Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

02 lut 2011, 13:54

Moj przytył w pierszej mojej ciazy 5 kg, teraz jakos nie tyje, moze dlatego ze juz tego tak nie przezywa jak za pierwszym razem :-)
to troszkę mu się przytyło :ico_oczko:

mój w pierwszej ciąży zawzięcie ze mną słodycze jadł,ale tylko ja tyłam :ico_noniewiem:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

02 lut 2011, 14:37

Właśnie przysłali mi bluzkę, którą zamówiłam w sobotę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , a wczoraj przyszły próbki materiałów do rolet.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

02 lut 2011, 16:02

czesc

Murchinson, z torelle?

dziewczyny bardzo fajne brzuszki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja bylam od rana u dentysty, mialam robione 2 zeby od razu i miedzy nnymi wycinany kawalek dziasla :ico_olaboga:

ja nadal niezdecydowana w sprawie wozka, ale mam 2 modele do wyboru xq i mutsy 4Rider, tylko czekam na jakies opinie uzytkowania

dzis mam dzien odwidzinowy, przed chwila wyszly 2 kolezanki z dziecmi, ma jeszcze przyjsc tesciowa :ico_olaboga: i jeszcze jedna kolezanka z coreczka :ico_oczko:


w wolnej chwili zajrze

milego dnia

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

02 lut 2011, 16:42

Emilia tak z torelle-podałam stronę kuzynce i też coś sobie wybrała.
Współczuję z tymi zębami. Ja muszę iść by zdjąć kamień ale jakoś dojść nie mogę :ico_wstydzioch:
Co do wózka, to nie znam nikogo kto ma któryś z tych modeli. Jednak na ulicy coraz więcej jeździ tych Mutsy ale nie wiem czy dokładnie ten model.

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

02 lut 2011, 17:42

hej dziewczyny

zyje :-) ale faktycznie czasu malo, wzielam sie za chalupnictwo i nareszcie ten czas mi troche leci. Bardziej pomagam tesciowej niz chce na tym zarobic chociaz mimo wszystko troche grosza sie przyda :ico_oczko:
Poza tym R robi komus strone internetowa i caly dzien zajmuje kompa, dzis stwierdzil ze odpoczywa i poszedl spac a to nasza 8 rocznica jak jestesmy razem i tak mi troche smutno.

sliczne brzuszki macie :ico_brawa_01:

w pracy bylam w tamtym tygodniu, milo bylo spotkac starych znajomych, nikt tez za duzo ode mnie nie chcial, a zwlaszczas szefowa. Wiedziala ze jej przysluge robie wiec sie nie miala prawa czepiac.

W sobote pojechalismy na wycieczke do browaru w Tychach, wycieczka z przewodnikiem i degusacja. 0,5 l Tyskiego kazdy dostal a ja nie moglam wypic tylko mi slinka ciekla jak reszte widzialam :ico_oczko: Poza tym tylko sie przewodniczka na mnie wkurzla bo przez 2 godz 6 razy do wc musialam i trzeba bylo na mnie czekac, albo musialam rezygnowac z jakis punktow programu na rzecz toalety :ico_olaboga:

A wczoraj bylismy na pierwszych zajeciach w szkole rodzenia, bardzo mi sie podobalo kobieta tak ciekawie gadala ze ja sie dziwilam czemu ona konczy po 3 min a to 2 godz zlecialy. Byly cwiczenia na fantomie jak masowac krocze zeby uniknac naciecia, dostalismy mnostwo probek i w tym 0,5 l mleka nastepnego dla dzieci od 6m-ca. Wazne do marca wiec stwierdzilam ze sie poswiece i je wypije :ico_oczko: fujjj, jak mozna takie cos dzieciaczkom dawac. R tylko powachal i nie chcial nawet probowac.
Mowila tez ta polozna o pobieraniu komorek i powiedziala zeby to dobrze przemyslec, bo komorki mozna pobrac na kazdym etapie zycia fakt ze nie z pepowiny ale ze szpiku. Powiedziala tez ze dlatego jest to takie drogie bo np. ona za namowienie pacjentki do takiego poboru ma 200 zl a osoba ktora pobiera - 150 zl i pewnie takich osob jest jeszcze kilka lub kilkanascie.

R tez jest ze mna w ciazy. Mi bylo niedobrze on wymiotowal, ja mialam zachcianki on jadl niestworzone rzeczy itp :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-02-02, 16:45 ]
3 min a to 2 godz zlecialy.
po 30 min mialo byc

zapomnialam wam napisac ze dzwonila moja zmienniczka z pracy i jest w ciazy :-D termin ma na 12 pazdziernika, szefowa zwariuje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

02 lut 2011, 17:50

hejka po południu

ale miałam sprzątania,A piec czyścił bo się kopciło i wszędzie pełno sadzy i popiołu było :ico_olaboga: podłogi musiałam 3 razy myć :ico_sorki: ale już jest czysto,prania 2 rozwieszone,3 się pierze i jeszcze jedno w kolejce :ico_noniewiem:

Hania właśnie zasnęła mimo prób rozbudzenia i rozbawienia :ico_sorki: ale co najwyżej godzinkę dam jej spać i koniec :ico_nienie:
Właśnie przysłali mi bluzkę, którą zamówiłam w sobotę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
pokaż :-D :-D
ja bylam od rana u dentysty, mialam robione 2 zeby od razu i miedzy nnymi wycinany kawalek dziasla :ico_olaboga:
współczuję :ico_sorki: :ico_sorki:
wzielam sie za chalupnictwo
a co takiego robisz?

patrycja_g super,że się odezwałaś :ico_brawa_01: widać faktycznie mało czasu masz,ale przynajmniej się nie nudzisz :ico_oczko:
R tez jest ze mna w ciazy. Mi bylo niedobrze on wymiotowal, ja mialam zachcianki on jadl niestworzone rzeczy itp :ico_oczko:
fajnie to musi wyglądać :-D

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

02 lut 2011, 18:03

Patrycja wszystkiego naj z okazji rocznicy.
My szkole zaczynamy od następnego piątku, do tej przy szpitalu dodzwonić się nie mogę-pani nie odbiera. Podobno to norma.
Ja dziś rozmawiałam z ciotka na temat komórek macierzystych. u niej jest mało pobrań (ok.5 rocznie) głównie w rodzinach w których były choroby komórek macierzystych-białaczki itd. Powiedziała też, że nie wszystkie choroby da się leczyć, dużo zastosowań jest jeszcze w fazie badań i nie są znane dokładnie działaniu uboczne, które mogą wystąpić po kilkunastu latach.Pogadam jeszcze z moimi lekarzami i dam znać.

Aniu wejdź na stronę torelle=bluzki-koszule-bianca tam jest zdjęcie tej bluzki ale ja mam długi rękaw bo krótkiego już nie było.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

02 lut 2011, 18:15

zapomnialam wam napisac ze dzwonila moja zmienniczka z pracy i jest w ciazy :-D termin ma na 12 pazdziernika, szefowa zwariuje :ico_oczko:
gratulacje dla koleżanki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a szefowa oszaleje chyba :ico_haha_01:
Aniu wejdź na stronę torelle=bluzki-koszule-bianca tam jest zdjęcie tej bluzki ale ja mam długi rękaw bo krótkiego już nie było.
fajna ta bluzka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

02 lut 2011, 19:05

hej dziewczynki,

w pracy byłam urobiona , że :ico_olaboga:

Za to na jutro wzięłam sobie opiekę (musze jeszcze wykorzystać, bo przepada, a głupio będzie wrócić po macierzyńskim i od razu opiekę brać :ico_sorki: )

brzuszki śliczne :ico_brawa_01: , malutkie :ico_sorki: , ja to mam wieeelllki, wyrównał się w stosunku do 1 ciąży, w obwodzie ok. 90, ale jestem mała wiec tym bardziej go widać :-)

Może wieczorkiem zrobię fotkę i wrzucę, dziś mąż idzie na jakąś kolację biznesową więc będę mieć wolny wieczor :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-02-02, 18:24 ]
murchinson fajna bluzka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

02 lut 2011, 19:38

Za to na jutro wzięłam sobie opiekę (musze jeszcze wykorzystać, bo przepada, a głupio będzie wrócić po macierzyńskim i od razu opiekę brać :ico_sorki: )
no pewnie,po co ma się zmarnować :-)
Może wieczorkiem zrobię fotkę i wrzucę,
no to czekamy na fotkę :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-02-02, 18:39 ]
jutro jeszcze do UP rano jadę,nie chce mi się ale muszę :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość