Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

25 sty 2011, 21:25

Motylku mój Michał to duży chłop, ja do najmniejszych też nie należę, więc nasz Krzyś też pewnie malutki nie będzie, ale to się jeszcze okarze, bo nigdy nic nie wiadomo :-D

Emilia sorry :-D wyskakiwał mi błąd i nie wiedziałam czy poszło :ico_oczko:

Murchinson takie nosidełko też bym chętnie kupiła, bardziej przekonuje mnie niż chusta, chusta ewentualnie dla większej niuni.

Nowa zimą już pewnie na spacerówkę przejdziemy, ale byłam ciekawa czy ta gondolka starczy właśnie chociaż do 5 miesiąca, bo spacerówka nie ma wkładki spłycającej.

Motylku mąż przyniósł dzisiaj gazetkę z BRW, dobrze kojarzę, że tam pracujesz? Na pierwszej stronie jest kanapa za 799zł, godna uwagi?

Aniu jak samopoczucie, przeszło już zupełnie?

Mój mężuś wrócił dzisiaj chory, z gorączką 38 stopni :ico_sorki: mam nadzieję, że mnie nie zarazi :ico_sorki: stwierdził, że pójdzie spać do drugiego pokoju na materac, ale gdzie tam biedak chory jeszcze na materacu będzie spał :ico_olaboga: Mieszkamy u siebie 2,5 roku a jeszcze łózka do sypialni się nie dorobiliśmy :ico_oczko: śpimy w salonie na kanapie rozkładanej.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

25 sty 2011, 21:38

Aniu jak samopoczucie, przeszło już zupełnie?
tak dużo lepiej,dziękuję :-)
jutro idę badania zrobić i mam nadzieję,że nie oddam glukozy :ico_sorki:
Mój mężuś wrócił dzisiaj chory, z gorączką 38 stopni :ico_sorki:
zdrówka dla męża :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

25 sty 2011, 22:07

markotka, jeżeli chodzi Ci o gazetkę "Zarezerwuj czas na zmiany" to jest tam kanapa za 444,- Raflo 3DL. Jest to tania wersja tego typu kanapy, polecam takie rozwiązanie do spania. Równa powierzchnia spania i przeważnie dość spora. Szczeże mówiąc ja w salonie zajmuję się głównie dodatkami :-) Dekorowaniem sklepu, meble sprzedaję sporadycznie. Jeśli jeszcze nie dostanę jutro zwolnienia to zapytam specjalistki od tapicerki z mojego salonu o tą kanapę. :ico_oczko:

I zdrówka dla męża :ico_sorki:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

25 sty 2011, 23:08

Hejo jestem i ja :-)

Motylek22, to my jutro razem do lekarza idziemy, ja mam na 15 a ty???
A z myciem zabkow to mam taki ubaw bo Filip uwielbia to robic, sama jestem w szoku i najchetniej to myl by je 5 razy dziennie :-D

zoola :ico_nienie: ty ty niedbobra moglas chociaz kliknac ze wszystko oki :-)
Ale ciesze sie ze jestes. :-) Piekny brzusio, rzeczywiscie rosnie a rosnie, a Nataszka wyglada na tym zdjeciu calkiem innaczej niz na poprzednim, normalnie nie ta dziewczynka :-D

Ja tez mysle o kupnie chusty ale nie wiem jak to sie bedzie sprawdzac, bo mialam tez takie nosidelko na szelkach i strasznie mi w tym niewygodnie bylo, jakos wszystko mnie uwieralo, wiec nei wiem sama czy kupic chuste :ico_noniewiem:

Huśtawka tez mi sie podoba ale zbyt droga jak dla mnie.

markotka, zdrowka dla mezusia :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

26 sty 2011, 08:57

wiola85, ja mam wizytę o 21.00 :ico_szoking: Dziś mam szkolenie od 10-18 chociaż jak znam życie to pewnie skończy się wcześniej :ico_oczko:
Naprawdę jestem pełna podziwu dla Twojego Filipka :ico_brawa_01: mój Filip z mycia zębów to najbardziej lubi plucie wodą i płukanie gardła :ico_haha_01: Czasami też sam powie że chce umyć, ale przeważnie myjemy ząbki pod czas kąpieli i troche jak zabawę to traktujemy :ico_oczko:

Ja mam nosidełko takie sportowe jeszcze po Filipku, troche w nim go nosiłam ale jak już był starszy. Jakoś takie kiepskie kupiłam bo już jak Filip miał kilka miesięcy więc nie skupiałąm się na jakości. Teraz by mi się przydało coś lepszego :-) Bo z dwójką dzieci to myślę że będzie praktyczne.

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

26 sty 2011, 10:14

Ja nosidełko będę potrzebowała szczególnie jak trzeba będzie wyjść z psem a D nie będzie jeszcze w domu. Będzie mi łatwiej niż z wózkiem. Dodatkowo my często jeździmy w góry, choć nie wiem jak to będzie w tym roku. Co do chusty to nie mam przekonania nie umiem jej wiązać (próbowałam u koleżanki i jakoś mi nie wychodziło :ico_wstydzioch: ) a dobrze zawiązana spełni swoją rolę. Wolę nie ryzykować i się nie męczyć.
Markotka dużo zdrówka dla męża.
Wiola, Motylek dajcie znać po wizytach.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

26 sty 2011, 10:39

czesc
Wiola, Motylek dajcie znać po wizytach.
czekamy, czekamy

a mnie tez wzielo jakies przeziebienie, pije prenalen, mam nadzieje, ze pomoze :ico_sorki:

koroneczka a Ty co uwazasz na temat chust i nosidelek, pod katem swojego zawodu? :ico_oczko: bo ja slyszlaam wielokrotnie, ze chusta jest lepsza od nosidelka, chocby ze wzgledu na to ze w chuscie dziecko uklada sie fizjologicznie, a nie tak jak w nosidelko "nakazuje", jest lepsza zwlaszcza dla malutkiego kregoslupa a te wiazania pewnie mozna opanowac, bo zazwyczaj w komplecie do chusty jest poradnik jak wiazac

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

26 sty 2011, 11:38

hej !!!
ja chusty nie kupuje....

Natasza wczoraj wieczorem znowu zwymiotowała .......pewnie przez to ze pozwoliłam jej zjesc juz co nie co :ico_noniewiem:
dzis scisla dieta.....

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

26 sty 2011, 11:57

Zoola oby małej szybko przeszło, dużoo zdrówka.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

26 sty 2011, 15:55

hejka

ja po badaniach,glukoza blee myślałam że zwymiotuję :ico_olaboga: jutro jeszcze raz muszę iść bo przeciwciała mi jutro zrobi i od razu sobie dzisiejsze wyniki odbiorę :ico_sorki:

u koleżanki byłam na plotkach :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

wiola85,Motylek22 to czekamy na wieści z wizyt :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość