agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

18 sty 2011, 10:12

Witam.

U nas tez zachmurzone.
Tabogucka , ja też w pierwszej ciąży miałam tą szczepionke , bo też jestem Rh-, dostaje się ją w pośladek i nie ukrywam troszkę boli :-D
ja tez jestem minus ale nie mialam szczepionki bo moj synek tez minus :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

18 sty 2011, 11:36

agusia ja miałam tylko w ciąży z Oskarkiem, teraz też nie!! A brzusio śliczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

18 sty 2011, 11:46

tabogucka za 28 tdzień :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

u mnie na szczęście z grupą krwi nie ma problemów, nie dość, że mam Rh+ to jeszcze taką samą jak mój mąż :-) 0 rh+ mamy.

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

18 sty 2011, 12:15

tabogucka Za 28 tydzień :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D I nie denerwuj się tak...eh..widzę,że same stresy masz z tą pracą. :ico_olaboga:

U nas też dzisiaj pochmurno a wczoraj było tak ślicznie.Słonko świeciło przez cały dzień. :-)

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

18 sty 2011, 12:54

Witajcie dziewczyny :-)

Wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za kolejne tygodnie :ico_ciezarowka:

Kurcze nie było mnie przez weekend,a tu chyba z 15 stron do przeczytania miałam o ile nie więcej :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Pojęcia nie mam co komu odpisać.

Witam nową koleżankę :ico_ciezarowka:

Pisałyście o rzeczach dla dziecka. To my mamy łóżeczko i wanienkę po córci, a ubranka kupiliśmy w sobotę :-D :-D A dziś jeśli znajdę jakąś fajną to kupię karuzelę na łóżeczko i będziemy kombinować jak ją zamontować na łóżeczku turystycznym,bo większość ma możliwość montowania do łóżeczek drewnianych,a takie specjalne do turystycznych są drogie i chyba się nie opłaca kupować, tylko jakoś pokombinujemy i zamontujemy do naszego :ico_oczko:
Muszę jeszcze to przemyśleć :-D
Na koniec lutego lub początek marca planujemy zakup wózka i fotelika, kosmetyków, no i moich rzeczy poporodowych. Chyba,że będę miała wenę i się wybiorę na jakieś zakupki wcześniej :ico_haha_02:
Z rzeczy to mamy rozmiar 56,62,68 po kilka sztuk body z długim rękawkiem i z krótkim, półśpiochy, spodenki, pajacyki i 2 komplety koszulka + śpioszki :-)

Było też coś o zastrzyku przy konflikcie serologicznym, to ja miałam robiony po pierwszym porodzie,bo ja mam -, mąż +i córa też +. Dostałam w 2 lub 3 dobie w tyłek i tak był beznadziejnie zrobiony,że zrobiła się taka twarda kulka pod skórą i bolało mnie bardzo dobre 4 miesiące... :ico_puknij:
Teraz na szczęście wyszło mi dobrze badanie na przeciwciała, w 34 lub 36 następne badanie muszę zrobić i po porodzie i tak chyba dostanę zastrzyk z tego co zrozumiałam na ostatniej wizycie, zobaczymy :-)

NowaSejana super,że wizyta udana i wszystko jest dobrze :-D
Ja też już nie będę miała robionego usg, bo nie chcemy znać płci. No chyba,ze przed samym porodem mi jeszcze ginek zrobi,żeby wagę dzidzi sprawdzić ale to się okaże :ico_oczko:

Przepraszam ale więcej nie pamiętam co, która pisała :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Lecimy na spacerek z córcią i na małe zakupki :-D

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

18 sty 2011, 13:15

tabogucka-GRTAKi za 28tc...

ja jutro ide do GINA ciesze sie abrdzooo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

18 sty 2011, 15:56

czesc dziewczyny
my juz po obiadku
czy was tez łapie zadyszka czasem,ja chyba przez to lezenie mam zero kondycji :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

18 sty 2011, 16:33

aga216 Mnie łapie zadyszka i nawet jak czasami leżę to ciężko się oddycha. Ehh..chyba takie są już uroki ciąży :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

18 sty 2011, 16:50

no ja byłam na zakupach i tak sie zmachałam ze szok :ico_sorki:

Agateczka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 294
Rejestracja: 16 sty 2011, 14:12

18 sty 2011, 17:51

Dziś w rozmowach w toku było o porodach. Jednej zrobili lewatywę i kazali jej wyjść bo następna pani była do badania i ledwo doleciała do łazienki.. innej dali taka koszulkę a pani przy tuszy i bylo jej pupe widac i ona z badania usg do pokoju szla i widzi mody chłopak zobaczyl ja szok ;OOOO a ona tak idzie i mówi "chłopie zrozum" nie no rozbraja mnie ten tekst ;D;D;D;D;D nie no po prostu co te kobiety mówiły o ich porodach to szok :ico_olaboga:
:ico_olaboga: :ico_olaboga:

tego tematu tobie nie usunę ale

punkt 2 regulaminu forum
2. Zabrania się wielokrotnego publikowania powtarzających się wątków w tych samych lub różnych działach.

widzę ,że jednak bojkotujesz ostrzeżenia moderatorów
Ostatnio zmieniony 18 sty 2011, 17:59 przez Agateczka, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość