Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

01 lut 2011, 22:53

Ja też paliłam przed pierwszą ciążą i rzucanie zajęło mi 3 dni od zrobienia testu. Po nocach śniło mi się że mam powtykane papierosy między palce i palę wszystkie na raz, ale dla mnie było rzeczą naturalną że w ciąży się nie pali. Miałam taką koleżankę która paliła i piła w ciąży :ico_zly: jak poszłyśmy na grila do znajomych to wypiła więcej piwska ode mnie będąc w piątym miesiącu :ico_puknij: i prosiła mnie o zapalniczkę żeby sobie peta odpalic. W końcu nie wytrzymałam i nagadałam jej że jak ją widzę z tym brzuchem i petem w zębach to bym ją po gębie wyszczelała.. i obraziła się na mnie całkowicie.. i dobrze bo takie rzeczy mi się w głowie nie mieszczą :ico_nienie:
Tynusz1, pinko, piękne brzusie. Pinko nie taki duży masz ten brzuszek. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Aga_86, witaj wśród lutówek.. mam nadzieję że ja nie będę się musiała za miesiąc witac z marcówkami :ico_noniewiem: termin mam na 26 luty a w brzuszku siedzi Wojtuś.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

01 lut 2011, 23:16

Tynusz, śliczny brzusio :ico_brawa_01:
Pinko nie taki duży masz ten brzuszek.
no tak właśnie patrzę na to zdjęcię i chyba masz rację :-) hehehe
i obraziła się na mnie całkowicie..
żadna strata po takiej koleżance...

Czekam na mężula aż z pracy wróci. Myślimy co na walentynki będziemy robić. Ja bym poszła chętnie do kina :-) Muszę popatrzeć co ciekawego grają.

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

02 lut 2011, 00:13

pinko, świetnie wyglądasz i masz takie same legginsy jak ja :-D widzę, że stosy ciuszków już przygotowane do prasowania, ja jeszcze nawet wszytskich nie kupiłam :ico_olaboga:

Tynusz Ty też super wyglądasz z brzusiem :ico_haha_02:

W końcu nie wytrzymałam i nagadałam jej że jak ją widzę z tym brzuchem i petem w zębach to bym ją po gębie wyszczelała.
też bym nie wytrzymała, zresztą pisałam stronę wcześniej, że u nas w rodzinie też taka mamuśka paliła i nie mogłam na to patrzeć, ale oboje ( i ona i jej facet) nic sobie nie robili z moich uwag. W końcu dałąm sobie spokój,w końcu to oni powinni wiedzieć co dla ich dziecka dobre.
mam nadzieję że ja nie będę się musiała za miesiąc witac z marcówkami
ja już się dawno zaznajomiłam, ale ja mam na 3 marca termin, więc jestem wczesną marcóweczką, a jak to wyjdzie w praktyce zobaczymy :ico_haha_02:

manenka jak się czuje synek?????

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

02 lut 2011, 01:21

moja krolewna cos kombinuje w brzuchu :ico_haha_01: powoli sie porusza hehe moze mysli ze tego nie czuje.. cwaniara mala :ico_brawa_01:

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

02 lut 2011, 09:55

A mnie wczoraj sąsiad załatwił na cacy coś kleił butaprenem i tak u mnie capiło ,że aż w głowie mi się kręciło a jak dzwoniłam nie odbierał kretyn trochę przewietrzyłam chatę ale dalej śmierdzi może trochę mniej ,ale niedobrze mi .Jeśli się nasili to dziś tam zapukam :ico_zly: Mam nadzieję ,że nie zaskodzi to nikomu ni mnie ni ciąży ni synusiowi ni piesiowi bo inaczej go chyba rozszarpię .Po za tym mógł to robić w dzień a nie zaczął o 18h i jak zaczęło walić to całą noc miałam otwarty lufcik na wszelki wypadek ale pietra miałam nie wyspałam się bo co raz do syna zaglądałam czy mu nic nie jest .

Co do fajek ja też miałam taką koleżankę co się umuwiłyśmy na herbatkę na ploteczki do knajpy w Polsce bo byłam na wakacjach a ta w 5tym miesiącu z bliżniakami więc wyglądało na zaawansowaną ciążę zamówiła sobie piwo 0,5l z sokiem i kopciła fajki szczerze nie wytrzymałam nic jej nie powiedziałam ,ale było tak mi wstyd ,że się szybko spławiłam widziałam te oczy na nas skierowane brrrr :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-02-02, 09:03 ]
aha sorki dziewczyny super fotki fajne te brzusie tak chwilkę przed końcem zaraz swoje wkleję

[ Dodano: 2011-02-02, 09:19 ]
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

[ Dodano: 2011-02-02, 09:32 ]
A tak na marginesie zapomniałam zapytać nasza stycznióweczka wzięła może do serca i już na porodówce??Tego Ci życzę aga

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

02 lut 2011, 11:16

A tak na marginesie zapomniałam zapytać nasza stycznióweczka wzięła może do serca i już na porodówce??Tego Ci życzę aga
Czyzbysmy az takie porodopędne były :ico_brawa_01: ??

Awatar użytkownika
anijka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 360
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

02 lut 2011, 11:47

witam
melduje się z domu.a chyba zaczyna opomału cos sie u mnie dziać bo lekko brudzę majtki sorki za to określenie ale chyba szyjka mi się rozlużnia bo lekko przy siusianiu widze że zabarwiony papier jest krwią...

skurcze mam lekkie szczególnie wieczorkiem no i brzuch mi się kocno napina w ciągu dnia..ale czekam cierpliwie...dobrze że się wczoraj nic się nie wydarzyło bo to były urodziny mojej teściowej :ico_nienie: ja mam jeszcze 6 lutego egzamin w szkole więc może dociągne choć nie zależy mi.... wolę już tulić malutką!!!!


witam Aga ja mojego syna urodziłam 2 tyg po terminie więc wiem co przechodzisz...tylko ja już tydz po terminie leżałam na patologii.

idę się czymś zając żeby nie mysleć o bólu bo trochę mi nie dobrze i boli pod brzusze..

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

02 lut 2011, 11:49

:ico_oczko: jak się sprawdzi to będziemy chyba najszybszym rozwiązanym miesiącem ha ha ha

[ Dodano: 2011-02-02, 10:52 ]
anijka kochana ty pilnuj minut bo mi się coś zdaje ,że to już a po za tym zadzwoń na porodówkę i zapytaj co masz zrobić bo mi pani gin powiedziała ,że mam wrazie jak zobaczę krew zadzwonić by skonsultować czy to czop czy może inne coś

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

02 lut 2011, 12:49

@gniecha, ci za facet ja bym poszla do niego jak nic .. ale masz malutki brzuszek :ico_szoking:
anijka, no ale w urodziny tesciowej nie urodzilas :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

02 lut 2011, 14:02

anijka no to żeby szybko się dzieciątko wydostało i zdrowiutkie było i w ogóle :ico_brawa_01:
Ja tu już czekam na relacje po porodzie, no chyba że jeszcze zdążysz coś przed skrobnąć :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość