Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

25 sty 2011, 17:06

a u mnie dzis bunt jedzeniow..Milenka nie chce nic jesc :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
graz1974
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 576
Rejestracja: 23 sie 2010, 12:34

25 sty 2011, 17:26

tak jak u nas Szymuś... cały dzień na jabłkach, galaretce i 2 parówkach :ico_olaboga: nie wiem co się dzieje

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

25 sty 2011, 18:30

obiadek wyszedł pyszny :-D ,

nawet Szymek zjadł naleśnika i troszkę rosołku :ico_brawa_01: , chyba ten bioaron działa :),
a znalazłam sposób, żeby te syropki pił, a więc daje mu kubeczek z herbatką i do niej wlewam i z kubeczka wypije :),

a przyszedł nam rachunek za gaz, masakra :ico_szoking: , nie mieszkaliśmy było grzane, ale tak 18-20st, a rachunek :ico_olaboga, a to była rachunek od 5.11 do 5 .01

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

25 sty 2011, 22:36

ragazz widzę zaczęliście odpieluchowanie super sprawa co?? :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
i masz racje jak się pampka to łatwiej jest wyczuć i uczyć :-D
a dziecko jaką ma radość , już nie mówiąc o nas :-D ja to dla pierwszego siku i kupy chciałam zdjęcie zrobić na pamiątkę :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: no ale mąż mnie powstrzymał , dla mnie to była taka radość satysfakcja, że co tam pamiątkę chciałam mieć :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

26 sty 2011, 10:00

hej

U nas z jedzeniem odwrotnie mała wsuwa za 3 :ico_noniewiem:
z kubeczka wypije
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
przyszedł nam rachunek za gaz, masakra , nie mieszkaliśmy było grzane
macie ogrzewanie na gaz?
ragazz widzę zaczęliście odpieluchowanie super sprawa co??
super juz sikamy ładnie do nocnika
Zastanawiałam sie kiedy i jak wprowadzic spodnie ale sprawa sama sie rozwiązała bo mała kazała sobie ubrac i teraz ładnie sciaga i siada
Rano jak wstanie to sciaga spodnie i pieluche i idzie siadac Fajnie to wygląda jak sie rozbiera.
Pupa tez fajnie wygląd taki mały orzeszek bez balastu :-D
a dziecko jaką ma radość
bravo i fanfary to były mocne wszyscy co akurat byli w domu musieli zobaczyc i bic bravo
chciałam zdjęcie zrobić na pamiątkę
tez mi taka mysl przeszła przez głowe :-D

Zmykam narazie polatac z odkurzaczem a popołudniu P zostanie z mała a ja pójde odwiedzic mame w szpitalu

Manenka jak samopoczucie na finishu?

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

26 sty 2011, 15:49

witam :)

coś dziś nie szło wejść na forum :ico_zly: ,

Szymek śpi, ja przyszykowałam obiad, rosół mam od wczoraj i na drugie danie robię skrzydełka w miodzie,
mąż do 16 pracy, następny tydzień też, trochę nadgodzin chce porobić,

u nas od rana pochmurno,teraz pada śnieg z deszczem :ico_zly: , w domu już ciemno, no i spać się chce, ehhh, ja już che wiosnę , a najlepiej latooo :),
byliśmy na małych zakupach,

Asia tak mamy ogrzewanie gazowe, ale myślałam, że rachunek będzie mniejszy, bo mieszkanko nie dużo, a poza tym jeszcze tak nie grzaliśmy, a tu masz, rachunek trochę mniejszy od rachunku jaki mama dostała za ogrzanie całego domku jednorodzinnego, no trudno, jakoś trzeba będzie ,

ja za odpieluchowanie wezmę się od następnego tygodnia, ciągle sadzam na wyczucie, nieraz sam zawoła, ale od poniedziałku już mu ubiorę majtki i zobaczymy jak to będzie :)

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

26 sty 2011, 18:27

u as niejadka ciag dalszy..nie wiem czemu bo juz chora nie jest..a z nocnikowaniem fatalnie..wogole nie chce siadac na nocnik..tylko po nocy mi sie jakos udało :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

26 sty 2011, 19:11

hej
Ja juz po wizycie u mamy, wróciłam do domu a towarzystwa mojego nie ma. Wypuścili sie z domu do sklepu na zakupy.
coś dziś nie szło wejść na forum
tez nie mogłam :ico_zly:
Asia tak mamy ogrzewanie gazowe, ale myślałam, że rachunek będzie mniejszy, bo mieszkanko nie dużo
no to nie za dobrze
od poniedziałku już mu ubiorę majtki
z nocnikowaniem fatalnie
sprobujcie z gołą pupa żadnych majtek, spodenek bo one wprowadzają w błąd i dzieciaki myslą ze mają nadal na pupie pieluchę.

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

26 sty 2011, 20:03

sprobujcie z gołą pupa żadnych majtek
kurcze u mnie nie jest tak ciepło chyba..

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

26 sty 2011, 21:12

sprobujcie z gołą pupa żadnych majtek
kurcze u mnie nie jest tak ciepło chyba..
u mnie to samo, jak nastawię więcej to chyba się w życiu nie wypłacę za rachunek :ico_olaboga:

[ Dodano: 2011-01-27, 09:30 ]
witam :)

u mnie wczoraj kuzynka byłą z synkiem w wieku Szymka,

nocka dziś nieciekawa, pół nocy nie spałam, bo mnie żołądek i brzuch z boku bolał, aż przeszywało na plecy :ico_olaboga: , o 14 mama przyjedzie do małego, a ja pojadę na usg, apotem do lekarza, bo nie mogę tak funkcjonować, po 15 przyjedzie teściowa w odwiedziny, bo jutro wyjeżdża do sanatorium,

u nas trochę śniegu napadało i jeszcze pada,

miłego dnia :ico_oczko:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość