Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

24 sty 2011, 08:36

Patrycja a przypomnij jaki wózek kupiłaś :ico_oczko:

ja nie śpię już od 4:00 :ico_szoking: wstałam na siku i koniec spania :ico_sorki: a na tą zgagę próbowałaś mleko, podobno niektórym pomaga?

Materac kokosowo-gryczany podobo się odwraca, tzn. najpierw do 6 miesiąca życia dziecka układa się jedną stroną, a później drugą, tylko nie wiem w jakiej kolejności :ico_oczko:

Zaczęłam wczoraj robić tabelkę z wózkami, już na samym początku chyba 3 odpadły, więc mam ciut mniej :ico_haha_01: z tych które już opracowałam narazie najbardziej podoba mi się Espiro Vector 4 air, ale minusem jest kubełkowa spacerówka i to raczej go eliminuje niestety :ico_noniewiem:

Koroneczko ja do tej pory zauważyłam dwie plamki na piżamie, ale Tobie mówisz, że aż ciurkiem leciało? :ico_szoking:

Dziewczyny mam do Was pytanie, czy któraś z Was prała może kiedyś kanapę maszyną karcher? Ja się przymierzam, ale nie wiem jak długo ta kanapa będzie schła, bo my na niej śpimy i obawiam się, że jak rano bym wyczyściła, to do wieczora nie wyschnie?

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

24 sty 2011, 08:40

markotka, probowalam mleka ale tylko pogorszylo sytuacje. Poza tym ja mam skaze i troche boje sie go pic bo ja dolegliwosci wytrzymam ale boje sie czy Filipa nie uczulam

Ja kupilam ten zielony Tako 3 w 1. Gdzies wysylalam linka a nie zapisalam sobie niestety aukcji na komputerze

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

24 sty 2011, 08:52

hej,
ja to w porównaniu z Wa :ico_oczko: mi sobie pospałam dzisiaj bo do 7-D dziś ma wolne więc nie wstawałam wcześniej.Byłam już z pieskiem, pranie wstawione, czekam na herbatkę i będę jeść śniadanko.
Co do prania łóżka to nie pomogę bo nie prałam sama-zawsze przyjeżdża do mnie facet z firmy piorącej i on to robi.Niestety nie pamiętam z jakiej firmy ma sprzęt ale zawsze każe odczekać 24 godz.
Ja dziś rogaliki będę robić :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

24 sty 2011, 10:39

Hejka :-)

W końcu zasiadłam do lapka :-)

Mi ból pleców przeszedł całkowicie :-) Opłąca się w moim przypadku spanie z poduszką między nogami i nie przeciążanie schylając się. Współczuję Wam bólu bo to naprwdę kłopotliwe, szczególnie w nocy.

Markotka kopniaczki są urocze :-D Ale robisz profesjonalny ranking wózków :ico_brawa_01:
Ciekawa jestem jaki wybierzesz.

Co do alkoholu w ciązy to ja nie piję. Uważam że jeśli nawet wśród lekarzy zdania są podzielone to wolę nie ryzykować. Ale nikomu nie narzucam swojego zdania, każdy sam podejmuje decyzję :-)
Co do prania łóżka to nie pomogę bo nie prałam sama-zawsze przyjeżdża do mnie facet z firmy piorącej i on to robi.Niestety nie pamiętam z jakiej firmy ma sprzęt ale zawsze każe odczekać 24 godz.
Ja włąśnie chcę zamówić taką usługę do mojej kanapy :-)

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

24 sty 2011, 10:54

Dzieńdoberek!
Ja nie śpię od 8 :-) :-) :-)

markotka, co do tej siary póki co zdarzyło się raz, że tak ciurkiem leciało, mam nadzieję, że się nie powtórzy, bo wkładki laktacyjne będę musiała zacząć używać!
Co do prania kanapy tym urządzeniem ja robię to tylko latem- jak rano wypiorę i pootwieram wszystkie okna to do wieczora praktycznie jest suche! Czasem niestety schnie dłużej :ico_noniewiem:

Też właśnie zjadłam śniadanie, a teraz piję kawkę :ico_kawa:
Obiad został mi od wczoraj, więc mam dzień wolny i tak myślę co tu robić...hmmm

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

24 sty 2011, 11:46

Murchinson no mi właśnie chodzi o firmę, która przyjeżdża do domu i pierze kanapę :ico_oczko:

Kurcze, jak nie ma gwarancji, że do wieczora mi wyschnie, to chyba poczekam jeszcze, ale jedną nockę spędzimy na materacach :ico_oczko:

Koroneczko faktycznie, jak będzie Ci tak leciała ta siara, to bez wkładek ani rusz :ico_sorki:

Motylku powiem Ci, że wcale mądrzejsza się nie czuję po tym rankingu wózków :ico_noniewiem: nadal nie bardzo wiem co wybrać, może w sklepie się zdecyduję na coś :ico_oczko:

Patrycja a widzisz, już sobie przypomniałam Twój wózek, bardzo fajny :ico_brawa_01: ale dla mnie za ciężki niestety, 16kg nie wniosę na 4 piętro :ico_sorki:

póki co myślę, że będę wybierać z tych

1. Espiro Vector 4 air (lekki, waży 12kg z gondolą, tani 1300zł)
http://allegro.pl/3w1-wozek-espiro-wozk ... 14007.html

2. Chicco Trio Toru 4 auto fix (waga podana 12kg, ale nie wiem czy już z gondolą, czy sam stelaż, nie wiem czy ma przekładane siedzisko, fajne jest to, że gondolę można przewozić w samochodzie, cena 1600zł)
http://allegro.pl/chicco-wozek-trio-tou ... 74092.html

3. Graco Symbio (12kg już z gondolą, przekładana rączka i obrotowe siedzisko, minusem jest brak regulacji wysokości rączki i kubełkowa spacerówka, cena 1900zł)
http://allegro.pl/wozek-symbio-graco-sp ... 39060.html

4. Coletto Matteo (12,4kg, obrotowa gondola i spacerówka, adapter isofix, cena 1600zł)
http://allegro.pl/coletto-matteo-gondol ... 54891.html

5. X-lander XQ (nie wiem jaka jest waga z gondolą, ma fotelik maxi cosi i fajny kosz na zakupy z zamykaniem, cena 1800zł)
http://allegro.pl/x-lander-xq-2010-maxi ... 51055.html

Znalazłam jeszcze taki zestaw i to chyba też by było całkiem sensowne rozwiązanie
lekki-11kg z gondolą i jest fotelik maxi cosi, cena 1600-1700zł
http://allegro.pl/megazestaw-delti-emu- ... 16752.html

Zastanawiam się poważnie nad tym pierwszym i nie ukrywam, że x-lander mnie kusi, ale on waży chyba ok. 15kg

Awatar użytkownika
Nika24347
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 21 wrz 2010, 12:48

24 sty 2011, 11:54

Czesc dziewczyny.
Widze ze wszystkie jestescie ranne ptaszki, ja jak pracowalam tez tak wstawalam a teraz to spie do 11 :ico_wstydzioch: Obiad tez mam z wczoraj tak jak Koroneczka wiec mam luzik. Weekend mialam bardzo intensywny, wiec teraz odpoczywam. Apropo wozkow to ja juz prawie kupilam taki: http://www.kinderwagen.com/chicco-trio- ... ktion-2011 tylko teraz dopadly mnie watpliwosci czy te male kola beda wygodne, ale z tego co czytalam opinie sa podzielone jedni wola duze drudzy male.
Biore sie za prasowanie :-) wpadne potem.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

24 sty 2011, 11:58

markotka, ja się też skłaniam ku X-landerze, zobaczymy chciałabym pooglądać wózki na żywo zanim kupię!
W sumie lista Ci się bardzo skróciła :-) Na pewno coś wybierzesz, daj nam znać na który przystałaś :-) :-)

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

24 sty 2011, 12:18

Nika24347, ja zazwyczaj też śpię do 10-11, dzisiaj wyjątkowo wcześnie wstałam, bo coś spać nie mogłam :ico_oczko: ale drzemkę za to sobie zrobię na pewno :-D

Koroneczko u mnie jednak x-lander odpada, doszukałam się, że waży ok. 16kg :ico_szoking: mam jeszcze inne typy, ale ważą po 14-15kg :ico_noniewiem: jak mąż będzie miał czas, to przejedziemy się któregoś dnia do sklepu i wszystko sprawdzimy. A może jakieś nowe modele się jeszcze pojawią, wtedy chyba oszaleję :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

24 sty 2011, 12:45

Ja z doświadczenia stawiam na jak najlżejszy wózek, pompowane tylne koła i przednie skrętne. :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Thomasbulty i 1 gość