Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

22 sty 2011, 22:52

ja tylko melduje ze zyjemy, malutki rosnie jak na drozdzach, tylko kolki nas dopadaja wieczorami ale w nocy w miare, przezylismy pierwsza szczepionke, chodzimy na dluuugie spacery i jest ok, odezwe sie w wolnej chwili
malutki tez skonczyl niedawno dwa miesiace i jestem w szoku jak ten czas leci
co do lozeczka to my mamy podobne dla amelki tez jakos jak miala 2 latka i mimo ze sie tez rzuca, ona potrafila zasypiac w roznych miejscach w pokoju u siebie dawniej to z tym lezczkiem super spi, dwa razy spadla na pcozatku ale miala tyle poduszek ze jej sie nic nie stalo a potem ok, i juz nie ma barierki z jednej strony tylko taka pufe z zabawkami obok,

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

23 sty 2011, 10:59

witam

stawiam :ico_kawa:

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

23 sty 2011, 15:57

oj przyda sie bo nocka ciezka

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

23 sty 2011, 16:32

a czemu ciężka Gosiu..?
mała dała wam popalić?

a my walczymy z igorem
złapał wirusa
gardło czerwone i temp
bidulek mój, taki marudny, wczoraj i dziś nic kompletnie nic nie jadł. Do tego jeszcze lekarz zapisał Elofen, gorzki, paskudny bllllleeeee, za każdym razem jak ma wypić jest płacz i krzyk. Teraz śpi razem z Krzysiem

właśnie tak nam mija ndz :ico_noniewiem:

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

24 sty 2011, 00:52

a czemu ciężka Gosiu..?
mała dała wam popalić?
czesto sie budzila
a dzisiaj jeszcze nie spi, na chwilke usnie na rekach i po minucie sie budzi, nie ma nawet mowy o jej odlozeniu bo placz

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

24 sty 2011, 10:59

Witam sie :ico_kawa:
Fatalnie sie czuje przy tym przeziebieniu :ico_placzek: Dzis miala przyjsc do nas srodowiskowa, ale przelozylam spotkanie na czwartek. Zreszta lepiej tak bo tym razem to ja przyjde do przychodni bo u nas nawet nie byloby gdzie usiasc... :ico_noniewiem:
Ide sobie chyba zaraz odrosty zrobie... :ico_noniewiem: ale nie chce mi sie strasznie :ico_noniewiem:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

24 sty 2011, 13:37

hejka laski:)
u nas w porzadku, jakos leci, majka tylko z kupami ma problem nadal cholera jasna , nie chce robic dzis minal tydzien jak nie robila az w koncu dala jej czopek i poszlo...lekarz mi nie pozwala jej pomagc ale juz dzis nie wytrzymalam...karmie tylko piersia odstawialm sztuczne mleko...pokarmu mi narazie jako tako starcza ale szalu nie ma....
sarka zdrowa odpukac , adam moj cos polamany modle sie by nas nie zarazil... :ico_sorki:
co do lozka my dla sarki mamy ikeoskie te z mamuta i tylko barierke kupilysmy i jest oki:)

[ Dodano: 2011-01-24, 12:38 ]
aa dodam ze majka smieje sie w glos i gaworzy:)

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

25 sty 2011, 00:29

ja sie witam i zycze milego wieczorku :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

25 sty 2011, 11:58

Witam,
no i Mati sie zarazil chyba ode mnie :ico_placzek: Od wczoraj goraczkuje (38,5). Po paracetamolu wczorj spadla temp., ale potem znow wzrosla... :ico_placzek:
Martwi mnie jednak bardziej od temp. to ze od wczoraj caly czas jak nie spi i nawet kiedy nie ma temp. to cos go meczy i caly czas jeczy sobie tak jak by go cos strasznie meczylo. To nie jest normalny placz tylko tak jeczy glosno zalosnie sobie :ico_placzek: No i nie wiem czy juz lapie jakies paranoje (choc ja raczej spokojnie do dzieciecych dolegliwosci podchodze i obiektywnie staram sie patrzec), ale na pieluszce porannej w ktorej bylo tylko siusiu wiec byla cala zolta byla jedna rozowa plamka :ico_noniewiem: Dzis na 17:00 ide do GP zeby go osluchal bo on jeszcze taki malutki a chce miec pewnosc ze to nie oskrzela czy plucka bo u takich dzieci to momentalnie i tez bezobiawowo nawet moze byc... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

25 sty 2011, 17:48

O matko :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Aniu napisz koniecznie czego sie dowiedzialas!!
Mam nadzieje, ze Mati juz nie goraczkuje :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość