Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

01 lut 2011, 16:18

askra, dokładnie ceny lekarzy są tutaj kosmiczne. Płacisz za każdy pierd. nawet za stwierdzenie ciązy gdzie idziesz do lekarza i mówisz że jestes w ciązy. Za wypisanie recepty tez płacisz. A gdzie jesteś ubezpieczona?

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

01 lut 2011, 16:35

Hej hej chyby sie nam watek rozwija :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Super im nas wiecej tym weselej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Witajcie katrin,GIRL NRW,Joanna24 :ico_prezent:
Joanna24 widze ze ty tez :ico_ciezarowka: Jak sie czujesz w :ico_ciezarowka: ?A jak ma na imie Twoj synek?Przystojniaka z niego :ico_oczko:
askra u nas jest tak ze co czwartek mozna isc do szpitala i wszystko omawiaja,pokazuja wiec zaliczylam sobie taka wizyte z moim mezem i juz wszystko wiedzialam i widzialam co i jak.Mozna tez sie zapisac na porod tak zeby juz wiedzieli na kiedy maja sie naszykowac.Do szpitala nie potrzebujesz brac jak pisze Joanna24,podpasek i pampersow czy butelek dla dziecka.Tylko osobiste rzeczy dla ciebie no i ciuszki dla malego na wyjscie.
A polozna wybralam sobie juz w samym szpitalu po porodzie.Byla super.Jak nie masz wczesniej juz zaklepanej.
A sam porod super wspominam i sam pobyt tez.Mili lekarze,polozne i byli na kazde zawolanie i bardzo pomagali objasniali tak ze nie czulam sie jakas osamotniona i skazana na siebie :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:
A co do rachunkow to fakt ze za wszystko sie placi nawet za telefony i to nie tylko w ciazy ale tez przy badaniach kontrolnych licza sobie za wszystko :ico_noniewiem:

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

01 lut 2011, 17:32

A gdzie jesteś ubezpieczona?
a na to pytanie to nie odpowiem, bo kase u mnie trzyma moj facet i ja dokładnie jeszcze nie obczajam jak to jest z ubezp....wiem, ze prywatne jakos z nim czy sama nie wiem...Musze to zbadać :ico_oczko:

nie zauważyłam zupełnie suwaczka ciążowego... :ico_puknij: gratulacje!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jak sie czujesz? termin jakoś w lato masz? A chłopczyka swojego rodziłaś w DE?

joanna1111, dziękuję za informacje :-)

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

01 lut 2011, 17:50

joanna1111, ja z Wami pisałam ale zupełnie zapomniałam o tym wątku. Mój łobuz to Patryk. A co do ciązy to czuję się własnie strasznie. Wymiotuję i mam mega mdłości. Z synkiem czułam się dużo, dużo lepiej.
gratulacje!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dziękuję.
termin jakoś w lato masz?
Na połowe sierpnia.
A chłopczyka swojego rodziłaś w DE?
W Polsce. W DE jestem troszkę ponad rok.
.Do szpitala nie potrzebujesz brac jak pisze Joanna24,podpasek i pampersow czy butelek dla dziecka.
To nie ja pisałam :) Nie wiem jakie sa tuaj zwyczaje. :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2011-02-01, 16:52 ]
wiem, ze prywatne jakos z nim czy sama nie wiem...Musze to zbadać :ico_oczko:
Rozumiem. No jak prywatne to wiem że więcej się za wszystko płąci. Rachuneczki zbieraj. Ja za pierwszą wizytę prywatnie zapłaciłam 125 euro. Za zwykłe badanie i za USG. Masakra. Za samo to że potwierdziła ciąże wzięła ponad 40 euro.

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

01 lut 2011, 18:23

Rozumiem. No jak prywatne to wiem że więcej się za wszystko płąci. Rachuneczki zbieraj. Ja za pierwszą wizytę prywatnie zapłaciłam 125 euro. Za zwykłe badanie i za USG. Masakra. Za samo to że potwierdziła ciąże wzięła ponad 40 euro.
własnie wiem, potem będziemy kase dostawac z powrotem, ale to juz nie moje zadanie :ico_oczko:
patrzyłam wyszczególnienie i głupie 3 min rozmowy tel 21 euro :ico_olaboga:

Joanna24 jak ci sie mieszka w DE? mąż Polak czy Niemiec? :ico_oczko:

atka_1987
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3544
Rejestracja: 22 mar 2009, 16:47

01 lut 2011, 23:01

hej dziewczynki
Joanna24, dobrze ze ci przypomnialam :) fajnie ze do nas wrocilas :-D GRATULUJE dzieciatka, znasz plec??
Ja za pierwszą wizytę prywatnie zapłaciłam 125 euro. Za zwykłe badanie i za USG. Masakra. Za samo to że potwierdziła ciąże wzięła ponad 40 euro.
uuu sporo. a gdzie do ginka chodzisz??

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

02 lut 2011, 10:00

Hej!
askra mąż Polak. :)
GRATULUJE dzieciatka, znasz plec??
Dziękuję. Ale płci jeszcze nie znam. To dopiero 13tydzień. Zapewne na kolejnej wizycie może się dowiem. Synak pokazał się w 16tc.
uuu sporo. a gdzie do ginka chodzisz??
Szczerze pierwszy raz byłam ze sobą u lekarza w Niemczech. A byłam w moim mieście. Teraz jade na kolejną do Frankfurtu.
atka1112, masz bardziej niz ja obeznane tutaj miejsca i znajomych. Potrzebuje Polskiego psychologa dziecięcego.

askra pytasz jak mi sie tutaj żyje. Dużo lepiej niż w Polsce. Tutaj mogę zapewnić więcej dziecku niż w naszym kraju.

Wczoraj pierwszy dzień w miarę znośny. Zobaczymy jak to będzie dzisiaj. Odstawiłam kawę. Piłam zawsze rano jedną dziennie z łyżeczki i pół na pół z mlekiem. I było mi po niej źle. Ciekawe jak to będzie dzisiaj.

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

02 lut 2011, 13:33

Joanna24 i jak dzis po niewypitej kawce?Ja jestem takim kawoszem ale w ciazy samo kakao pilam bo tak jak juz pisalam mala szalu dostawala i skakala po nawet najmniejszej dawce kawki i do tego slabej.

atka_1987
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3544
Rejestracja: 22 mar 2009, 16:47

02 lut 2011, 13:45

hejjjj
Szczerze pierwszy raz byłam ze sobą u lekarza w Niemczech. A byłam w moim mieście. Teraz jade na kolejną do Frankfurtu.
a do kogo idziesz w moim miescie :-D hihihi ja chodze do henryka borowicza.

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

02 lut 2011, 14:19

atka1112, nie śmiej się że napisałam w moim mieście. Ale nie chcę pisac w jakim mieszkam na otwartym forum. Nie chce mieć kontaktu z teściami i mój maz tez nie.
A ide do Frau Lucia Fitzek-Kochanetzki. Dzięki za stronkę z lekarzami.
Joanna24 i jak dzis po niewypitej kawce?
Na razie czuję się dobrze.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość