Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

29 sty 2011, 20:19

Murchinson masz implasta? :-D nie widziałam go jeszcze na żywo, ale na fotkach wygląda rewelacyjnie i ma chyba wszystkie funkcje, które mnie interesują :-D a miałaś w zestawie wkładkę dla noworodka do gondoli? Łóżeczko też kupujemy turystyczne :ico_oczko: plusem jest to, że mozna je wszędzie zabrać, ale mnie przekonuje też to, że jak dziecko zaczyna wstawać, to w przypadku upadku nie uderzy główką w szczebelki.

Aniu a widzisz, ja taka pofiksowana jestem na punkcie wózka :ico_haha_01: najchętniej to dałabym wytyczne jakiemuś producentowi, żeby zrobił mi wózek na zamówienie :ico_haha_01: A co do apetytu, to ja dzisiaj cały dzień jestem głodna i ciągle jem :ico_wstydzioch: zjadłam obiad u teściów, po obiedzie teściowa postawiła na stole rogaliki z serem (sama piekła), to rzuciłam się na nie jakbym pół dnia nie jadła :ico_wstydzioch:

Emilia i dużo płacicie rocznie za przechowywanie komórek? A zakupy super :ico_brawa_01: Firmowe outlety są świetne :ico_brawa_01:

Motylek co za ciacho pieczesz? :-D

Koroneczko tak, ja z Wielkopolski :-D nawet nie pomyślałam, że dziewczyny mogą nie znać gziku :ico_oczko:

Widzę, że temat porodu poruszyłyście. U mnie w mieście są dwa szpitale, a właściwie jeden podzielony na dwa budynki w różnych częściach miasta i jest jeden oddział położniczy połączony z porodówką i noworodkami-3w1 :-D Ogólnie szpital nie cieszy się najlepszą opinią, a szczególnie pion ginekologiczno-położniczy, ale jako rodzina służby zdrowia zawsze jesteśmy lepiej traktowani, więc mam nadzieję, że nie będzie tak źle :ico_oczko: Pieluchy są tylko tetrowe, ale kosmetyki mają, więc nie trzeba mieć swoich. Ubranka można mieć swoje, ale trzeba pilnować, żeby położne nie zwinęły ze wszystkimi do prania.

[ Dodano: 2011-01-29, 19:21 ]
Murchinson a wiesz może czy to tego implasta można wpiąć fotelik maxi cosi?

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

29 sty 2011, 21:24

markotka, jeszcze nie wiem, ale pewnie murzynka :ico_oczko: Mięsko na lasagne już się dusi :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

29 sty 2011, 21:58

Markotka na prv wysłałam Ci adres strony z której kupowałam-tam masz wszystkie warianty z fotelikiem i bez.Tak, można mieć fotelik Maxi Cosi (jest ich kilka) oraz fotelik Implasta. Do fotelików Maxi Cosi trzeba dokupić adaptery ale do fotelika Implast są już dołożone. Do gondoli nie ma wkładki dla noworodka (nie wiem czy w jakimkolwiek wózku jest), wkładka jest tylko do spacerówki i fotelika.W tych zestawach ze strony nie ma tylko śpiworka (ale jest za to ochraniacz na nóżki) i parasolki ale to można kupić na allegro za grosze. Na żywo wygląda dużo lepiej niż na fotkach.

[ Dodano: 2011-01-29, 21:02 ]
My wróciliśmy z zakupów i się właśnie wnerwiłam :ico_zly: -sąsiad nad nami robi remont (zrywa parkiet i kładzie panele).Robił wylewki, zalał nam sufit w dwóch pokojach i nie mamy światła w łazience (zalał kable). Szczęście w nieszczęściu, że jesteśmy przed malowaniem tych pokoi no ale pruć ścianę i kłaść nowe kable do łazienki trzeba.

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

29 sty 2011, 22:06

Murchinson, :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: o ludzie! To jak on tą wylewkę robił??? Współczuję. . . :ico_pocieszyciel:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

29 sty 2011, 22:11

Motylek nie mam pojęcia. Sama się dziwię jak tego dokonał.

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

29 sty 2011, 22:22

Murchinson, oj chyba się wziął za coś o czym nie ma pojęcia :ico_noniewiem:

Ja właśnie piję barszczyk czerwony na tą moją hemoglobine :ico_oczko:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

29 sty 2011, 22:28

Też tak sądzę. Kiedy ludzie się nauczą, że jak nie mają pojęcia o robocie to lepiej brać fachowca? :ico_sorki: -taniej wyjdzie niż narobić szkód i płacić jeszcze za nie. A ten parkiet to zrywa już od września. Nie wiem jak oni mieszkają w takim bałaganie z dwójką dzieci w tym jedno 3 miesięczne-ja bym nie dała rady tyle czasu w kurzu.
Smacznego, jak też zaraz zrobię sobie coś do picie bo jeść to z nerwów mi się już nie chce.

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

29 sty 2011, 22:33

Murchinson to faktycznie długo im to idzie :ico_szoking: Same panele tyle czasu robić to szok! I jeszcze w tym dzieci :ico_olaboga: Życzę Ci cierpliwości.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

29 sty 2011, 23:45

Murchinson dostałam linka, dzięki :-D muszę zapytać w sklepie, w którym będę kupować wózek o to jakie akcesoria są w cenie. O tej wkładce do gondoli na jakiejś aukcji na allegro czytałam.
A sąsiadów współczuję, ładnego bigosu Wam narobili :ico_olaboga: Sami sobie też roboty dokładają, bo przecież panele można kłaść na parkiet, my tak mamy i jak były jakieś nierówności, to pianką zostały wyrównane i jest super.

Motylku widzę, że dbasz o swoją hemoglobinkę :ico_brawa_01: a murzynka uwielbiam, uwielbiam wszystkie ciemne ciasta :-D

Mój mąż poszedł z kumplami na piwko, ja się wykąpałam i czekam teraz na niego :ico_oczko:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

30 sty 2011, 08:36

czesc dziewczyny
Emilia i dużo płacicie rocznie za przechowywanie komórek?
wiesz co nie pamietam dokladnie kwoty, bo to chyba raz na kilka lat sie placi, najdrozsze jest to pobranie i zbadanie czy sie nadaje, czy wystarczy i trzeba jakies dodatkowe badania zrobic - tzn ja musialam, wiem ze na hiv itd

Murchinson, ja tez poprosze o ten link, bo podobnie jak markotka,duzo wozkow mi si epodoba i jeszcze do konca nie jestem zdecydowana, chociaz narazie x-lander wygrywa chyba :ico_wstydzioch:

ja dzis tez mam gosci, przyjedzie moja mama z bratem i dziadkowie, no i pewnie tesciowa ze szwagierka sie zjawia na torta

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: czestujcie sie, moim tortem urodzinowym :ico_oczko:

a na obiad dzis robie karkowke z przepisu Murchinson, a ciasto juz wczoraj upieklam :ico_oczko: ja ostatnio mam ochote na bita smietane :-D


milego dnia

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość