle przestał się ruszać..
dziś pooobserwuję i jakby co, to na kontrol

miłego dzionka :-)

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

18 sty 2011, 13:43

I ja witam wciąż cała :)

Coś ten nasz wątek się nie kręci prawie wszystkie wypakowane już nie ma komu pisać!

Alinka kochana ty nie zwlekaj jak nie czujesz ruchów juniora - lepiej od razu to sprawdzić! Ja mam o tyle dobrze że kiedy tylko czuję że mała za długo się nie rusza to dopplerem serduszka posłucham i wiem że wszystko jest oki tylko sobie smacznie śpi!

Kawkę dopiję jakieś śniadanko trzeba zjeść i do roboty się brać - rodzice jutro będą to trzeba chałupkę ogarnąć i jakąś sałatkę zrobić może brokułową pokroję szybko! Wpadnę później zobaczyć czy coś się ruszyło!

Bużka do później.......

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość