Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

20 sty 2011, 15:17

serniczka, bardzo ładne imię :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Gwona, a na którą jedziesz ? Koniecznie daj znać jak będziesz po wizycie :ico_ciezarowka:

aga216, ja też nie wiem czemu tak spać nie mogę. Czasem chce mi się bardzo spać i taka jestem zmęczona,że leżę z zamkniętymi oczami,bo nie mam siły się podnieść i oczu otworzyć ale zasnąć nie dam rady,a czasem wstaje siku i włączam tv,bo nudno i oglądam ze 2 godzinki :ico_noniewiem: Mam nadzieję,że to chwilowe tylko :ico_sorki:
A co do zgagi to jak zjem kolację późno i się położę niedługo po jedzeniu to mnie męczy zgaga ale renni od razu pomaga i mam spokój :ico_sorki:

agusia22 mmmm też bym pyzy zjadła :-D :-D pyszności :ico_haha_02:

A my jeszcze nie mamy wybranych żadnych imion i jakoś nie mam weny co do imienia :ico_olaboga:

Ciekawe co tam u Fintifluszki, bo dawno nie zaglądała !? :566:
Ostatnio zmieniony 20 sty 2011, 15:21 przez Aniaaa, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

20 sty 2011, 15:20

Aniaaa Wizytę mam na 15.30. Ale za nim tam dojadę i wrócę to troszkę minie. Ale odezwę się po spotkaniu.

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

20 sty 2011, 15:26

Gwona, w takim razie trzymamy mocno kciuki i czekamy na wieści :-D

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

20 sty 2011, 15:55

czesc dziewczyny...

cos mi sie schrzanilo i mi powiadomienia o nowych postach na poczte nie przychodza...

widze, ze nowej sejany nadal nie ma?? :ico_szoking:
ja od 7.01 mam normalny telefon i internet, bo sami wszystko zalatwilismy...

generalnie to od czwartku mialam gosci, bo kuby ojciec z bratem i jego dziewczyna przylecieli do nas z okazji urodzin gabriela-nic, ze nawet nei wiedzieli kiedy ma urodziny :ico_puknij: naoralam sie jak glupia z tym moim bolacym kregoslupem, napatrzylam sie i nasluchalam, az mi sie odechcialo do polski wracac... tutaj przynajmniej moj maz jest normalny, bo przy tych ludziach glupieje jak malolat... odkryli mi stygnaca mase do ciasta, bo stala na balkonie, korzuch sie zebral podeszla woda, zwarzyla sie, nie mialam jak torta przybrac, a sklepy u nas w niedziele zamkniete, siedzialam i ryczalam w koncu ich wygonilam z domu, zeby pomyslec w spokoju, w 1.5h musialam zrobic tyle rzeczy, ze sama bylam w szoku, ze mi sie udalo, ale jak w pon ich moj maz zawiozl na lotnisko to jakby mi ktos lotniskowiec z plecow sciagnal, jeszcze sprzatajac ich pokoj zauwazylam, ze kuby brat palil papierosy w garderobie, :ico_zly: nonono mozna dostac z taka rodzina :ico_puknij:

ogolnie u nas pogoda pod psem, pada i jest do kitu...

we wtorek mialam wizyte i ktg, wszystko u nas dobrze, malutka wazy ok 1700 (gabriel przed porodem mial wazyc 3100 a urodzil sie 3690, wiec sobie tego raczej nie biore do serca)

z przygotowaniami jestem w lesie, czekam az przywieziemy rzeczy z polski co nastapi dopiero w ostatnim dniu lutego, wypiore ciuszki, ustawie lozeczko i dopiero na zakupy pojedziemy po to czego nam bedzie brakowalo...

zrobilam sobie przed chwila zdjecie brzuchola, wlasciwie mam takie gdzie lepiej widac sam brzuch, ale gabriel jak zobaczyl, ze aparat ustawiam to zaraz przylecial, zeby tez byc na zdjeciu, wiec niech ma :ico_haha_01:

Obrazek

w obwodzie mam 105

co do remontow to my po jednej scianie doslownie malujemy jak moj maz ma chwile, wiec wspolczuje takich wielkich prac remontowych teraz

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

20 sty 2011, 16:26

Nie pojechałam nigdzie jestem tak wkur.....,że nawet nie chce mi się pisać dlaczego! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Z nerwów chyba zaraz zapłonę jak Boga kocham samozapłon :533: :612:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

20 sty 2011, 17:06

Fintifluszka, no to nie za ciekawie miałaś w domu :ico_olaboga: :ico_olaboga: współczuję ale tak jak napisałaś najważniejsze,że już pojechali :ico_sorki: :ico_sorki:
Fajnie,że wszystko dobrze u Ciebie i córci :-)
NowaSejana już załatwiła internet i pisała,że ma nadzieję,że do końca stycznia ją podłączą ale jak na razie lipa. Super,że Wy już macie to będziesz mogła częściej zaglądać :ico_brawa_01:
Wszystkiego najlepszego dla Gabriela z okazji 3 urodzin :ico_tort: :ico_brawa_01:
Brzuszek śliczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Gwona, co się stało !? :ico_olaboga: Nie denerwuj się tak :ico_chory:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

20 sty 2011, 17:48

Fintifluszka, wow super brzuszek i jak urósł :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no i bravo za wage malutkiek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a z rodzina ta róznie bywa czasem i tak,z tym paleniem to przesadzili :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Nie pojechałam nigdzie jestem tak wkur.....,że nawet nie chce mi się pisać dlaczego! Z nerwów chyba zaraz zapłonę jak Boga kocham samozapłon
_________________
a co sie stało/???

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

20 sty 2011, 18:27

Fintifluszka śliczne zdjęcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! We trójke super wyglądacie, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za wage córci!!!

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

20 sty 2011, 19:15

Fintifluszka, sliczny brzuszek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dosc spory.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za wage corci.

Gwona, nie denerwoj sie :ico_sorki: co sie stało?

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

20 sty 2011, 20:06

Ja dostałam jakiegoś powera na sprzątanie i latałam po całym domu ze ścierką i odkurzaczem i wszystko czyściłam, układałam i wycierałam :-D :-D :-D

Już po prysznicu jestem i myślę co by tu jeszcze zrobić,bo zanim córa pójdzie spać to się zanudzimy :ico_oczko:
Może coś pomalujemy kredeczkami albo puzzle poukładamy :-)

Wczoraj wieczorem jak już w łóżku leżałam to dzidzia tak kopała mocno,że aż się wystraszyłam i rano się okazało,że już nie jest główką w dół, tylko w poprzek leży. W ogóle nie czuje kopniaczków na dole, tylko z prawej strony i pod żebrami,a jakieś przeciągania i czkawkę po lewej :-) Z resztą widać po brzuchu,bo zmienił kształt :ico_haha_01:
Mam nadzieję,że to tylko chwilowe i jak poleżę dłużej to się znów przekręci główką w dół :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość