Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

31 sty 2011, 14:13

markotka, gruszki w syropie, kwaśne jabłko, cebula, czosnek, majonez, natka pietruszki, bazylia, pieprz, sól, cukier, sok z cytryny do polania jabłka. No i brukselka :ico_oczko:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

31 sty 2011, 14:16

Motylek bazylia suszona czy świeża, czy nie ma znaczenia? Gruszki-cała puszka?
Będę musiała zrobić tę sałatkę bo my akurat wszystkie jej składniki lubimy.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

31 sty 2011, 14:21

Motylku oj ta sałatka zdecydowanie nie dla mnie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

31 sty 2011, 14:23

Murchinson, bazylia może być suszona jedna łyżeczka, natka świeża trzy łyżki, 0,5 kg brukselki, jedno jabłko, 10 dag gruszek to wychodzi ok 3 połówek, jedna duża cebula lub dwie małe, dwa ząbki czosnku, pół szklanki majonezu. W orginalnym przepisie są jeszcze jajka do tego na wierzch ale ja nie daję.

Brukselka jak mała to w całości, jak większa to na pół lub na cztery. Jabłko w kostkę, gruszki w drobną kostkę, posiekana cebula i czosnek.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

31 sty 2011, 15:17

markotka, gruszki w syropie, kwaśne jabłko, cebula, czosnek, majonez, natka pietruszki, bazylia, pieprz, sól, cukier, sok z cytryny do polania jabłka. No i brukselka :ico_oczko:
to chyba nie dla mnie :ico_noniewiem:

markotka miło,że pytasz :-) mąż jakby troszkę lepiej,ale do pracy już poszedł :ico_sorki:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

31 sty 2011, 15:53

Aniu to dobrze, że już lepiej się czuje :ico_sorki: mnie nigdy takie jelitówki nie brały, wszyscy dookoła się męczyli, a ja zawsze zdrowa :ico_noniewiem:
A jak tam Hania?

Nie mieliśmy z Michem pomysłu na obiad i zjemy ryż po katońsku z mięskiem od chińczyka :-D czekam na męża aż przywiezie, a jego ciągle nie ma, a ja głodna już jak wilk :ico_oczko:

Dziewczyny kupujecie pościel do łóżeczka, czy maluchy będą spały w rożkach albo śpiworkach? Ja jeszcze nie wiem, na pewno poduszka jest zbędna.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

31 sty 2011, 16:20

A jak tam Hania?
chyba ją coś bierze,niby jej przeszło z rana,ale teraz jak kaszle to jakby kluchę w gardle miała i wątpię żeby jutro poszła do pkola :ico_noniewiem:
Dziewczyny kupujecie pościel do łóżeczka, czy maluchy będą spały w rożkach albo śpiworkach? Ja jeszcze nie wiem, na pewno poduszka jest zbędna.
mam pościel i od początku przy Hani używałam i teraz też tak będzie
rożek dostałam dla Hani ale oddałam bo jakoś mi nie pasował :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-01-31, 15:21 ]
Ignaś się rozbrykał w brzuszku :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

31 sty 2011, 17:23

Hej co do tego szpitala to u mnie tez odrazu dostaje sie dziecko po porodzie,
Ja Filipka karmiłam zaraz jak go zmierzyli to do piersi mi go dali a połozna mnie zszywała :-)
Miałam małego potem odrazu na sali przy sobie cała noc bo urodziłam o 21.15
Dziewczyny kupujecie pościel do łóżeczka, czy maluchy będą spały w rożkach albo śpiworkach? Ja jeszcze nie wiem, na pewno poduszka jest zbędna.
_________________
ja kupuje posciel, nie stosowałam spiworkow bo jakos mnie wkurzały, a nie uwazam zeby poduszka była zbedna, ona poprostu jest tak cienka i płaska ze nawet nie wiesz ze ja masz i dziecko bardzo plasko lezy, no chyba ze kupisz jakas wypasiona posciel :-)

:ico_brawa_01:
Ignaś się rozbrykał w brzuszku :-D
moj maluszek tez jest ruchliwy, wydaje mi sie ze bardziej sie wierci niz Filip :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

31 sty 2011, 17:31

a nie uwazam zeby poduszka była zbedna, ona poprostu jest tak cienka i płaska ze nawet nie wiesz ze ja masz i dziecko bardzo plasko lezy
ja mam taką cieniutką poduszeczkę,pamiętam moja mama kupiła osobno taką cienką :-)
moj maluszek tez jest ruchliwy, wydaje mi sie ze bardziej sie wierci niz Filip :-)
u mnie znowu odwrotnie,mam wrażenie,że Hania bardziej się wierciła :-D

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

31 sty 2011, 18:00

Dziewczyny kupujecie pościel do łóżeczka, czy maluchy będą spały w rożkach albo śpiworkach? Ja jeszcze nie wiem, na pewno poduszka jest zbędna.
Tak, kupię ze 3 komplety, wypełnienie też.Poduszka, to tak jak dziewczyny piszą jest bardzo cienka ale nie wiem czy na początku będę używać. Kołderkę chcę kupić 100x135.

Z tego co wiem, u mnie też raczej od razu dziecko jest z matką, a tylko w niektórych szpitalach położna na prośbę zabiera by matka mogła odpocząć.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość