tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

29 sty 2011, 13:23

Dobrusia Aga mnie tez czekaja takie zakupy "domowe" -troche sie na necie rozgladam ale ja musze najpierw zobaczyc jak caly ten remont wyszedl -kolory itp. i dopiero wtedy bede dobierac stoliczki szafeczki itp.....

[ Dodano: 2011-01-29, 12:27 ]
Ja mam skurcze lydek(a wsumie to jednej -zawsze prawej) prawie codziennie :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: poza tym -tfu tfu -nic mi nie dolega!!!! :-D :ico_brawa_01: :-D Moze ciut kregoslup jak wczoraj stalam cala droge do domu w metrze i jeszcze torbe dosc ciezka trzymalam to mnie tak zaczal bolec ze myslalam ze zaraz siedzacym powyrywam klaki bo na moim miejscu dla ciezarnej siedza :ico_nienie: (w UK w metrze sa naklejki ze pierwszenstwo do miejsca maja ciezarne) ale jak tylko wysiadlam to przeszlo i raczej mnie nie boli na codzien :-D

[ Dodano: 2011-01-29, 18:41 ]
o rany :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ale tu pusto!!!!
Gdzies wczoraj uslyszalam ze jesli sie w ciazy przytyje ponad 12kg to jest to wlasnie to co zostanie :ico_olaboga: Kurcze a ja mam juz 10kg a tu sezon najwiekszego tycia przede mna...Cienko(a raczej duzo grubiej :ico_oczko: to widze) widze....

[ Dodano: 2011-01-29, 18:49 ]
Dzis np.caly dzien jem !!! Bo czekalam w domu na dostawe...plaszczyka :-D Parka dla mnie-przyszla niedawno i jestem bardzo zadowolona -bo moj ostatni zakup online :-D -pelerynka w kolorze wielbladzim -slicznie wygladala na zdjeciach (i musze przyznac jest bardzo ladnie zrobiona z super materialu )ale wyglada na mnie okrutnie!!!!!!!!!!!! Nawet sie raz zmusilam w niej pojsc do pracy -i ludziom sie poidoba -ja sie w niej zle czuje!!! Wiec sie balam ze ta dzisiejsza parka tez moze byc zakup ala kula w plot!!! Na szczescie nie!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ja mam hopla na punkcie ciuchow...a zwlaszcza butow!!! :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: i nie musza byc drogie ani firmowe ale musze sobie raz na tydzien cos nowego sprawic bo inaczej sie zaniedbana czuje!!! Inne kobitki maja fiola na punkcie kosmetykow albo odiwdzania fryzjera i kosmetyczki ,paznokcie itp. -a ja uwielbiam zakupy......... :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: Nawet takie zwykle w markecie mi sprawiaja radoche....

[ Dodano: 2011-01-29, 19:01 ]
a jak Wam sie taki wozek widzi??? Bo tamten co pkazywalam poprzedni o -byl jednak bez fotelika -a o £55 drozszy :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: W tym jedyne co mnie zastanawia to waga...Ja go nawet w sklepie kiedys ogladalam ale tak pobieznie bo na jakims innym bylam mocno skupiona...
http://www.mothercare.com/Mothercare-Xc ... 1&mcb=core

[ Dodano: 2011-01-29, 19:04 ]
I jak??? Ile waza wasze wozki???

[ Dodano: 2011-01-29, 19:08 ]
Oj chyba w ramach spacerku przejde sie do sklepu na male zakupki-pieczywko platki sniadaniowe i owocki !!! :-D Do zobaczenia !!! Aaaa i chyba moja nowa pareczke przetestuje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

29 sty 2011, 21:40

Ale dzisiaj tu cichutko :ico_szoking:

tabogucka, wozek bardzo ladny.No i :ico_brawa_01: za udany zakup :-)

Co do wagi to raczej to nieprawda.Ja w pierwszej ciazy przytylam 20 kilo :ico_szoking: ale jak wychodzilam ze szpitala to mialam juz 14 kilo mniej a nastepne 6 zgubilam w ciagu 2 miesiecy po porodzie.tak wiec nie przejmuj sie waga.Napewno zgubisz wszystkie kilogramy po porodzie :-)

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

29 sty 2011, 22:16

Agusia 22 a ile wazy Twoj wozek??? bo mi sie ten moj wybrany wydaje ciezki!!!

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

30 sty 2011, 00:37

tabogucka, mój wózek (w końcu kupiłam) waży 8 kg

wiecie co ostatnio słyszałam. Że gwiazdy żeby po porodzie szybko wrócić do 'formy' to nie karmią wcale piersią :ico_noniewiem: poza tym wymuszają przedwcześnie porody (w 7 miesiącu) - jakaś masakra.... :ico_sorki:

Ja się wagą nie przejmuje....

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

30 sty 2011, 08:21

Dzien doberek :ico_ciezarowka: !!!
Dobrusia kurcze to ten moj jednak ciezki wozek bo az 11kg to prawieo polow ciezszy niz Twoj :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
A ten program tez widzialam o gwiazdach w ciazy...Ale pytalam karmiacych matek i mowia ze to nie prawda!!!!!!!!!! :ico_nienie:

[ Dodano: 2011-01-30, 07:22 ]
A jak egzaminy?????????????????????????????????????????????????

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

30 sty 2011, 09:26

Ja nawet nie wiem ile wazy moj wozek ale niespecjalnie przywiazywalam do tego wage bo nie musze wchodzic z nim nigdzie po schodach.

Co do karmienia to ja mialam tak ze dopóki karmilam to waga caly czas mi spadala.Wazylam juz mniej niz przed ciaza a jak tylko przestalam to przybylo mi pare kilo.

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

30 sty 2011, 11:37

Co do karmienia to ja mialam tak ze dopóki karmilam to waga caly czas mi spadala.Wazylam juz mniej niz przed ciaza a jak tylko przestalam to przybylo mi pare kilo
no ja właśnie też słyszałam, że jak się karmi to waga wręcz spada szybciej...

tabogucka, egzaminy przede mną, jutro mam jeden i w piątek, ale niestety mam jeszcze poprawkę kolejną :ico_placzek: i to dopiero 16 lutego :ico_olaboga: obym jeszcze na nogach się trzymała....

[ Dodano: 2011-01-30, 10:39 ]
kurcze to ten moj jednak ciezki wozek bo az 11kg
ja wcześniej chciałam kupić taki jeden, to on ważył nawet 15 kg ;P

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

30 sty 2011, 15:50

Ojej gdzie sie wszystkie :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: ukrywacie????

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

30 sty 2011, 16:07

...eh ten obiad jednak męczy :-D :-D :-D Spokojnie tu dzisiaj :-)

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

30 sty 2011, 17:28

Witajcie kobietki
Jak juz pisalam mialam wczoraj 2 ciezkie egzaminy z neurologii i ortopedii i z neurologii napisalam dobrze ale myslalam z e z ortopedii kiepsko a tu się okazało ze z jednego i drugiego doatałam po 5tce :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale sie ciesze mówię wam ,jeszcze nie wiem jak z neurologi z cwiczen ale mysle z e zaliczone :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mam taką nadzieję :ico_sorki:
Jeszcze został mi jeden egzamin z pulmonologii w piątek to zobaczymy jak to bedzie ,w tygodniu troszkę sie poucze ,ale juz prawie sesja za mną :ico_brawa_01:

Miłego popoludnia :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], DianeExcuh i 1 gość