karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

27 sty 2011, 10:36

inia1985, z moim mężem byłam 11 lat,takze kupe czasu,ale wsumie nigdy nam sie nieukładało,a obecnego partnera spotkałam przypadkiem,odrazu cos miedzy nami zaiskrzyło :-D nigdy w zyciu nie czułam do nikogo czegos takiego.zreszta sami stwierdzilismy ze my wszystko zaczynamy od innej strony :-D znamy sie niewiele ,a tu ślub zaplanowany ciąża hihi :-D ale wazne ze nas kocha i my go także :ico_oczko:

ja pizzy w ciązy jest niemoge,bo zarazmnie mdli,choc niepowiem pożarłabym sobie cos takiego niezdrowego :-D

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

27 sty 2011, 10:41

inia1985, ja akurat zapisałam nas tylko na jedne zajęcia w czwartki rano, ale prawie każdego dnia jest cos dla elizki tyle, że nie wszystkie blisko domu i dlatego też na inne narazie nie chodzę, jeszcze na piatek będę próbować sie zapisać na rano, i fajne sa takie "brudne zabawy" ale to ponad pół godziny spacerem od domu a ona wymeczona po zajęciach to nie dałaby mi rady w wóżku na taki spacer i fajne jeszcze taneczne, ale też w godzinach jak ona ma drzemkę:( ale nic straconego, jeszcze na sobotę męża chcę zapisać, bo dlaa tatusiów z dziećmi są spotkania

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

27 sty 2011, 12:03

Cześć!

Zgadnijcie co zrobiłam na śniadanie??
Twarożek ze szczypiorkiem i śmietaną :ico_haha_01:
Zuzię zostawiłam dziś w domu, bo trochę kaszlała i to dla niej śniadanko, bo uwielbia taki serek.
Mnie naszło na jajka na twardo z majonezem- same tłustości :ico_haha_01:
A twarożek zjem jutro, tylko dorzucę do niego ogórka kiszonego i jajko na twardo(!)- fajna pasta wychodzi.

My z M. jesteśmy razem prawie 10 lat, w lipcu nam minie, a w sierpniu nasza 7 rocznica ślubu.
Też jest moją pierwszą miłością :ico_oczko:
On miał 2 dziewczyny, ale przecież to ja bym najfajniejsza :ico_haha_01:

Ale macie rację, nie ma się co męczyć w wygasłych związkach- lepiej być szczęśliwą!

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

27 sty 2011, 14:31

karina22, może to i lepiej, że tak wszystko spontanicznie Wam się układa, będziecie mieć ciekawsze życie :ico_oczko: Poprzedniej ciąży to co chwilę miałam ochotę na coś niezdrowego, ale ugięłam się tylko kilka razy, właśnie na pizzę i zupkę chińską (dosłownie raz) :ico_oczko: Czasem też miałam ochotę na piwko, więc kupowałam bezalkoholowe :ico_oczko:

Kamcia, powtórzę się, szkoda, że u nas nie ma takiego otwartego przedszkola, świetna sprawa. Ciekawe co tatuś powie na sobotnie zajęcia?
Też jest moją pierwszą miłością :ico_oczko:
czyli nie jestem sama :-)

ehhh... to tylko ja nie zrobiłam sobie twarożku :ico_oczko: Za to jadłam dziś ciekawy mix: grzanki z serem białym posmarowanym dżemem :-D Nawet dobre wyszło :ico_oczko: A tak w ogóle, to jestem nieco ograniczona jeśli chodzi o pichcenie, bo nam siadła lodówka, chyba dopiero jutro będziemy mieć nową

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

27 sty 2011, 16:05

Kocura Bura, nastepna z twarożkiem :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

inia1985, te grzanki tez bede musiała spróbowac dobry pomysł.

Jestem po wizycie u gin,ciaza jest bo w badaniu da sie ją wyczuć :ico_brawa_01: ogólnie gin był dzis mało rozmowny,a ja miałam sporo pytan :ico_placzek: narazie karty ciazy niemam dopiero na nastepnej wizycie.Noi dostałam nystatyne bo mam jakas infekcje :ico_placzek: zaaplikowałam sobie ale mam panike czy maluszkowi nie zaszkodze :ico_placzek:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

27 sty 2011, 17:43

karina22, nystatyna nie zaszkodzi, często bywają na początku i na końcu ciąży takie dolegliwości więc głowa do góry:):):)Aha szyjka macicy jest zamknięta więc nie bój sie że do maluszka dotrze coś

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

27 sty 2011, 18:23

Kamcia, ja panikuje tak jakby to moja pierwsza ciąża była :ico_sorki: ale jak to sie mówi,każda ciąża jest inna :ico_oczko:

a jak wasze samopoczucie dzis?mnie to sie wyć chce i wogóle energii niemam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

27 sty 2011, 19:25

inia1985, mniam, ja uwielbiam tościki z dżemem!
Coś czuję,że wkrótce zrobię :ico_oczko:
My mamy nową lodówkę od 3 tygodni gdzieś, no bo stara zamiast chłodzić to grzała :ico_szoking:
A na obiadek spagetti zrobiłam i dalej mi pełnooo!

karina22, same dobre wieści :ico_brawa_01:
A kiedy kolejna wizyta?

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

27 sty 2011, 21:31

karina22, ja dziś zasnełam jak mała poszła spać bo mnie mdliło strasznie i oko mi uciekło jak z małą się bawiłam musiałam sie położyć i na kilka chwil przekimać, ale w miarę się czuję ok, lepiej jak w tamtym tygodniu

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

27 sty 2011, 21:34

karina22, spokojnie, ta infekcja szybko przejdzie, a najważniejsze, że Maluszek się rozwija :-D Ja też jakaś taka bez życia się robię, chyba czas na wiosnę :ico_oczko:
My mamy nową lodówkę od 3 tygodni gdzieś
teraz taki złom robią, że co jakiś czas niestety trzeba znów zainwestować :ico_noniewiem:

U nas całkiem dobry dzień, Wiki dziś była jak zwykle :-D Ale niestety jeść nie chce... Mąż dzwonił, zaczął mi mówić, że jak wróci, to się ostro bierzemy za robienie dzidziusia :ico_oczko: Zdziwi się :-D

[ Dodano: 2011-01-27, 20:40 ]
lepiej jak w tamtym tygodniu
to dobrze :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość