Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

28 sty 2011, 12:51

hej

Zagladam od rana, ale nie miałam czasu wczesniej napisać.

Cieszę sie, ze dziś piątek, bo ten tydzien mnie zmęczył, planów/zobowiazań żadnych wyjsciowych na weekend nie mamy wiec może odpocznę :ico_sorki:

emilia7895, fajna ta strona z ciuchami, ale ja juz nie chcę za bardzo inwestować w szmatki :ico_ciezarowka: , bo co potem z tymi ciuchami będe robić.
A którą sukienke wybrałaś???

Motylek22 ja bym była skłonna dac tyle za krem jakby okazał sie skuteczny, wypróbuj, zdasz relacje, czy wart swojej ceny :-)

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

28 sty 2011, 13:36

hej :-D

u mnie dzisiaj gzik z rzodkiewką i szczypiorkiem, do tego ziemniaczki w mundurkach, mniam :-D

Motylku to faktycznie drogi ten krem :ico_sorki: ale gdybym miała 100% pewności, że nie będę miała rozstępów, to bym zainwestowała. Też ostatnio kupiłam sobie staniczek-w H&M za 30zł :ico_oczko: ogólnie piersi powiększyły mi się o 2 rozmiary :ico_brawa_01: już nie potrafię sobie wyobrazić mojego mikroskopijnego biustu sprzed ciąży :ico_noniewiem: miseczka A, a teraz C :-D

Emilia zaraz zerknę sobie na tą stronkę, spodnie co prawda mam-3 pary (2 pary dzinsów i jedne materiałowe na kancik), ale z bluzkami gorzej, więc może coś sobie zamówię :-D stanika akurat bym przez internet nie kupowała, to jednak trzeba przymierzyć i dopasować model, żeby piersi nie ucierpiały.

Zoola trzymam kciuki za wizytę i czekam na wieści :-D

Nowa odpoczywaj póki możesz :ico_oczko:

Mój mężuś ma dziś wolne, pracowników wysłał na budowę. Jedziemy po obiedzie obejrzeć wózki i kupić trochę ubranek :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

28 sty 2011, 13:44

NOWA, no czy dla mnie jest skuteczny to okaże się jak już urodzę :ico_oczko:

Zupka już dochodzi, czekam na kuriera cały czas. Filip pewnie zaraz padnie, jak się obudzi to pojedziemy na jakieś zakupy. Jeszcze prezencik muszę kupić dla dzidziusia bo mojego męza kolega z pracy został tatusiem :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-01-28, 12:45 ]
Ja mam ciążowe ciuszki jeszcze z poprzedniej ciąży :-D Troche też mam pożyczonych od siostry :-)

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

28 sty 2011, 13:46

emilia7895, fajna ta strona z ciuchami, ale ja juz nie chcę za bardzo inwestować w szmatki :ico_ciezarowka: , bo co potem z tymi ciuchami będe robić.
ja pewnie sprzedam :ico_oczko:
a wybralam ta sukienke:
link usunięty przez obsługę forum

[ Dodano: 2011-01-28, 12:47 ]
Ja mam ciążowe ciuszki jeszcze z poprzedniej ciąży
ja tez ale w sumie juz podniszczone, nie na wyjscie :ico_oczko:
Ostatnio zmieniony 28 sty 2011, 15:13 przez emilia7895, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

28 sty 2011, 13:55

Hejo ja juz mam chwile wolna, od rana cos robie, jeszcze spacerek z Filipkiem zaliczylismy, a teraz poszedl spac :-)

emilia7895, ladna sukienka, a to masz na jakas okazje czy tak sobie??
Ja nic juz nie kupuje, mam rzeczy z poprzedniej ciazy, ale to chodziłam latem, teraz głownie tuniki i leginsy, potem pewnie komus je oddam z rodziny.
u mnie dzisiaj gzik z rzodkiewką i szczypiorkiem, do tego ziemniaczki w mundurkach, mniam
a co to jest? :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

JA mam frytki, kotlety serowe i surówke na dzisiaj :-D

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

28 sty 2011, 14:03

Emilia dzięki. Ja podobnie jak Markotka, z ubieraniem dołu nie mam problemu ale gorzej z bluzkami. Sukieneczka ładna mam bardzo podobna, którą nosiłam przed ciążą. My chcemy mieć jeszcze jedno dziecko więc ubrania mogą mi się przydać, a jeśli mi się znudzą oddam kuzynce bo jest 7tc.więc jeszcze trochę ponosi.

Wiola jak dobrze kojarzę gzik to biały ser ze śmietaną.

[ Dodano: 2011-01-28, 13:04 ]
Jak robisz kotlety serowe?

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

28 sty 2011, 14:18

Murchinson, kupuje ser w kostce i kroje na placki gurbosci ok 1 cm, panieruje jak kotlety, maka, jajko, bułka tarta i daje na rozgrzany olej, tylko na minutke z kazdej strony zeby sie przyrumieniły ale nie rozpłynely i jem :-D pychotka a z frytkami cudo :-D :-D
Wiola jak dobrze kojarzę gzik to biały ser ze śmietaną.
no to kojarze, ale nie robie :-)

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

28 sty 2011, 14:28

emilia7895, ladna sukienka, a to masz na jakas okazje czy tak sobie??
dzieki :ico_oczko: 26 lutego siostra bierze slub cywilny :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

28 sty 2011, 14:53

emilia7895, no to jak na taką okazję to pewnie :ico_brawa_01: Też bym coś kupiła :-)

Ja dziś zupka pomidorowa z ryżem i karkówka z pieczonymi ziemniaczkami i pewnie zrobię szpinak albo buraczki ze względu na mają morfologię :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

28 sty 2011, 14:57

hej kobietki

dopiero teraz mogę zasiąść bo jak dostałam energii to trzeba było ją wykorzystać i posprzątać :-D :-D

obiad jest jeszcze z wczoraj i też pomidorowa z makaronem ;-)

dzisiaj u Hani w grupie tylko 7 dzieci jest :ico_szoking:
pożarłam ogromny puchar lodów z owocami :ico_wstydzioch: nagadałam się z koleżanką, bo kupę czasu się nie widziałyśmy, ona mieszka na stałe na Ukrainie. Dostałam od niej, a właściwie Krzysiu dostał śliczne body i skarpeteczki w kolorze zielonym :ico_brawa_01:
super,widać że spotkanie udane :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mała stoi przy drzwiach do łazienki i mówi, że siku idzie :-) , pielucha po nocy suchutka, mądra dziewczynka :ico_brawa_01:
to już coraz lepiej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

co do tego spania w domu to u nas Hania spała zawsze w łóżeczku,o zasypianiu w wózku nie było mowy,po prostu nie chciała :ico_noniewiem: najadła się z cyca i usypiała to wtedy ją odkładałam do łóżeczka :-)

zoola27 czekamy na wieści z wizyty :-D
miseczka A, a teraz C :-D
chciałabym mieć C :ico_sorki:
wyobraź sobie powiększenie z C na E...a teraz już jest F :ico_olaboga: oby większe nie były :ico_sorki:

emilia7895 sukienka jest super :ico_brawa_01: ale przypominam że linki to tylko z allegro są dopuszczalne :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość