askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

18 sty 2011, 17:49

ja mialam wszystkie badania u zlecone przez gina, a laboratorium dwa pokoje dalej ;) bo kompleksowo w klinice leczenia nieplodnosci. Ale...z hormonami to jest tak, ze zalezy ktore badasz to ten lekarz cie kieruje, moze byc np gin jak masz problem natury kobiecej, dermatolog jak masz cos ze skora i wlosami, endokrynolog...tak naprawde kazdy z nas wytwarza spora ilosc hormonow i kazdy hormon ma wiele funkcji takze rozni lekarze sa za to odpowiedzialni.
Ja przed ivf przebadalam chyba 12 roznych hormonow plus kilka razy w zaleznosci od dnia cyklu (bo to jest bardzo wazne!!) progesteron, estrogeny, LH i chyba cos jeszcze, ale nie pamietam, bo duzo tego....
cos tu ostatnio za wiele sie nie dzieje.
sama pisz wiecej to sie bedzie wiecej dzialo :P

pogoda zwariowala...najpierw slonce potem deszcz, a potem od nowa...

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

18 sty 2011, 18:38

Nie to jasne ze mamy pelno hormonow i kazdy za cos odpowiada ale myslalam sobie ze lekarz pierwszego kontaktu czy tez moze zbadac ci hormony np estragon czy inne.Ja wiem ze kiedys bardzo dawno temu badalam hormony ale juz nie wiem jakie to jeszcze w Polsce i to chyba mi cos zlecil lekarz pierwszego kontaktu.Dlatego ze nie pamietam dlatego pytam.
atka1112 co tu mozna robic rutyna dom przedszkole dom.A wiadomo kobieta ma tyle roboty w domu ze zawsze znajdzie sobie zajecie :-)
askra a juz wymysleliscie imie dla dzidzi?
Mam pytanko macie Niemcow za mezow czy Polakow?Pytam z czystej ciekawosci.Ja mam Polaka i hajtnelismy sie jeszcze w Polsce.
A u nas zaczelo wlasnie padac :ico_zly: Nawet Julii ma juz dosc i pyta kiedy w koncu wiosna :ico_brawa_01:

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

18 sty 2011, 18:43

tez pyam kiedy w koncu wiosna???!!! :ico_oczko:
Imienia jeszcze nie mamy, ale juz sie boje co ten moj wymysli...ostatnio rzucal takimi imionami :ico_olaboga:
Otoz ja nie mam meza w ogole ;) ale mam Niemca - Ojca Dzidziusia :ico_oczko:
joanna1111, a wy juz dlugo po slubie?

owszem, lekarz pierwszego kontaktu tez moze zlecic badania hormonalne. Nie ma przeszkod. Ale czasem ci lekarze wola wyslac najpierw do specjalisty, a potem na badania.

atka_1987
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3544
Rejestracja: 22 mar 2009, 16:47

18 sty 2011, 20:26

Mam pytanko macie Niemcow za mezow czy Polakow?Pytam z czystej ciekawosci.Ja mam Polaka i hajtnelismy sie jeszcze w Polsce.
ja tez mam Polaka :) i slu braslimy tu w de.
Otoz ja nie mam meza w ogole ;) ale mam Niemca - Ojca Dzidziusia :ico_oczko:
a nie Polaka z niemieckim obywatelstwem.

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

18 sty 2011, 20:31

a nie Polaka z niemieckim obywatelstwem.
Nie, Niemca z krwi i kosci...od pokolen niemiecka rodzina... :ico_oczko:

Atka1112 dopiero teraz sie dopatrzylam, ze na jednym suwaczku masz, ze jestescie malzenstwem 3 miesiace a na drugim, ze 6 lat....to jak to z wami jest? :ico_oczko:

atka_1987
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3544
Rejestracja: 22 mar 2009, 16:47

18 sty 2011, 20:52

Nie, Niemca z krwi i kosci...od pokolen niemiecka rodzina... :ico_oczko:
ahhha. zwracam honor. tylko ja myslalam, ze jak nie znasz niemieckiego to jestes z polakiem hihihi
Wiec na jednym pisze u gory. ze jestesmy razem 6 lat. - czyli jako PARA
a na drugim dobrze dopatrzylas, ze jestesmy malzenstwem od 3 miesiecy.

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

18 sty 2011, 21:37

nie trzeba od razu znac niemieckiego zeby byc z Niemcem :ico_oczko:
on po Polsku tym bardziej ani slowa nie powie, ja przynajmniej zaczelam sie uczyc niemieckiego :ico_oczko:

bylam taka troche skonsternowana, bo wydawalo mi sie, ze na tym suwaczku jest, ze we have been married...ale suwczek widze zniknal to juz sama nie wiem czy tak bylo naprawde :ico_oczko:

atka_1987
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3544
Rejestracja: 22 mar 2009, 16:47

18 sty 2011, 23:16

ze we have been married
a i owszem tak pisalo.lecz u gory bylo sprostowanie, ale nie wazne.
ale suwczek widze zniknal to juz sama nie wiem czy tak bylo naprawde :ico_oczko:
a czemu mialo by nie byc.
zmienilam go specjalnie dla ciebie :P

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

19 sty 2011, 11:46

askra to jeszcze troche i bedziesz w takim razie szprechac ze hohohohoho o bo przeciesz jak niemiec to jakos trzeba sie dogadac :ico_brawa_01: Zobaczysz samo przyjdzie.
No ja jestem przy Was weteranka bo juz 13 lat ponad :ico_olaboga: :ico_olaboga: po slubie :ico_brawa_01:

atka_1987
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3544
Rejestracja: 22 mar 2009, 16:47

19 sty 2011, 12:56

No ja jestem przy Was weteranka bo juz 13 lat ponad :ico_olaboga: :ico_olaboga: po slubie :ico_brawa_01:
dokladnie. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość