@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

31 sty 2011, 11:11

Tynusz ty też już końcóweczka więc to normalne ,że trochę boli tym bardziej ,że córa chyba duża ma być u ciebie tak? Ja z pierwszym synem to miesiąc przed już ledwie nogami ciągałam tak mnie dół brzucha bolał jakby miał się zaraz urwać i plecy i nogi jak bańki .Teraz synek niby dużo mniejszy więc brzuch tylko czasem mi tam coś pobolewa najgorzej plecy .Idę się wtopić w moje hobby a potem pośpię bo nie spałam
:-D

Awatar użytkownika
Brodzikowa
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 313
Rejestracja: 28 sty 2011, 01:02

31 sty 2011, 11:23

Witajcie;)

przepraszam zeczywiscie cos sie z suwaczkiem stalo :ico_olaboga: chyba zle go zorbilam i wyszlo ze nadal jestem w ciąży-a nie jestem juz....
a dlatego mialam suwaczek z Hania:) bo moja Siostra sie spodziewa dziewczynki w czerwcu...i jej robilam suwaczek...

zaraz to poprawie....
@gniecha-zeczywiscie zbieg okolicznosci:)-ale mily

Awatar użytkownika
anijka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 360
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

31 sty 2011, 11:40

Obrazek

witam!!

ja mam co wieczór skurcze i co wieczór szykuje się na porodówkę i nic...nadal jestem w domu!!!dzis jadę na powtórkę KTG wieczorem musze sie njesc słodyczy żeby mała znowusz nie zasnęła :-D :-D

gratuluje pani magister :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja cały weekend w szkole mało że ledwo się zmieściłam się w ławce ahhaahhaah :-D
to ledwo wytrzymałam...

[ Dodano: 2011-01-31, 10:41 ]
u nas zostały dwa imoiona do wyboru Matylda i Kornelia no i T cały czas mówi o Karolinie ale mi nie zabardzo się podoba... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

31 sty 2011, 13:04

Witajcie kochane :-)
Dzięki za wszystkie gratulacje, anijka, to nie był magister, te studia robiłam kilka lat temu, teraz robiłam studia roczne podyplomowe z bhp, żeby znaleźć lepszą pracę po macierzyńskim, także ta praca, była tylko kończącą ten rok podyplomówki :-)
Tynusz, kochana, 100 lat, wszystkiego najlepszego, łatwego i szybkiego porodu :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Idę się wtopić w moje hobby
a jakie masz hobby?
u nas zostały dwa imoiona do wyboru Matylda i Kornelia no i T cały czas mówi o Karolinie
mi się najbardziej Kornelia podoba :-)

Wstawiłam dzisiaj drugą turę prania ubranek Stasia, pierwsza już poprasowana i poukładana w szafie.
Muszę też trochę posprzątać, bo księdza po kolędzie mamy dzisiaj po południu.

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

31 sty 2011, 13:06

anijka, dziekuje ;*

mnie przeziebienie lapnelo jak nic ;/ nos zawalony mam

[ Dodano: 2011-01-31, 12:07 ]
, łatwego i szybkiego porodu :ico_prezent: :ico_prezent:
oby sie spelnilo hehe

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

31 sty 2011, 14:06

Pinko :ico_brawa_01: za szybki finał :-D
Tynusz wszystkiego najlepszego ''dziecinko'' - chyba tu najmłodsza jesteś :-D Piękny wiek to 21.
Potem już się nie liczy, jak mnie ktos zapyta ile mam lat to musze policzyc :ico_oczko: bo nigdy nie wiem tak od razu
U mnie jakos znow meczaco sie zaczelo robic :-D Moi dzisiaj ciągną na plac zabaw - taki małpi gaj. I pewnie pojedziemy, ja posiedzę a córa z tatą poszaleją sobie trochę :-D - zastanawiam się kto bardziej chce do tego małpiego gaju - Oliwka czy tatulek :ico_oczko:
Mnie chyba tak szybko nie rozpakuje, jakoś tak mam dziwne przeczucie, że jeszcze tydzień poślizgu będzie :-) chociaż nie za bardzo bym chciała

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

31 sty 2011, 14:39

Tynusz wszystkiego najlepszego ''dziecinko'' - chyba tu najmłodsza jesteś :-D Piękny wiek to 21.
dziekuje.. to fakt tutaj chyba jestem najmlodsza :)

czyli masz takie przeczucia.. moze jednak nie przenosisz :ico_sorki: ja to juz bym chciala tak ciezko chodzic :ico_olaboga: co raz bardziej nerwowa jestem .. dzisiaj mnie tak M wkurzyl ze siedze i placze.. i zaraz jak wroci to mu powiem.. bo on sobie kupuje co chce a ja wiecznie sobie wszystkiego szkoduje :ico_placzek:

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

31 sty 2011, 15:28

jak mnie ktos zapyta ile mam lat to musze policzyc
To ja mam dokładnie tak samo ha ha ha :-D

pinko a moje hobby to takie tam dłubanie igłą z nitką w płutnie -wyszywam mało mam na to czasu ,ale lubię bo się relaksuję a teraz to i syn mnie pogania bo dla niego obrazek do pokoiku robię i nie może się doczekać :-D

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

31 sty 2011, 18:48

pinko a moje hobby to takie tam dłubanie igłą z nitką w płutnie
to haftem krzyżykowym? Ja kiedyś też sporo tak wyhaftowałam poszewek na jaśki, ale jakoś teraz nie mam na to czasu.
Tynusz1, :ico_pocieszyciel:
b@sia, a może nie będzie opóźnień, najlepiej jak tak bierze nagle, kiedy się tego nie spodziewamy, najgorzej jak się czeka i czeka...

My już po kolędzie. ksiądz wpadł i poszedł, tak krótko był, Uli dał obrazki a ona sobie z nim chwilę porozmawiała.

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

31 sty 2011, 21:01

to haftem krzyżykowym?
Tak tak krzyżykowym inaczej nie umiem he he przynajmniej tak mi się wydaje,bo mam taki matematyczny łeb :ico_haha_01: Ale mnie teraz boli masakra idę się na sofę walnąć obok psiuni .

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: KylieTab i 1 gość