Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

31 sty 2011, 23:02

aga216, suwaczki zniknęły Waszej nowej forumce :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

31 sty 2011, 23:09

Cześć dziewczyny :-D

Nie odzywałam się cały weekend,bo mężuś był w domku :-D :-D
Dziś już niestety pojechał :ico_placzek:

Wszystkim dziewczynom wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za skończone tygodnie :ico_ciezarowka:
I gratulację za zdane egzaminy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Widzę,że nowa koleżanka Milagros, do nas pisze ale coś mi się wydaje,że to jest Agateczka tak jak pisze Katka :ico_noniewiem: :ico_zly: :ico_noniewiem:

Ktoś pisał o poduszce pod główkę,żeby się płaska nie robiła ale my nie mieliśmy takiego czegoś i Karolinka ma ładną kształtną główkę, więc myślę,że to zbędny wydatek.

Dziewczyny znacie się może na wynikach badań moczu ??
Dziś odebrałam i troszkę się martwię,bo mi powychodziły jakieś nabłonki, krwinki białe 2-3, krwinki czerwone 5-7 i jakieś kryształy fosforanu wapniowego :ico_noniewiem:
No i HGB 11,4.
Ciekawa jestem co z tym moim moczem. Może jakieś zapalenie !? :ico_noniewiem:

W weekend zrobiliśmy mały zapas pieluszek,żeby się później nie martwić. Kupiliśmy rozmiar 1,2 i 3 :-D
I oglądaliśmy ten wózek co chcieliśmy i kurcze nie jesteśmy na 100% zdecydowani na niego,bo ma parę minusów :ico_noniewiem: Jest lekki,bo z gondolą waży 11,5kg,a oglądaliśmy też inny co nam się spodobał ale waży 16kg...
Taki:
http://allegro.pl/wozki-jumper-x-wozek- ... 23777.html
W sumie nie będę musiała nigdzie go wnosić ale kurcze 16kg to dużo,a przecież dojdzie dziecko i ewentualnie jakieś zakupy i nie dam rady tego pchać chyba...
Ma większe koła i nie wiem czy to coś pomaga w jego prowadzeniu czy nie ? Jak to jest ?
Bo dla Karoli mieliśmy taki wózek co ważył 15kg i czasem po spacerze i zakupach ledwo dochodziłam do domu i byłam cała spocona ale on miał koła piankowe :ico_noniewiem:

Już sami nie wiemy jaki kupić i jesteśmy w kropce :ico_olaboga: a tych wózków jest tyle,że można oszaleć :ico_olaboga:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

01 lut 2011, 00:04

Ale o co chodzi tej Agateczce/Milagros??? :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

01 lut 2011, 00:14

tabogucka, jak tam na wolnym ?? :-) Wypoczywasz pewnie :-D :-D Kuruj nogę!!!

A ta Agateczka czy Milagros, pewnie sobie jaja robi z nas i tyle...
Trzeba ją po prostu zignorować...

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

01 lut 2011, 00:29

hej dziewczyny :-) my w weekend pojechaliśmy do moich rodziców po wózek, Ola nie chciała wracać, płakała bardzo, że chce zostać u babci :-)
a dziś wzięłyśmy się za jego pranie, dobrze, że Ola mi pomogła, bo chyba bym padła. Umordowałyśmy się obie bardzo :ico_olaboga:

tabogucka, nareszcie się od nich uwolniłas :ico_brawa_01:

Dobrusia trzymam kciuki za pozytywną ocenę z egzaminu. Ja też czasem obładowana ściągami szłam :-D mnie też już ciężko, nawet bardzo, mąż mówi, że brzuch mam większy niż z Olą, kręgosłup to mam wygięty w łuk :ico_szoking:


ja też podusi pod główkę Oleni nie miałam


Aniaaa, tak z wózkami jest nie lada jazda teraz, dylemat ogromny, powiem Ci, że mój podobny do tego tako, bo z espiro, ale waży 19 kg, ja sama go nie dźwignę, ale najważniejsze, że stabilny i ma duże pompowane koła, na to zwróć przede wszytkim uwagę!
Dziś odebrałam i troszkę się martwię,bo mi powychodziły jakieś nabłonki, krwinki białe 2-3, krwinki czerwone 5-7 i jakieś kryształy fosforanu wapniowego
Ania te nabłonki , to w osadzie?leukocyty jeśli w osadzie to masz w normie,ale jeśli w samym moczu to już gorzej, bo szykuje się jakaś infekcja erytrocytów troszkę więcej, co może oznaczać też infekcję Fosforany wapniowe to są takie drobineczki z których tworzą się ziarka piasku lub kamienie. Pisałaś wcześniej, że piasek kiedyś miałaś tak???a teraz ci nie schodził???to by tłumaczyło też te erytrocyty.pewnie gin da ci coś na oczyszczenie moczu, możesz łykać pro uro, to takie tabletki żurawinowe lub urosept i zleci posiew, a jak nie zleci to zrób na własną rękę, lepiej się upewnić, czy jakiś nieproszony gość się nie przypałętał :ico_oczko: a bakterie liczne????? nie martw się to nic złego.
hgb mam 11,2 ja uważam, że pod koniec ciązy to kiepsko

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

01 lut 2011, 00:34

Dobrusia dzieki!!!oj dobrze ze nie musze juz chodzic do pracy bo ta noga ciagle daje mi popalic...nie przewrocilam sie ostatni ale zsunelam sie z kraweznika i znow... :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Ja to juz nawet sobie tlumacze ze taki objaw ciazy -inne kobitki wymiotuja,skarza sie na kregoslup....a ja na noge :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2011-01-31, 23:38 ]
Blanka26 oj ciesze sie bardzo!!! ale dopiero dzis sie dowiedzialam ze moja kumpela z klasy maturalnej tez jest w ciazy i ma termin na 31marca :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale od polowy 3miesiaca jest na zwolnieniu L4 ale nic jej nie jest -poprostu miala upierdliwego szefa :ico_szoking: Ja nie wiedzialam ze Londku to kwota jest smieszna bo za tydzien placa mniej niz ja w 1dzien zarabiam :ico_puknij:

[ Dodano: 2011-01-31, 23:41 ]
Ooooooo!!!! cos sie stalo z moim poprzednim postem !!!
ja nie wiedzialam ze ciezarowkom w Pl placi sie 100% na chorobowym

[ Dodano: 2011-01-31, 23:41 ]
bo w UK kwota za tydzien jest mniejsza niz moja dniowka :ico_puknij:

[ Dodano: 2011-01-31, 23:42 ]
A ta Milagros wyslala mi na priva wiadomosc zatytulowana pomocy!!!Ale nie czytalam i wykasowalam...Co wy na to????

[ Dodano: 2011-01-31, 23:44 ]
Dobranoc :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: bo oczki mi sie zamykaja!!!

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

01 lut 2011, 00:44

ale dopiero dzis sie dowiedzialam ze moja kumpela z klasy maturalnej tez jest w ciazy i ma termin na 31marca :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
to będziecie razem na spacerki śmigać :ico_brawa_01:
A ta Milagros wyslala mi na priva wiadomosc zatytulowana pomocy!!!Ale nie czytalam i wykasowalam...Co wy na to????
nie lubię takich niedojrzałych zabaw

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

01 lut 2011, 00:49

to będziecie razem na spacerki śmigać
wlasnie ze nie...bo ona w Pl a ja w UK mieszkam :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

01 lut 2011, 00:51

wlasnie ze nie...bo ona w Pl a ja w UK mieszkam
oj , szkoda, ale pewnie teraz będziecie się częsciej kontaktować bo i wspólne tematy będą :-) a Ty na stałe w Londynie zostajesz????

dobra zmykam spać, bo mnie już plecki zaczynają boleć, dobranoc :ico_oczko:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

01 lut 2011, 00:52

A ta Milagros...ja sie zastanawiam czy to tylko zart byl...???Moze to jakas oszustka naciagaczka...diabli wiedza....zachowje sie dziwacznie!!! :ico_zly:
Czy ktorejs z Was zwlaszcza Tobie Agusia22 bo akurat bylas ze mna na forum jak sie Milagros pojawila tez cos wyslala???

[ Dodano: 2011-01-31, 23:53 ]
ja juz 11lat tu mieszkam !!! i tak napewno zostaje!!! :-D :-D :-D

[ Dodano: 2011-01-31, 23:54 ]
Dobranoc!!!! :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko: Hmmmm...a ja sie teraz bede zastanawiac o co tej Milgros chodzi??? i czemu ja???

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], maximllCeap i 1 gość