Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

30 sty 2011, 08:49

Emilia zdrowia, szczęścia i spełnienia wszystkich marzeń, i oczywiście szybkiego i bezproblemowego rozpakowania :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :ico_prezent:
Link już wysyłam.Zamówiłam sobie bluzkę z tej firmy co podałaś i nie mogę się doczekać jak przyjdzie.

Ja wczoraj sprzątał do późnej nocy bo okazało się, że ta wylewka to chyba ciurkiem się lała bo zalana wieża, komoda i zabawki które były na niej.Mam nadzieję, że da się to sprać z pluszaków bo miały być dla Matiego. Ciekawe czy do sąsiadów piętro niżej nie przeszło.

Markotka nie sobie facet kładzie jak chce tylko niech nie bierze się za robotę jak się nie zna i robi szkody innym.
Nie wiem czy taka wkładka w gondoli jest potrzebna bo i tak dziecko leży. W implaście masz możliwość regulacji kilku wysokości oparcia w gondoli bo pamiętam że któryś wózek tego nie miał (chyba w Jedo było-leży albo siedzi).

[ Dodano: 2011-01-30, 07:50 ]
My dziś jedziemy do znajomych zobaczyć małą Zuzie :-D

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

30 sty 2011, 09:21

Murchinson, wielkie dzieki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

30 sty 2011, 09:35

emilia wszystkiego naj naj naj !!!

markotka no wybór wózka to bardzo ciezka sprawa.......

my tez mamy kojec.....po Nataszce oczywiscie :-D

Murchinson sadziad załaci wam za szkody ???? ja bym tego mu nie popusciła.....

u nas wszystko dobrze.....Nataszka juz na dobre wyzdrowiała :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-01-30, 08:36 ]
przeskoczyło mi okienko na 6 miesiac :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

30 sty 2011, 10:00

emilia wszystkiego naj naj naj !!!
dziekuje
Nataszka juz na dobre wyzdrowiała
o to super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

30 sty 2011, 10:14

przeskoczyło mi okienko na 6 miesiac
Gratulacje rozpoczęcia 6 miesiąca :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja dziś od rana na pełnych obrotach. Już wstawiłam sos do lasagne niech się dalej dusi :-) Ja nie robię z mielonego mięska tylko kupuję wieprzowe albo wołowe i kroje w cieniutkie paseczki. Zaraz wstawiam jeszcze brukselkę na sałatkę i chyba tego murzynka zrobię z polewą :-)
Do nas wpadają znajomi w sumie trzy małżeństwa bezdzietne jeszcze :ico_oczko: Może się troche zarażą :ico_ciezarowka: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

30 sty 2011, 12:35

witam

mężuś poszedł z psinką do lasu na spacer a po obiadku całą rodzinką pójdziemy,choć chciałabym o 14 zobaczyć ten film "Maria Antonina" na polsacie :ico_noniewiem:

emilia7895 wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Murchinson to was sąsiad załatwił :ico_zly: mam nadzieję,że zapłaci za szkody,bo ja bym nie popuściła :ico_nienie:

zoola27 gratuluję 6 okienka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

30 sty 2011, 12:41

Sąsiad dał nam farbę, folię i wałki. Całe szczęście, że sprzęt tylko wybrudzony. Ja bym mu tego na 100% nie podarowała bo mam ubezpieczone mieszkanie więc mi to rybka czy on mi zapłaci czy ubezpieczenie ściągnie z niego. Dobrze, że jeszcze nie malowaliśmy. D rozpruł kawałek ściany, szybko mu poszło i naprawił już światło.

Zoola super, że z Nataszką wszystko już dobrze i gratulacje 6 okienka :ico_brawa_01:

Zmykam bo właśnie będziemy jechać do Zuzi.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

30 sty 2011, 12:44

Murchinson to dobrze że sąsiad się wykazał :-) a remoncik kiedy zaczynacie?

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

30 sty 2011, 13:53

Witam jestem, nie miałam czasu wczoraj pisac, ale dzis jestem.

Emilko kochana wszystkiego najlepszego dla Ciebie :ico_tort: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Co do tych rzeczy potrzebnych w szpitalu to u mnie tak jak u Ani,, trzeba miec dla dziecka tylko pampersy, mozna smoczek i ubranka na wyjscie.

Dzis piekna pogoda, zaliczylismy juz spacerek, a teraz ide konczyc obiadek :-D

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

30 sty 2011, 18:55

Emilia wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: udanej imprezki :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:
Co do x-landera, to nie chciałabym Cię zniechęcać, ale ta najnowsza wersja XQ jest chyba najgorsza ze wszystkich, poprzednie nie mają natomiast przekładanej spacerówki, a XQ ją ma, ale ma za to inne wady-gondola nie ma uchwytu do przenoszenia, przednie kółka blokują się same na nierównej nawierzchni i po śniegu nim nie pojedziesz-opinie użytkowniczek. Ja tez poważnie zastanawiałam się na x-landerem, ale te koła skutecznie mi go odsunęły.

Motylek ale pyszności dzisiaj szykujesz :ico_brawa_01: brukselki akurat nie lubię, ale reszta mniam :ico_oczko:

Murchinson dobrze, że sąsiad nie wymiguje się i poczuwa do odpowiedzialności :ico_sorki:

Zoola super, że Nataszka już zdrowa :ico_brawa_01:

Ania film obejrzałaś?

Trochę się wczoraj na męża naczekałam, a właściwie nie doczekałam się, bo usnęłam przed 1, a on wrócił przed 2 :ico_sorki:
Krzyś kopie mnie już codziennie, ale jak tylko mój mąż położy rękę na brzuchu, to jest cisza jak makiem zasiał :ico_haha_01:
Jutro mam męża w domu, to go wykorzystam i pojedziemy rano do laboratorium na badania :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość