emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

26 sty 2011, 15:59

o wreszcie forum dziala :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

26 sty 2011, 16:08

o wreszcie forum dziala :ico_sorki:
no nareszcie,bo koleżanka mi mówiła,że nie działa to chociaż obiad zdążyłam zrobić :-D

jak samopoczucie?

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

26 sty 2011, 16:11

Hejo dziewczęta :-)
Chwilę mnie nie było i już tyle nadrabiać musiałam :ico_szoking: :ico_szoking:

Co do chust i nosidełek...My jako fizjoterapeuci zdecydowania polecamy chusty, nosidełek tak jak chodzików- nie za bardzo! Tak jak Emilia napisała dziecko w chuście układa się w pozycji fizjologicznej, kręgosłup nie ustawia się w przymusowej pozycji, jest polecana nawet od pierwszych dni. Wadą są właśnie te wiązania, ale wszystkiego się idzie nauczyć. Co do nosidełek dziecko zbyt szybko jest zmuszane do pozycji siedzącej kiedy jeszcze nie ma wykształconych krzywizn kręgosłupa, więc jak już ja bym stosowałam go dopiero po ok 3 miesiącu kiedy już podnosi główkę.
Tak naprawdę zdania ortopedów nawet są podzielone, więc nie wiadomo do końca.
Ja stawiam na chustę :-) :-)

Wiola, MotylekDziewczyny dajcie znać jak po wizytach, ja też jadę dziś do lekarza na 18 :-) Niestety sama, bo mój K musiał gdzieś pojechać z bratem- wróci późno! Może szwagierkę namówię, żeby się ze mną wybrała :-)
Zoola oj oj tak nas trzymać w niewiedzy! Ale dobrze, że wszystko jest w porządku!! To najważniejsze!

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

26 sty 2011, 16:22

Widzę, że dzisiaj dzień wizytowania :-D czekamy na wieści :-D
Dziękuję za życzenia zdrówka dla męża :ico_sorki: miał poleżeć dzisiaj w domu, ale musiał jechać na dwie budowy i wróci wieczorem :ico_olaboga: wózki pojedziemy obejżeć pewnie dopiero w sobotę.
Dzwoniłam dzisiaj do dentysty, chciałam się dowiedzieć jak to jest w tym roku z refundacją i co się okazało, owszem można zapisać się na NFZ, można mieć darmowe znieczulenie, ale wypełnienia tylko srebrne :ico_szoking: i to nie ważne w jakim zębie :ico_szoking: jak chce się mieć białe wypełnienie, to cała wizyta jest traktowana jako prywatna :ico_zly:

Motylku to była gazetka z dodatkami i na pierwszej stronie była kanapa ;)

Zoola a Nataszka ma tą jelitówkę czy coś innego? Zdrówka dla małej :ico_sorki:

właśnie wcinam naleśniki, bo zgłodniałam, na kolację gołąbki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

26 sty 2011, 16:28

właśnie wcinam naleśniki, bo zgłodniałam, na kolację gołąbki
Smacznego :-) same pyszności!

Ja na obiadek miałam smażoną rybkę- mirunę , surówkę z kiszonej kapusty i ziemniaczki- dawno za mną chodził taki obiad. A co do kolacji jeszcze nie wiem, pewnie wrócę późne, więc pewnie na czymś szybkim się zakończy! Na tosty też mam ostatnio fazę :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

26 sty 2011, 16:32

markotka to nieźle z zębami,a ty masz jakieś do zrobienia?

zoola27 zdrówka dla córci :ico_sorki:

Koroneczka to na twoje wieści też czekamy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
gosiek-dudek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 92
Rejestracja: 28 gru 2010, 12:14

26 sty 2011, 16:44

Cześć dziewczyny, ja to się tu czuję jak obca... tak mi się fajnie tu siedzi a nie było mnie tu prawie tydzień. No niestety czas nie pozwala bywać tu tak często jakbym chciała :/

Z zainteresowaniem przeczytałam co pisałyście o chustach. Nigdy z nich nie korzystałam bo mi się po prostu nie podobają. Ale jak poczytałam to może warto się nad nimi zastanowić.

Dziś jak wrócę z pracy to robię placuszki z jabłkami - leniwa dziś jestem to zrobię coś prostego :)

Jutro wizyta u lekarza, trzymajcie kciuki :)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

26 sty 2011, 16:47

Jutro wizyta u lekarza, trzymajcie kciuki :)
to będziemy czekały na wieści :-) :-)
a samopoczucie ok?

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

26 sty 2011, 16:57

Koroneczko my też ostatnio mieliśmy rybkę i surówkę z kiszonej :-D a tosty jedliśmy w niedzielę na kolację :ico_haha_01:

Aniu no wstyd się przyznać, ale mam i to kilka sztuk :ico_wstydzioch:

gosiek-dudek trzymam kciuki za wizytę i napisz jutro co i jak :ico_brawa_01:

Dzisiaj w nocy wstawałam 4 razy na siku :ico_szoking: myślałam, że oszaleję :ico_olaboga: ale za to mały mnie pokopał trochę :ico_brawa_01: przed chwilą też dostałam 2 kopniaczki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

26 sty 2011, 17:04

gosiek-dudek, czekamy na wieści :-)

markotka, ja tez się wybieram do dentysty, ale póki co tylko na kontrolę! Pójdę na NFZ bo jak nie wiem czy coś mam to po co płacić :-) A jeśli coś się tam czai to już prywatnie, bo zęby ma się tylko jedne więc nie ma co wstawiać sobie czarnych plomb :ico_szoking:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], maximllCeap i 1 gość