Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

18 sty 2011, 15:19

hej babeczki!!
wiola-- ja tez oczywiscie sama musze sobie radzic od poczatku ale powiem ci ze jest supi,,jakos samo wszytsko sie ulozylo.No i ta mala orznica wieku,,sama sie przekonasz.SUper posuniecie:-)))Chlopcy wiele czasu poswiecaja na zabawie ,,,nie nudza sie,ladnie sypiaja wiec zyc nie umierac:-)
A imie juz wybrane??
Mi sie teraz podobaja Paskal,Marcelek,Gracjan :-D
Pokaz nam brzusiu,plisss!! :-)
slonko.zdrowka dla was.
adia-a jaka to operacja??swietna ta fotka w podpisie:-)

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

18 sty 2011, 16:31

hej dziewczyny dzięki za wsparcie
jaka to operacja??
kiedyś wam pisalam że ma kacper wodniaczka na jajeczku za dużo wody mu sie tam zbierało, dla mnie wygląda to normalnie już i modle sie by lekarz powiedział,by ten zabieg nie był potrzebny :ico_sorki:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

19 sty 2011, 22:00

sarenka, wkleje brzusio jak zrobie fotke :ico_wstydzioch: jakos tak nie mam kiedy :-)
Z co do imienia to nadal nie mamy :ico_placzek: jakos nie moge sie na nic zdecydowac, nic mi sie nie podoba :ico_placzek:

A jeszcze tydzien i ide na chorobowe, wiec bede zagladac czesciej :-D :-D

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

20 sty 2011, 12:05

hejo babeczki,
adia-Moze i faktycznie operacja nie bedzie potrzebna a nawet gdyby to pewnie wszystko zakonczy sie pomyslnie,wiec sie nei martw.Bedziemy trzymac kciuki.
Kacperek sliczny chlopczyk,,super ta focia,naprawde!!:-)
wiolcia--SUper ze bedziesz do nas zagladac czesciej i jak najbardziej czekam na fotki brzusia choc jestem pewna ze swietnie z nim wygladasz i jest malusi:-)
dancia-napisz choc ze pare slowke.MArtwie sie o was :ico_noniewiem:
marta--jak dziewczynki?
yoanna--i ty sie zamelduj
slonko--wyszliscie juz z chorob?
ciekawe co u Zirci?????
U nas znow zimowa pogoda brrrrrrrr
milego dzionka

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

20 sty 2011, 15:33

Hej kochane ale jestem szczęśliwa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
kacperek zdrowy zabieg nie był potrzebny :ico_brawa_01: a już byliśmy na wszystko przygotowani nawet Kacper był już w koszulce operacyjnej a lekarz który miał robic zabieg zbadal go i powiedział że jajeczko wygląda normalnie i sie mnie pyta czy to tylko tak dzisiaj wyglada,a ja mówie że już od kilku mioesięcy nie było powiększone . Powiedział ,że mogą zrobić zabieg ,ale on mi doradził by zostawić skoro jest taka poprawa bo w końcu to operacja, więc się bardzo ucieszyliśmy z Piotrem ,że go to ominie :ico_brawa_01: bedziemy tylko chodzić na kontrole do naszego GP. :ico_brawa_01: i jakby co to juz tak długo na zabieg czekać nie będziemy jak poprzednio, ale wierze że nie będzie on potrzebny :ico_sorki:
Młody w szpitalu dostał siniadanko soczek jeszcze chciały nam dac obiad na droge ale chcialam tylko już jechać do domu . ogólne wrażenia byly super wszyscy byli bardzo mili i profesjonalni, bylo mnóstwo zabawek więc Kacper w niebowzięty ,wogle byl bardzo dzielny wcale nie płakał przy badaniach dopiero na koniec gdy już byliśmy na sali przygotowań przed operacja myśle ,że poprostu czuł nasz stres i dlatego ,droga powrotna też spokojna więc super :-D :-D
nic mi sie nie podoba
Mikołaj
Antoni
Kamil
Tomasz
Stanisław
Karol
Filip
Kacper
Jakub
Edward

może coś z tych ci się spodoba :-)
Kacperek sliczny chlopczyk,,super ta focia,naprawde!!:-)
jej bardzo ci dziękuję bardzo mi miło :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Słonko jak u was zdrowiejecie?
dana odezwij się
marta co tam u was??
Yoanna Jak tam Nina ?
Miszka ciebie to już sto lat nie było :-D

a jak się macie z propzycją założenia naszego forum na Facebook? fajnie by było mała grupka nikt poza nami by tego nie czytal.

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

20 sty 2011, 15:52

adia-super,,widzisz jednak obylo sie bez operacji i dodatkowego stresu!!!Ciesze sie razem z wami!
JA nei mam konta na facebooku wiec nie doloncze :ico_placzek:

milego dzionka

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

20 sty 2011, 16:56

sarenka,
ale to tak dodatkowo widzę czesto ,że część dziewczyn jest na FB i fajnie by bylo się przywitać, a konto zawsze możesz założyć :-D

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

20 sty 2011, 17:16

wole nie zakladac bo wiem ze zabirze mi to sporo cennego czasu.TAk sie tez stalo z nk.Poswiecalam wiecej niz dziecia a przeciez net to nei wszytsko:-))))))dlatego tez sie wypisalam z nk i teraz jest wsio oki.Tu napisze jak znajde czas a wiem ze tam bede zagladac nawet nie majac na celu pisanie :-)

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

20 sty 2011, 21:19

Dzien dobry :)

Adia super ze operacji nie bylo! I brawa dla Kacpra za bycie dzielnym :) Nina po wizycie w szpitalu i wykrecaniu reki na wszystkie strony boi sie panicznie lekarzy i nawet jak ortopeda chcial zobaczyc jak chodzi to plakala okropnie, nie pozwala sie dotknac :((

Dzisiaj byla u nas sasiadka, my poszlysmy do drugiej wiec Nina pobawila sie z kolegami :) Mam tez problem z przedszkolem. Podobno sa miejsca u nas nna osiedlu w przedszkolu oddalonym o 20 metrow od naszego bloku ALE placi sie 720zl za podstawowy pakiet :/ i nie wiem czy jestesmy w stanie regularnie tyle dawac.. poki co Nina chodzi na karnety za 400zl za 50h i stajemy na glowie zeby starczylo bo kolejny karnet kolejne 400zl a caly etat z wlobku 1200zl :ico_olaboga: ale dzisiaj siade i przeanalizuje czy jestesmy w stanie ograniczajac wydatki na slodycze itd itp sobie poradzic :D poza tym odeszly by nam obiady, sniadania - mala ma tam 6 posilkow dziennie :O wlasna kuchnie, przedszkole czynne od 6 do 19... troche mi smutno bo poki nie znajde innej pracy to 3 razy w tygodniu bedziemy sie widzialy chwile rano a pozniej juz nie :( bo wroce dopiero po 22 do domu ..... ale caly weekend mamy dla siebie i dwa dni w tygodniu koncze o 16 wiec chyba nie tak zle - a przeciez ona bardziej ode mnie potrzebuje teraz kontaktu z dziecmi. Nudzi sie ze mna :( chce z nia malowac, kleic, cwiczyc, ukladac klocki, ale jak tylko zobaczy jakies dziecko na zenwatrz to biegnie jak oszalala, a ze zlobka nie chce wychodzic :/ ood sasiadow z reszta tez ;)

Nie wiem co z tym zrobic ale jak sie zdecydujemy to nasze zycie bedzie bardziej poukladane a my nie bedziemy musieli sie tak wymieniac no i bedziemy miec wiecej czasu dla siebie - teraz sie tak wymieniamy opieka nad Nina ze potrafimy sie nie widziec 5 dni :O ja na 16 , moj maz do 16, pracuje w weekendy zeby w ciagu tygodnia moc zostac z Nina jak ja ide na caly dzien masakra .. a to juz 8 miesiecy w ten sposob :(

No nic posmucilam troche :) a zdjecia wkleje - juz klade mala spac i umyje glowe :D

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

20 sty 2011, 22:35

slonko--wyszliscie juz z chorob?
nie nie mały dalej kaszle jak oszalały mamy antybiotyk i inhalacje ale jakoś poprawy narazie nie ma :ico_placzek:
u.TAk sie tez stalo z nk.Poswiecalam wiecej niz dziecia a przeciez net to nei wszytsko
no masz racje ja tez sie chwytam na tym ze wpadam często tak tylko zobaczyc a siedze na necie godzine albo wiece j tym czasie moje dziecko niby sie bawi samo i mam je na oku ale same wiecie :ico_noniewiem:
to juz 8 miesiecy w ten sposob
straszne poprostu straszne
Adia ale macie super szczęscie normalnie super

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość