Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

20 sty 2011, 15:39

hej dziewczyny wpadam na chwilke z pytaniem do "podwójnych" mamusi
planujemy drugiego bobaska i chciałabym wiedzieć jakie łózka polecacie dla 2-letnich dzieci?
malgoskab, jakie masz łóżeczko dla Krzysia?

bo nasze Majkowe łózeczko, bedzie dla następnego maluszka i zastanawiam sie jakie łózko Majce kupić na 2 latka :ico_noniewiem:


dzięki za pomoc
pozdrawiam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

20 sty 2011, 19:20

izuś_85, generalnie kazde byle mialo jeszcze barierke (moze byc oddzielnie doczepianato lozko dlozej posluzy ;) Trzeba jednak liczyc sie z tym ze dziecko jak tylko sie obudzi rano to zaraz do nas przydrepcze :-D

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

20 sty 2011, 21:21

izuś_85, mi sie wydaje, że ania ma rację :ico_oczko: :ico_oczko:

a moja siostra nie przyjechała :ico_noniewiem:
jutro przyjedzie

a my teraz oglądamy mecz w ręczą
Szymek troszke mi dzis od rana fiziował, rzucał sie przy cycu,płakał, podkurczał nózki :ico_noniewiem:
a po południu było juz ok

jutro starszy ma dzien dziadka i babci w przedszkolu i ma dżamp
w ogóle taki jakis pyskaty sie zrobił i teksty ma takie, ze hoho :ico_olaboga:

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

20 sty 2011, 22:29

izuś_85, my mamy takie i jestesmy baaardzo zadowoleni
http://e-partner.net.pl/pl,product,1985 ... ,teak.html

[ Dodano: 2011-01-20, 23:59 ]
kobietki
mam do was prośbe,
jesli nie zdecydowalyście sie jeszcze na jaki cel przekażecie swój 1% podatku to może moja propozycja was zaciekawi.
Kuba jest moim siostrzeńcem a to co jest poniżej, napisane zostało przez moją siostre aby osoby które zdecydują sie na przekazanie 1% wiedziały cos wiecej.

Jakub urodził się z rzadką chorobą genetyczną. Po wielu miesiącach poszukiwań, konsultacji i badań została postawiona diagnoza: Zespół Williamsa. Intensywna i wielokierunkowa rehabilitacja pozwala stymulować rozwój Jakuba i przynosi wymierne efekty. Dzięki otrzymanym funduszom możemy poszukiwać nowych metod rehabilitacji. Udało nam się zakupić kombinezon THERA TOGS, odbyć dwuetapowy trening słuchowy metodą TOMATISA oraz korzystać z HIPOTERAPII. Jakub aktualnie w przedszkolu przygotowuje się do pójścia do szkoły integracyjnej, jest to dla niego zarazem sukces, ale i duże wyzwanie. Każdej osobie pragnącej wspomóc rehabilitacje bardzo dziękujemy. Dane potrzebne do przekazania 1% to: Nazwa OPP: FUNDACJA DZIECIOM ”ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ”. Numer KRS: 0000037904. Cel szczegółowy 1%: JAKUB POSIM nr ewid. 6998."

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

21 sty 2011, 15:06

dzięki dziewczyny za pomoc :ico_sorki: :ico_sorki:
ja myślałam o takim własnie łózku podobnym do łózka Krzysia http://allegro.pl/lozko-dziec-z-barierk ... 02292.html
ale te ma większą tą barierkę, na wyjsciu jest węższe :ico_sorki:
mam problem bo Maja okropnie sie wierci, wstaje w nocy, siada, uderza głową o szczebelki :ico_olaboga:
i myślałam czy jej nie kupic http://allegro.pl/4b-klups-lozeczko-ksi ... 20914.html one jest większe od stanrardowego no i później da sie zrobić na tapczanik...
bo boje sie ze jednak z tego z barierką wypadnie :ico_placzek:
mam nielada problem :ico_olaboga: ona tak lunatykuje w nocy ze szok :ico_olaboga:

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

21 sty 2011, 15:35

izuś_85, ja bym wziela to z mniejsza barierka, my z tego swojego tapczaniku jestesmy baardzo zadowoleni i u nas sie sprawdza

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

21 sty 2011, 16:16

izuś_85, moje dziewczyny tez sie tak w nocy zucaly po lozku i dlatego juz Maji zamiast normalnego lozeczka ze szczebelkami (Madzia mi ciagle wkladala raczki i nozki pomiedzy szczebelki( kupilam lozeczko turystyczne z otwieranym bokiem - ze jak bedzie starsza to moze rano wychodzic i przychodzic do nas -to ten bok w nogach akurat) i do tego zwykly materacyk do normalnego lozeczka - polecam i to sie sprawdza dla tych wiercioszkow wlasnie bo ani nie wypadnie ani sie nie udezy ;) i spokojnie do 3 a nawet 4 lat moze w nim spac :)

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

21 sty 2011, 19:39

cos tu cicho ostatnio :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

21 sty 2011, 23:26

melduje sie dziewczynki

siostra do mnie przyjechała ale i tak w sumie pojechał spać do mamy :ico_noniewiem: a miała spać u nas, ale może i lepiej, że do mamy

u nas po staremu,nic sie nie dzieje...
Szymek nie daje mi nic zrobić
cały czas chce cycusia, a jak go odłożę to od razu sie rzuca
dzisiaj znowu przy piersi był taki nerwowy :ico_noniewiem:
nie wiem czemu
a przed chwila Igor sie obudził z płaczem, że go gardełko boli. Jakis taki dziwny był, zapobiegawczo chciałm mu dać ibum ale nie chciał wypić bo sie rozpłakał. Mam tylko nadzieję, że mi chory nie bedzie bo jak tak to nie wiem..

w ogóle to coraz zimniej sie robi, podobno zima wraca, no ale wiadomo styczeń

Szymek wczoraj skończył miesiąc :ico_brawa_01:
dopiero co urodziłam, były święta a on już miesiąc skończył
jak ten czas szybko leci :ico_olaboga:
a zauważyłam, że jakby próbował sie do mnie uśmiechać, nie wiem..ale to chyba to :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

22 sty 2011, 13:13

Melduje sie i ja - mwega przeziebiona :ico_placzek:

Po za tym u nas po staremu... :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość