Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

19 sty 2011, 20:13

Alineczq :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: tak myslalam ze cos sie dzieje bo na forum nie zagladalas ale masz fajnie ciekawe kto nastepny!!!! Czekam na wiesci jak ci sie udalo urodzic silami natury takiego chlopa :ico_szoking: hehe
zubelek fajnie ze zajrzalas pomylka az o 4 cm :ico_noniewiem: no niezle ale wazne ze malutka zdrowo rosnie i przybiera na wadze :-)

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

19 sty 2011, 20:13

Hej Laseczki :)

Ojej a ja miałam właśnie pisać do Alinki co z nią że się nie odzywa! A tu taka niespodzianka!

Alinka GRATULACJE KOCHANA ZA SZCZĘŚLIWE ROZWIĄZANIE :) :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Ale klopsik ten sorbecik twój - czekamy na zdjęcia i opowieści jak poszło!

A u mnie w sumie wesoło i nie wesoło bo:
Rodzice przylecieli i jest fajnie i wesoło przywieźli mi masę ślicznych rzeczy dla Klaudii i mnóstwo pyszności do jedzonka!
A nie wesoło bo byłam dziś u położnej i ponoć mała jest jeszcze za wysoko i że jest źle ułożona i że będzie mi ją ciężko urodzić jeśli się nie obróci :ico_placzek: kazała mi robić ćwiczenia na piłce i siedzieć okrakiem aby miednica się inaczej układała tak do tyłu i wtedy mała powinna zejść niżej! Jeśli do przyszłej środy się nie obniży lub nie urodzi to będą mi badania robić i albo cesarka albo będą mi wywoływać poród! No zobaczymy jak tam nasza Klaudusia się zdecyduje wyjść czy nie wyjść :)

Madziorka Olafek jest cudny!

Teraz może będę trochę rzadziej wpadać sami rozumiecie rodzice w domku!

Buziaki i trzymam kciuki za te nie rozpakowane!

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

19 sty 2011, 20:18

Aga nie martw sie bedzie dobrze jak cos to bedzie cesarka nie wazne najwazniejsze zeby malutka byla zdrowa :ico_oczko: No to jak ty bedziesz rzadziej zagladac to ja w koncu zostane tu sama :ico_olaboga:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

19 sty 2011, 20:20

Witajcie dziewczynki! Nie dam rady Was doczytać, więc napisze tylko co u mnie. A więc dziś wróciliśmy do domu zdrowi i szczęśliwi. Mały miał problemy z oddychaniem po porodzie i musiał brać antybiotyk i był podłączony po cepap. Strasznie się o niego bałam przez 3 pierwsze doby, ale wyszedł z tego, karmię piersią i jestem najszczęśliwszą matką pod słońcem :ico_brawa_01:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

19 sty 2011, 21:44

buzok :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: za szczesliwy powrót do domu!!!!!!!!!!
Najwazniejsze ze z synkiem juz wszystko dobrze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

19 sty 2011, 21:46

aga dziekuje w imieniu Olafa

nie martw sie. mala jeszcze moze sie odwrocic lepiej
moj olaf tak sie krecil i wiercil dzien przed porodem ze szok
az sie pepowina okrecil
a twoja z koleji moze sie ustawic do porodu i mama nie bedzie sie stresowala
a teraz pracuj nad tym jak kazala polozna.

buzok troche stresu przezyliscie. ale najwazniejsze ze juz po wszystkim. i niech szczescue twoje trwa!!

Aniula spokojnie. ja zajrze czasem. dzis nie dostaje zadnych powiadomien i nie wiedzialam ze pisalyscie cokolwiek


ALINKA pisala do mnie
urodzila Sn jak wspomnialam
malo tego. nie nacinali jej tylko pekla na jeden szew :ico_brawa_01:
pisala ze czuje sie rewelacyjnie i juz sie nudzi bo maly spi hehe
o 14.25 przebili jej pecherz i dopiero wtedy nastapily porzadne bole
ale tak dlugo nie trwaly bo o 15.40 przeciez urodzila

jednak aktywna ciaza to i porod inny, ja w to wierze
ale rozumiem ze nie kazda moze sobie na to pozwolic!

moje dziecko caly czas spi
jak zasnal wczoraj po 20 tak prawie w ogole aktywnosci nie mial
jadl i spal
teraz myslalam ze po kapieli troche polezy. cos go slysze ale tez slabo. przysypia troche.. hmm
juz zdarzylismy po kapieli go calego przebrac
taka mial cofke w lozeczku hehe
potem kupe jeszcze walnal i luzzz

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

19 sty 2011, 22:25

Madziorka ciesze sie ze bedziesz zagladala :ico_oczko: to super ze Olafek taki spokojny jeszcze pewnie za tym zateskinisz hehe
Mi tez nic nie przychodzi na poczte cos jsest nie tak :ico_noniewiem:

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

19 sty 2011, 23:16

Dzielna ta nasza Alinka :) miała co wyciskać :)

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

20 sty 2011, 14:34

Alineczka-Wielkie GRATKI!!!

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

20 sty 2011, 18:34

Hej laleczki :)

Ja się tylko tak szybo melduję że u mnie bez zmian wciąż 2w1 :(

Ćwiczę na piłce i jakby tak lepiej trochę tzn. mama twierdzi że mi brzuszek troszkę opadł ja nie widzę różnicy ale może ........ Oby to podziałało i aby mała się obróciła i zeszła niżej - ja nie chcę mieć cesarki :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Pisałam do Alinki i mówi że czuje się dobrze i już do domu mogłaby iść! A i dzidziuś grzeczniutki - Dzielna dziewczyna!!!!!

Madziorka - nie mogę się napatrzeć na twoje zdjęcie w podpisie tak ślicznie wyglądacie razem - super!

Aniula - będę wpadać i pisać z Wami ale ciupkę rzadziej niż wcześniej!

Mój Tatulec okupuje komputer :-D :-D :-D :-D :-D

A ja z mamą śmigam po sklepach (jak to śmiganiem można nazwać ) - no raczej spacerujemy! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Buziaczki :*****

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość