Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

19 sty 2011, 19:42

Nie wiem co się stało, Kuba dzwonił już do działu technicznego , zlecenie przyjęte i czekamy :ico_sorki: :ico_sorki:
tak Motylku to chyba uzależnienie, taki mały zabijacz czasu :-)
gdyby chociaż pogoda była taka jak kilka dni temu to by się gdzieś wyskoczyło, a tak to nie ma co robić!
Uciekam, bo zbieramy się już do domku....jak najszybciej postaram się powrócić!

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

19 sty 2011, 19:45

Koroneczka to czekamy na ciebie buziaki :-)

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

19 sty 2011, 19:47

Koroneczka, :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa:

Aniu Filipek nie spał dziś w dzień i miał dziś dużo atrakcji. Był z nami na USG potem pojechaliśmy po Gabrysię bawili się naprawdę długo i intensywnie więc może już spać do rana.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

19 sty 2011, 19:51

Motylku gratuluję syneczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: bardzo się cieszę, że wszystko ok i z tymi skurczami to nic groźnego :-D może macica już sobie ćwiczy :ico_oczko:

Koroneczka no to ładne przysmaki Ci tam serwują :-D

Murchinson to mówiłaś już w pracy, że nie chcesz do nich wracać?

Wiola szefowa nie prawa żądać odpracowania tych godzin, co za głupia baba :ico_zly: idź na zwolnienie i nie denerwuj się więcej, bo to szkodzi i Tobie i maleństwu w brzuszku :ico_sorki:

Aniu możesz upiec ciacho i mnie poczęstować :-D ostatnio słodkie za mną chodzi i ciągle podjadam :ico_wstydzioch:

co do brata kolegi, miał problemy w szkole i w domu :ico_sorki: jego matka to chora kobieta i kolega ją obwinia o śmierć brata :ico_sorki: listu jednak żadnego nie zostawił...

mój mąż wrócił, zjadł obiad i śpi :ico_oczko: wczoraj siedział z kolegą do 1:00 w nocy a dzisiaj wcześnie wstawał, więc mu się nie dziwię

[ Dodano: 2011-01-19, 18:52 ]
Motylkua jaka była reakcja Filipka na usg?

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

19 sty 2011, 19:59

markotka, dziękuję :-D Filipek podczas USG nie wiele widział, lekarz skupiał się na narządach Pawełka i tak naprawdę nie było za bardzo widać że to dzidziuś. Jak pójdziemy na 3D to będzie lepiej widać. Wtedy też mu płytkę będę mogłą w domu puścić.

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

19 sty 2011, 20:03

Motylku gratuluje serdecznie zdrowego chlopaczka :-D to teraz obie bedziemy mialy dwoch mezczyzn :-D :-D

Dziewczyny a z ta paca to ja ide 26 do lekarza czyli za tydzien i wezme od 27l4 juz do konca.
A godziny kazala mi odrobic w dniach w ktorych jeszcze bede, czyli prawdopodobnie w poniedzialek albo wtorek :ico_olaboga:

Koroneczko wspolczuje bolu zeber, no i zazdrwoszcze ze bedziecie mieli swoj domek, zawsze mi sie marzyl, chociaz od zawsze mieszkam w domu jednorodzinnym to nie to samo co swoj kacik.
Bo nas tu duzo, tesciowie, szwagier z zona i juz niedlugo 3 dzieci.


markotka, ja tez jakos na slodnie mam chcice, ostatnio ciagle jem lody :-D
A dzisiaj zrobilam sobie budyn , bo nie chce mi sie ciasta piec :ico_wstydzioch:


Dziewczyny macie moze Cyfrowy Polsat? bo dowiedzialm sie ze od 1 lutego maja zniknac wszystki kanaly bbc w tym Cbeebies, a to ulubiony od Filipka.
Troszke sie wkurzylam bo nikt nas o tym nie poinformowal, a mamy placic abonament w normalnej cenie w ktorej nie bedzie juz 4 programow.
Moj M musi tam jutro zadzwonic i sie popytac co to ma znaczyc

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

19 sty 2011, 20:09

Wiola ja mam kablówkę, więc nie pomogę. U nas jest tak, że jak znika jakiś kanał, to na jego miejsce wchodzi inny, ale też nikt nas o tym nie informuje :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

19 sty 2011, 20:18

Aniu możesz upiec ciacho i mnie poczęstować :-D
jednak sałatkę robię :-D
listu jednak żadnego nie zostawił...
szkoda,bo to by coś wyjaśniło :ico_sorki:
Filipek podczas USG nie wiele widział
ale oglądał?
Dziewczyny macie moze Cyfrowy Polsat? bo dowiedzialm sie ze od 1 lutego maja zniknac wszystki kanaly bbc w tym Cbeebies, a to ulubiony od Filipka.
Troszke sie wkurzylam bo nikt nas o tym nie poinformowal, a mamy placic abonament w normalnej cenie w ktorej nie bedzie juz 4 programow.
my mamy i widziałam jakieś ogłoszenie,że program zniknie i żeby się z nimi skontaktować w tej sprawie czy coś takiego :ico_noniewiem:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

19 sty 2011, 20:19

markotka, ja tez jakos na slodnie mam chcice, ostatnio ciagle jem lody :-D
A dzisiaj zrobilam sobie budyn , bo nie chce mi sie ciasta piec :ico_wstydzioch:
Oj, ja też mam teraz taka fazę i wszystko co czekoladowe wcinam ale przed ciążą miałam podobnie-zawsze jak mi magnez spadał tak było.

Markotka ja mam umowę do dnia porodu więc nie muszę mówić czy wracam bo nowej nie dostanę. Ale tak szczerze to nawet nie chcę wracać do tego bajzlu.

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

19 sty 2011, 20:23

Murchinson, a wlasnie mialam ci napisac ze na ta krew bardzo dobre jest siemie lniane.
JA w pierwszej ciazy mialam malo :-) krwi i tesciowa mi polecila zeby codziennie sobie pic albo z mlekiem, albo z herbata siemie i na prawde mi to momagalo.
Teraz tez wczoraj mi tesciowa przypomniala o tym i mam zamiar od dzis znowu pic :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość