Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

27 sty 2011, 11:26

witam u nas tez popruszyło

dzis idziemy do kontroli do lekarza wiec trzymajcie kciuki bo od pon mam nadziej ze do złobka juz pojdzie Milenka bo ja musze cos popracowac :ico_oczko:

z nocnikiem dałam naraie spokoj az wyzdrowiej bo cos czuje ze ja tam jeszcze piecze i boi sie sikac

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

27 sty 2011, 11:34

hej
No to jak macie zimno to lepiej poczekać az sie zrobi cieplej i wtedy załatwic sprawe szybko :-)
trzymajcie kciuki
:ico_sorki: :ico_sorki:

Ja mam dzisiaj mega lenia siedze i oglądam tv albo sie plątam bez sensu po domu

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

27 sty 2011, 11:39

hej hej

ja tez mam lenia...maly oglada bajki i je chrupki a ja na necie :ico_noniewiem:

dzis juz 3 dzien jestem na diecie Dukana, spadlo mi juz 2kg :ico_szoking: mam nadzieje ze wytrwam bo ja strasznie slomiany zapal mam :ico_puknij:

maz wyjechal, wroci dopiero jutro wieczorem i nie mam zielonego pojecia co tu robic :ico_noniewiem: nudzi nam sie z Dawidem jak nie wiem, po drzemce pewnie zacznie sie maruderstwo...ehhh

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

27 sty 2011, 11:42

mi też się nudzi,

nie mam pomysłu na obiad :ico_noniewiem: ,

po 12 skocze po babcie i z nią na zakupy do tesco

[ Dodano: 2011-01-27, 10:46 ]
jedwabna po co chcesz schudnąć? przecież świetnie wyglądasz, ile w ogóle ważysz i masz wzrostu jeśli mogę spytać?
a Dawidek marudzi Ci po drzemce?

Awatar użytkownika
graz1974
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 576
Rejestracja: 23 sie 2010, 12:34

27 sty 2011, 12:03

dzis juz 3 dzien jestem na diecie Dukana, spadlo mi juz 2kg
aż wierzyć się nie chce... naprawdę
też bardzo bym chciała schudnąć, ale na diety... mnie nie stać :-(

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

27 sty 2011, 13:53

po co chcesz schudnąć? przecież świetnie wyglądasz
heh moze na zdjeciach nie widac, ale mam brzuch i boczki, nie wiem jak ja sie w lato pokaze... :ico_noniewiem:
ile w ogóle ważysz i masz wzrostu jeśli mogę spytać?
mam 163 cm i wazylam 62 :ico_zly:
po ciazy juz tak ladnie mi sie schudlo do 58 a potem znowu przytylam, wiec wzielam sie do roboty :ico_noniewiem:
a Dawidek marudzi Ci po drzemce?
on juz chyba na dniach przedtanie wogole miec drzeki, bo wogole nie chce spac :ico_olaboga: siedzi w lozeczki i jak nie placze to przegada, a nawet jak w koncu usnie to na krotko :ico_olaboga: :ico_olaboga:
no i w tym sensie marudzi ze tu wszystkie katy zna, wiec jak sie do poludnia wylazi, wszystkim pobawi itd to po poludniu juz zaczyna mi marudzic tak ze nie wiem co z nim zrobic....
dzisiaj chyba pojde po poludniu wozkiem do mamy, bo nie pada i 1 na + jest wiec mozna sie przejsc, co by czas szybciej zlecial :ico_noniewiem:
też bardzo bym chciała schudnąć, ale na diety... mnie nie stać :-(
hihi jeszcze bys przyoszczedzila, bo jesz samo bialko, czyli ser bialy, jogurty, kefiry, miesko chude a nie jesz chleba, ziemniakow, ryzu, makaronu, 0 tluszczu i cukru, ale powiem wam ze ta dieta ma to do siebie ze czlowiek nie chodzi wcale glodny, bo bialka daja duzo energii :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

27 sty 2011, 14:10

no i w tym sensie marudzi ze tu wszystkie katy zna
to u na spodobnie. Do południa jakoś zleci a popołudniu "woły jej się kręca na maxa". Dobrze jest jak ktoś przyjdzie lub P jest w domu a jak nie to ubieram ja i idziemy chociaż na chwile na spacer, zazwyczaj chodzimy do sklepu po chleb, codziennie gdzie indziej a potem jeszcze wypuszczam ja z wózka na osiedlu niech troche polata
dzis juz 3 dzien jestem na diecie Dukana, spadlo mi juz 2kg mam nadzieje ze wytrwam bo ja strasznie slomiany zapal mam
super życze powodzenia, mnie sie w zeszłym roku udało :-)
ale powiem wam ze ta dieta ma to do siebie ze czlowiek nie chodzi wcale glodny, bo bialka daja duzo energii
ja to wogóle nie chodziłam głodna pod koniec jak juz wchodizłam w spodnie sprzed ciązy to i nawet na słodycze i ciasto sobie pozwalałam. Ja jeszcze trafiłam w trakcie diety na śita wielkanocne :ico_olaboga:
jesz samo bialko, czyli ser bialy, jogurty, kefiry, miesko chude
im wiecej mięsa np gotowanego tym lepiej bo ono ma wiecej białka niż nabiał

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

27 sty 2011, 14:45

dzis juz 3 dzien jestem na diecie Dukana, spadlo mi juz 2kg
ja mam tez zamiar wroicic do tej diety.. tez ja juz stosowałam i schudłąm 5kg..i naprawde nie byłam głodna na tej diecie

a mnie dzis naszła ochota na zupke ziemniaczana..a na drugie zrobi zapiekanke z makaronu

[ Dodano: 2011-01-27, 13:47 ]
Asia jak juz zdrowe bedziemy to tzreba sie na jakas kawusie spotkac :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
graz1974
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 576
Rejestracja: 23 sie 2010, 12:34

27 sty 2011, 15:00

hihi jeszcze bys przyoszczedzila
no niewiem, przecież nabiał w cenie a i owoce też

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

27 sty 2011, 16:37

owoce też
_________________
owoców nie mozna

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość