patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

20 sty 2011, 16:55

markotka, zastanawialismy sie nad takim, bo tez widzielismy w sklepie, 1400 zl ze wszystkim jedyne czego nie mial to folia przeciwdeszczowa ale to kwestia 20 zl i torby ale to tez dopasujesz. W koncu stwierdzilismy ze jednak ten zmieniany bo jest najlzejszy a to jest prawie najwazniejsze dla mnie, poza wlasnie regulacja kierunku jazdy, bo nie wiem czy za 2 m-ce nie wyladuje gdzies na 4 pietrze i ciezko mi sie z tym szarpac

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

20 sty 2011, 17:07

patrycja_g to jak będziesz w bloku mieszkać to na dole nie miałabyś możliwości zostawiania wózka?

Koroneczka no tak czarny to się ugotuje,ale bardzo łądnie takie wózki wyglądają :-D

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

20 sty 2011, 17:12

aniawlkp86, ja cale zycie mieszkam w bloku i nie odwazylabym sie naprawde. Juz nie raz wozek albo zniknal albo jeden drugiemu na zlosc robiac woda zalewal, porazka. I to moi rodzice na dosc bezpiecznym osiedlu mieszkaja a takie rzeczy sie dzialy :ico_olaboga:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

20 sty 2011, 17:15

Patrycja my jak za pierwszy razem pojechaliśmy oglądać wózki to w pierwszym sklepie byliśmy 4 godz., a w drugim już tylko 2,5. Wybór bardzo duży, a ja wybredna też jestem więc trochę sprzedawcy marudziłam i co chwila prosiłam pokazanie tego a tamtego :ico_oczko: Tako też oglądałam.

Co do koloru to wydaje mi się, że w czarnym to może być gorąco ale każda musi wybrać sama taki jaki sobie upatrzy.

Ja dziś przeglądałam materace i wypełnienia pościeli ale kupować będę trochę później.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

20 sty 2011, 17:15

Aniu ja miałabym gdzie na klatce zostawić i mamy też wózkownię, ale jakoś nie chciałabym tam wózka trzymać, po klatce chodzą różni ludzie, w piwnicy siedzą menele i niech komuś przyjdzie do głowy nasikać czy napluć mi do wózka :ico_sorki: różni ludzie są :ico_sorki: a w piwnicy są koty, bywają myszy i też tak nie bardzo, więc ja będę na pewno wózek wnosić na IV piętro :ico_sorki:

Początkowo myślałam o wózku 3w1, teraz zmieniłam zdanie i chciałabym kupić 2w1 plus do tego fotelik maxi cosi z adapterami i możliwością montowania na stelażu wózka, ale obawiam się tego, że nie do każdego modelu wózka będzie pasować. X-landery i quinny chyba mają w komplecie te foteliki, ale x-lander jak dla mnie za ciężki a quinny już trochę za drogi, mimo że teść płaci :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

20 sty 2011, 17:16

patrycja_g ja mieszkałam w bloku to na szczęście miałam małą piwnicę jeszcze to tam wózek chowałam,bo na 4 piętro na pewno bym nie wnosiła :ico_sorki:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

20 sty 2011, 17:21

Aniu ja miałabym gdzie na klatce zostawić i mamy też wózkownię, ale jakoś nie chciałabym tam wózka trzymać, po klatce chodzą różni ludzie, w piwnicy siedzą menele i niech komuś przyjdzie do głowy nasikać czy napluć mi do wózka :ico_sorki: różni ludzie są :ico_sorki: a w piwnicy są koty, bywają myszy i też tak nie bardzo, więc ja będę na pewno wózek wnosić na IV piętro :ico_sorki:

Początkowo myślałam o wózku 3w1, teraz zmieniłam zdanie i chciałabym kupić 2w1 plus do tego fotelik maxi cosi z adapterami i możliwością montowania na stelażu wózka, ale obawiam się tego, że nie do każdego modelu wózka będzie pasować. X-landery i quinny chyba mają w komplecie te foteliki, ale x-lander jak dla mnie za ciężki a quinny już trochę za drogi, mimo że teść płaci :ico_oczko:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

20 sty 2011, 17:22

Murchinson, no my pewnie tez bylibysmy dluzej ale wyjechalismy o 15 a wiekszosc sklepow do 18 otwarta na miescie, ale tez kazalam sobie wszystko pokazywac, rozkladac, zmieniac, co poniektorzy zdegustowani tym byli ale kota w worku nie kupie :ico_oczko:

markotka, no wlasnie dlatego ja tez nie odwazylabym sie zostawiac na dole a z piwnica to inna bajka tam to gorzej niz na klatce :ico_oczko:

aniawlkp86, my mamy niestety piwnice w weglu, nawet gdyby byla bezpiczna nie daloby sie nic tam wcisnac

Narazie mieszkamy na 1 pietrze, ale w kazdej chwili mozemy dostac swoje mieszkanie i jak bedzie fajne metrazem itp to nie bede patrzec na to ze musze wozek wciagac bo to potrwa gora 3 lata a mieszkanie mam nadzieje ze jednak na dluzej

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

20 sty 2011, 17:24

Markotka Implast ma fotelik maxi cosi z adapterem. Musisz się dowiedzieć czy do danego modelu możesz dokupić adapter bo nie wszystkie właśnie mają taka opcję.Najlepiej idź do sklepu z wózkami i spytaj do których modeli są adaptery. Nie wiem czy nie wyjdzie ta sama cena jak kupisz wózek 2w1 i dodatkowo fotelik z adapterem co wózek 3w1, chyba że kupujesz fotelik używany ale może być ciężko kupić dobry.Albo kup głęboki+fotelik a później dokup spacerówkę.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

20 sty 2011, 17:25

idę podszykować obiadek, bo mam trochę krojenia i ścierania :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość