Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

20 sty 2011, 22:48

Motylek22, podoba mi sie bardzo ten lezaczek :-) \Ale ja mam jeden po Filipku i nie bede nic kupywac, poprostu szkoda mi jest pieniedzy,jak beda mi potrzebna na cos innego :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

20 sty 2011, 22:50

ciężka sprawa z tymi wózkami :ico_sorki: najlepiej by było podać swoje wymagania i niech ktoś taki zrobi :ico_haha_01:
Tak by było najlepiej ale obawiam się, że cena tez byłaby odpowiednio duża.

Motylek leżaczek bardzo fajny!

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

20 sty 2011, 22:56

Dziewczyny uciekam, bo chwilę przy komputerze usiadłam i już żebra bolą niesamowicie :ico_sorki:
Idę pod prysznic i do łóżeczka! Do juterka:)

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

20 sty 2011, 23:08

wiola85, jak bym miała to też bym nie kupowała, ja po Filipku sprzedałam :ico_oczko:
A jak syneczka nazwiecie? :-D

Koroneczka, witaj i pa pa :ico_papa:

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

21 sty 2011, 01:05

kobietki
mam do was prośbe,
jesli nie zdecydowalyście sie jeszcze na jaki cel przekażecie swój 1% podatku to może moja propozycja was zaciekawi.
Kuba jest moim siostrzeńcem a to co jest poniżej, napisane zostało przez moją siostre aby osoby które zdecydują sie na przekazanie 1% wiedziały cos wiecej.

Jakub urodził się z rzadką chorobą genetyczną. Po wielu miesiącach poszukiwań, konsultacji i badań została postawiona diagnoza: Zespół Williamsa. Intensywna i wielokierunkowa rehabilitacja pozwala stymulować rozwój Jakuba i przynosi wymierne efekty. Dzięki otrzymanym funduszom możemy poszukiwać nowych metod rehabilitacji. Udało nam się zakupić kombinezon THERA TOGS, odbyć dwuetapowy trening słuchowy metodą TOMATISA oraz korzystać z HIPOTERAPII. Jakub aktualnie w przedszkolu przygotowuje się do pójścia do szkoły integracyjnej, jest to dla niego zarazem sukces, ale i duże wyzwanie. Każdej osobie pragnącej wspomóc rehabilitacje bardzo dziękujemy. Dane potrzebne do przekazania 1% to: Nazwa OPP: FUNDACJA DZIECIOM ”ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ”. Numer KRS: 0000037904. Cel szczegółowy 1%: JAKUB POSIM nr ewid. 6998."
_________________

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

21 sty 2011, 09:17

czesc

markotka wozek rzeczywiscie fajny

a ten lezaczek tez slodki co pokazywalyscie, tylko to juz chyba dl atakich wiekszch dzidziusiow, bo wydaje mi sie ze ma chyba zbyt siedzaca pozycje - no chyba ze sie reguluje - nie doczytalam

motylku zaraz sprawdze co jest grane

milego dnia

[ Dodano: 2011-01-21, 08:18 ]
Motylek22, ups, nie wiem co sie stalo, przypomnij mi prosze termin porodu

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

21 sty 2011, 09:30

emilia7895, leżaczek jest dla maleńkich i dla starszych dzieci :-) Ma regulację i dodatkową wkłądkę dla noworodków :-)

Termin porodu 05.06.2011 Synek Pawełek :-D

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

21 sty 2011, 09:59

hej

Widzę, że temat wózków na tapecie, ciesze sie, że mam ten temat z głowy :-) :ico_sorki: , ale pamiętam ile to sie naszukałam, naczytałam i naogladałam, ale uwazam, ze to bardzo poważny zakup więc trzeba się dokładnie zastanowić.
Mój typ oprócz X Landera to był implast bolder własnie (któras go pokazywała), ale ze względu na wage wygrał XLander :-)

Co do fotelika to ja mam Maxi cosi Cabrio, jak piszecie w testach wypada bardzo dobrze, dlatego tez sie na niego zdecydowałam. W nowym aucie mam system isofix, więc bedę wykorzystywać, choc mam teraz mozliwość odlaczenia poduszki powietrznej z przodu wiec moze maleństwo z przodu bede troche wozić. wczesniej mi tego brakowało, zwłaszcza jak Pola była malutka. ale z drugiej strony bezpieczniej jest z tyłu.Ten fotelik ma tez mozliwość zamontowania go w X Landerze, ale nie kupilam w koncu adapterów, woziłam po prostu jak potrzebowałam gondolę ze sobą, nie jestem zwolenniczką długiego trzymania dziecka w foteliku samochodowym :ico_sorki:

A jesli chodzi o wózek to przy zakupie samochodu tego jak i poprzednich bralismy go na test :-) , tzn. czy stelaz wejdzie do bagaznika, ja mam kombi (wczesniej tez miałam) takze bez problemu wejdzie

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

21 sty 2011, 10:08

nie jestem zwolenniczką długiego trzymania dziecka w foteliku samochodowym
To tak jak ja :-) Chociaż kupiłam fotelik w komplecie z wózkiem to ani razu nie założyłam fotelika na stelarz :-) Tak naprawdę nam to nie było potrzebne :ico_oczko: Dziecku napewno wygodniej i zdrowiej dla niego aby jeździł w gondolce :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

21 sty 2011, 10:14

Nowa my jak oglądaliśmy wózki w sklepie to zawsze robiliśmy test na sucho tzn. patrzyliśmy jak się składa i D mierzy czy się zmieści do bagażnika.
Ja oglądam teraz stojaki pod wanienkę i mam pytanie czy któraś z Was lub Waszych znajomych używała i jeśli tak to jako to się sprawuje? Widziałam taki w sklepie ale wydał mi się bardzo niestabilny-gibał się na wszystkie strony. Jeśli nie stojak to nosić wanienki do pokoju nie będę i albo wstawię ja do wanny, albo kupię nakładkę na wannę.
Ostatnio zmieniony 21 sty 2011, 10:18 przez Murchinson, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość