agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

24 sty 2011, 20:08

agusia22 :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: rany goscia -a to ten sam lekarz??? I zapierwszym razem byl pewien ze widac bylo siusiaka wyraznie??? A co na to Twoj maly????
Tak lekarz jest ten sam.Za pierwszym razem doktor nie byla na 100% pewna ale wydawalo jej sie ze cos tam miedzy nozkami widac a teraz z kolei nic nie bylo widac ale pewna ze dziewczynka tez nie jest wiec bedzie niespodzianka.
A synek od poczatku chcial brata wiec teraz jak mowie mu ze moze bedzie mial siostre to za bardzo nie chce ale musze go do tego przyzwyczajac.
Agusia22 a ta skracajaca szyjka to sie jakos objawia??? Znaczy masz te skurzce czy cos???? I jak te skurcze czuc??? Tak jak skurcz nogi np???
mi bardzo czesto brzuch twardnieje i nic wiecej Nic mnie nie boli :ico_noniewiem:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

24 sty 2011, 20:28

A to twardnienienie brzucha to nie dzidzia tzn.nie przekreca sie i nie wystaje z ktorejs strony????

[ Dodano: 2011-01-24, 19:31 ]
ze moze bedzie mial siostre to za bardzo nie chce
ojoj to sie narobilo ale z tego widac ze u Ciebie tak naprawde nie wiadomo...a ubranka kupilas juz jakies mocno chlopiece???

[ Dodano: 2011-01-24, 19:33 ]
Gwona dzieki za opis-najl;epszy jaki do tej pory czytalam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

24 sty 2011, 21:54

mysle, ze ubranka mocno chlopiece to pol biedy jakby miala byc corka-gorzej gdyby trzeba bylo synka w rozowe kiecki ubierac :ico_haha_01:

a my teraz z powodu kuby wypadku nie pojedziemy do polski w lutym po rzeczy dla malutkiej, z kasa bedzie krucho, wlasciwie juz jest, bede musiala z karty kredytowej szarpnac na czynsz i troche jestesmy w tylku, bo w marcu juz do pl nie pojade,b o to za blisko terminu, kilka rzczy dostaniemy od znajomych, ale co z lozeczkiem, wozkiem, lezaczkiem... w ogole troche nam sie pogmatwalo, ale...to teraz wlasciwie nie wazne.

Jutro moj maz ma operacje...


ja w poprzedniej ciazy nie mialam nawet i tych skurczy przewidujacych-tak je nazywal moj lekarz, czasami, raz na kilka dni mi brzuch stwardnial, ale to i teraz miewam czasami, jak sie w aucie pasami zapne to tez mi stwardnieje czasami, ja dpiero czulam skurcze do porodu i nawet ich juz za bardzo nie pamietam, powiedzialabym, ze to tak jakby mnie ktos od dolu za macice ciagnal poczatkowo, a pozniej to juz blizej nie umiejscowiony ogromny bol :ico_haha_01:

a tu u nas faktycznie taka rozpietosc tygodni, ze niektorym miesiaca raptem brakuje :ico_szoking: poleci jak z bicza

u mnie tez sie blad wyswietla i powiadomien o nowych postach nie dostaje :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

24 sty 2011, 22:27

http://img692.imageshack.us/i/31tydz4dzie.jpg/

A o to mój brzuszek :-D świeżo robione zdjęcie...

[ Dodano: 2011-01-24, 21:30 ]
Fintifluszka Oby było wszystko dobrze po operacji :ico_sorki: :ico_sorki:

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

24 sty 2011, 22:55

agusia22 napisał/a:
ze moze bedzie mial siostre to za bardzo nie chce
ojoj to sie narobilo ale z tego widac ze u Ciebie tak naprawde nie wiadomo...a ubranka kupilas juz jakies mocno chlopiece???
jeszcze nic nie kupowalismy ale mamy sporo chlopiecych rzeczy po Wiktorku.Na szczescie wózek po Wiktorku jest pomaranczowo szary wiec do dziewczynki tez pasuje.

Fintifluszka, trzymam kciuki za pomyslna operacje :ico_sorki:

Gwona, sliczny brzuszek taki malutki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

24 sty 2011, 23:03

agusia22 A mi się wydaje taki ogromny :ico_szoking: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

24 sty 2011, 23:10

Witam

agusia 22 teraz dużo odpoczywaj , a napewno będzie dobrze, a niespodzianka to też fajnie!!!!! :-) :-) :-)

My też już po wizycie, u mnie szyjka w normie, muszę zrobić podstawowe badania :ico_oczko:
Miałam robione usg , ale mała jest bardzo w łożysko wtulona, ale widzieliśmy buziulkę i jak rączkami po niej dotykała!!! Było widac i nawet pani doktor powiedziała, że ma już mało miejsca!!! Aha waży 2310g :ico_szoking: Jest cudowna!!! Kolejną wizytę mamy 15.02 !!!

Teraz ja czekam na relacje z Waszych wizyt!!!!

GWONA śliczny brzusio!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

24 sty 2011, 23:42

ooo ile tu stron :ico_szoking:

Agus22-to niezle jak ma byc corka!! :ico_szoking: to jakies typy imion sa??
Finifluszka-trzyma kciuki za operacje Meza;)
Gwona-sliczny brzus

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

25 sty 2011, 00:34

Fintifluszka, trzymamy kciuki za operacje!
szkoda, ze do pl nie możesz jechać... trochę kubaturowe te rzeczy ale może da się przysłać paczką chociaż coś??
A ten błąd się chyba wszystkim wyświetla :ico_noniewiem:

Gwona, piękny brzuszek, i faktycznie wydaja się nieduży ;-)

ewelcia1245, super!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla malutkiej (chociaż już nie takiej malutkiej ;-) ) ja idę w piątek na wizytę, ale pewnie usg nie będę mieć, bo ostatnio robił :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

25 sty 2011, 01:48

Fintifluszka, trzymamy kciuki za operacje!
dzieki wam wszystkim :ico_sorki: teraz kazde wsparcie wazne, bardzo bym chciala, zeby wrocil do domu w tym tygodniu, Gabek okropnie za nim teskni, choc i po powrocie bedzie mu ciezko, bo sie tata nie bedzie mogl z nim wsciekac i bedzie musial na jego noge uwazac...

Gwona, brzusio na ten miesiac w sam raz, moj jakis jest przerosniety :ico_oczko:

ewelcia, ale "kawal baby" sie wam szykuje :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość