Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

20 sty 2011, 15:51

Hej dziewczątka!
Ja dziś znowu u mamy, mama chora i na zwolnieniu jest, więc tak nam obydwu raźniej!
no i wykorzystuje mnie bym obiad zrobiła :-) Właśnie w piekarniku siedzi zapiekanka- taka ala lasagne tyle, że ze zwykłego makaronu świderki, jakoś bardziej mi odpowiada i lepiej się robi!

U nas na szczęście śniegu nie ma :ico_sorki: Też mam dość już zimy i z utęsknieniem czekam na wiosnę, oby nastąpiła jak najszybciej!
Wielkanoc w tym roku bardzo późno, my będziemy na ostatnich nogach, a co niektóre już pewnie urodzą :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wiola ja pracuję w firmie telekomunikacyjnej, ale niestety nie jestem teraz na bieżąco, a zawsze informacje do nas docierały która platforma cyfrowa, lub firma kablowa wprowadza jakieś zmiany :-) :-) W każdym razie o każdej zmianie regulaminu, czy zmianie oferty programowej powinni Was poinformować przynajmniej miesiąc przed wprowadzeniem zmian, taki mają obowiązek! Masz w związku z tym prawo do rezygnacji bez ponoszenia żadnych kar za zerwanie warunków umowy. Jeżeli rezygnować nie chcecie możesz złożyć reklamację finansową, a nawet powinnaś, że nikt Cię nie poinformował o wprowadzonych zmianach.
Czasem warto taką rezygnację złożyć, w każdej takiej firmie jest komórka która nazywa się Antychurn- a zajmuje się ona odzyskiwaniem klientów którzy złożyli rezygnację. Proponują wtedy bardzo atrakcyjne warunki , by klienta zatrzymać :-) W cyfrowym polsacie też pewnie coś takowego jest :-)

aniawlkp86, a jak tam Twoja sałatka i ciasto?

NOWA, zazdroszczę nowego autka no i bardzo gratuluję :ico_brawa_01: ja ujeżdżam jeszcze Forda Ka, ale po narodzinach Małego też planujemy zmienić mi autko na jakieś większe. Zobaczymy co na to nasze fundusze, budowa domu, to skarbonka , każdy grosz wchłonie i ani tego nie widać :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

20 sty 2011, 15:57

aniawlkp86, a jak tam Twoja sałatka i ciasto?
już mi przeszła ochota na zrobienie :ico_haha_01: :ico_haha_01:
kupiłam gotowego ciasta trochę w sklepie :-D
Ja dziś znowu u mamy, mama chora i na zwolnieniu jest, więc tak nam obydwu raźniej!
zdrówka dla mamy :ico_sorki: przynajmniej masz z kim posiedzieć :-)

[ Dodano: 2011-01-20, 14:59 ]
patrycja_g a na odliczanku się chyba pomyliłaś,bo dzisiaj powinnaś mieć 101 a nie 102 dni :ico_sorki: bo dzielą nas 4 dni różnicy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

20 sty 2011, 16:01

cześć kobietki :-D

u mnie dzisiaj lekko śnieżnie, a to ja w roli bałwanka :ico_haha_01:

Obrazek

Obrazek

Aniu daj trochę ciacha :ico_sorki: :-D

Wiola :ico_tort: za studniówkę :ico_brawa_01:

Koroneczla lasagne ze świderkami, to całkiem dobry pomysł :ico_brawa_01: bo z tym makaronem w plastrach zawsze problem :ico_noniewiem:

Nowa super autko, gratuluję :ico_brawa_01: nowe z salonu?

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

20 sty 2011, 16:04

markotka cześć :-D super brzusio masz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Aniu daj trochę ciacha :ico_sorki: :-D
lubisz czekoladowe z dżemem? to się podzielę :ico_tort:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

20 sty 2011, 16:11

markotka, jaki fajny brzusio :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Nio problem z tymi płatami na lasagne straszny, a świderki zawsze zaleję sosem beszamelowym z serem żółtym, fajnie się zlepi ten makaron i się nie rozlatuje na boki!
zdrówka dla mamy przynajmniej masz z kim posiedzieć
Aniu dziękuję! Pewnie zawsze raźniej we dwie, nie muszę sama w domku siedzieć! Czekamy teraz na męża mega bo tutaj dziś obiadek!
A mój tata jakieś tam swoje rzeczy do jedzonka ma, bo stosuje dietę optymalną dr Kwaśniewskiego, a taka porcja węglowodanów w tym przypadku jest kategorycznie zabroniona :ico_sorki: :ico_sorki: hehe

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

20 sty 2011, 16:13

dzięki :-D

Aniu ciacho czekoladowe mmmmmmm :-D

właśnie pomarańczkę sobie obieram :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-01-20, 15:15 ]
kurcze, co wysyłam wiadomość, to bład mi wyskakuj :ico_zly:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

20 sty 2011, 16:23

Koroneczka czemu twój tata na diecie?ze względów zdrowotnych?
kurcze, co wysyłam wiadomość, to bład mi wyskakuj :ico_zly:
niestety tak będzie co jakiś czas :-/ dopóki serwera LK nie wymieni a to może być w lutym lub w marcu :ico_noniewiem:
szczęście,że wiadomości normalnie się wysyłają :ico_sorki:
właśnie pomarańczkę sobie obieram :ico_oczko:
zjadłabym
ale mam nektarynki,mąż wczoraj kupił mi ponad kg i wieczorem jak film oglądałam to już połowy nie było :-D

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

20 sty 2011, 16:28

Koroneczka czemu twój tata na diecie?ze względów zdrowotnych?
Kiedyś parę lat temu zaczął ja stosować by schudnąć- się udało, bo figurę nastolatka ma teraz, a miał dość spory brzusio! Teraz traktuje to bardziej jako sposób odrzywiania! Zakochał się w tej diecie, wierzy w jej idee i tylko pozazdrościć silnej woli, bo słodyczy nie jada wcale :ico_brawa_01: Ehh ten mój tata jak coś sobie ubzdura...hehe

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

20 sty 2011, 16:29

aniawlkp86, napisalam 101, dzis akurat dobrze chociaz juz sie rzeczywiscie pare razy pomylilam :ico_oczko:

Mi sie dzis nic nie chce, weny tez nie mam do pisania. Wczoraj R mial jeden dzien na rano i popoludniu pojechalismy poogladac wozki na miasto. Lazilismy 3 godziny ale upatrzylam sobie jeden, ktory dzis pojechalismy kupic. Roznica w sklepie a w necie dokladnie byla 40 zl, wiec nie zamawialismy. To co stoi na sklepach sprzedaja jeszcze ze starym podatkiem ale jakby nam mieli zamowic to juz niestety po nowej cenie.

Dzis pogoda faktycznie beznadziejna ja juz 2 razy dzis drzemki sobie ucinalam, ale w nocy znow zle spalam i nic tylko bym marudzila :ico_olaboga:

[ Dodano: 2011-01-20, 15:31 ]
markotka, brzuszek sliczny :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

20 sty 2011, 16:32

Dzis pogoda faktycznie beznadziejna ja juz 2 razy dzis drzemki sobie ucinalam, ale w nocy znow zle spalam i nic tylko bym marudzila
ojj kochana w takim razie niech siły witalne szybko do Ciebie powrócą :-) Ja też nie lubię jak jest tak pochmurno, zdecydowanie za mało słoneczka jest niestety :ico_sorki: :ico_sorki:
Wiosno przybądź!!!!!!!!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], maximllCeap i 1 gość