Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

02 lut 2011, 23:13

Emilia oglądałam XQ w sklepie i nie miał rączki przy gondoli :ico_noniewiem: a o implaście czytałam raczej pozytywne opinie, znalazło się kilka negatywnych, ale raczej mało istotnych

Awatar użytkownika
Nika24347
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 21 wrz 2010, 12:48

03 lut 2011, 08:36

Czesc dziewczyny.
Wstalam dzisiaj troszke wczesniej i nadrabiam zaleglosci :)
Po wtorkowej wizycie wszystko w normie. Mam bardzo dobre wyniki badan poza moczem ale to juz standart :-)
Polozna twierdzi ze Davidek strasznie ruchliwy jest hehe nie musi mi mowic czuje to 24/g na dobe. Widze ze juz prawie wszystkie kompletujecie wyprawke :)
My w przyszlym tyg. jedziemy wybrac szpital i liste co mi potrzebne do porodu :ico_olaboga: Przyznam sie wam dziewczyny ze coraz czesciej mysle o porodzie i juz teraz sie strasznie boje :ico_placzek: najbardziej to tego ze zaczne rodzic jak M bedzie w pracy :ico_noniewiem:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

03 lut 2011, 09:03

czesc
Emilia oglądałam XQ w sklepie i nie miał rączki przy gondoli
ja w sumie na to w sklepie nie zwrcilam uwagi, ale na stronie gdzie sprzedaja wozki bylo napisane ze przenoszenie gondoli za uchwyt
:ico_noniewiem:
o implaście czytałam raczej pozytywne opinie, znalazło się kilka negatywnych, ale raczej mało istotnych
ja czytalam tylko na tej stronie co mi podalam wczoraj

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

03 lut 2011, 09:59

ups, ten bolder sd tez nie ma za dobrych opinii :ico_noniewiem:
Tak, ale na tej stronie od Markotki opisany jest wcześniejszy model z tej serii a nie ecoline. Na sprzedawca w sklepie powiedział, że zarówno x-lander jak i implast wypuściły nowe serie w których usterki zostały usunięte. Wybierz ten, który jest dla Ciebie lepszy, wygodniej się prowadzi, itd. bo czy dla dziecka jest dobry i czy jest bezawaryjny to przekonasz się dopiero od maju, zresztą jak my wszystkie.
Hejo dziewczynki moje :-)
Ale jest już dobrze! Ja też byłam troszkę zajęta, bo kompletowaliśmy dokumenty do kredytu, trzeba było po urzędach polatać i tak nas ciągle nie było w domu :ico_sorki:

Nie wiem co Wam odpisać...
Co do wózków ja też się skłaniam ku X-landerowi... ostatnio chyba z godzinę rozmawiałam z panem w sklepie na temat tych wózków. Ja byłam zainteresowana XQ a on mi wychwalał XA.
Bolder SD też mi się podoba i też biorę go pod uwagę, ale jeszcze nie widziałam go na żywo.

Dziś dzwoniła teściowa, w przyszłym tygodniu wyśle paczkę dla Małego
Z kredytami to człowiek się nabiega i tyle papierków trzeba im przedstawić, że człowiek zastanawia się po co im to wszystko. Nam właśnie sprzedawca pokazał XA i mówił, że najbardziej chodliwy ale ten ma nieprzekładaną rączkę. U nas x-lander odpadł głownie dlatego, że bo ma małą gondolę.Jeśli będziesz oglądać implsty to patrz na ecoline.
Super, że teściowa nakupiła Wam ubranek. Mi kupuje mama i kazałam jej już nie kupować więcej do rozm.68 bo mam tego bardzo dużo a nie wiadomo jakiej długości urodzi się Mati i jak szybko będzie rósł.
Czesc dziewczyny.
My w przyszlym tyg. jedziemy wybrac szpital i liste co mi potrzebne do porodu :ico_olaboga: Przyznam sie wam dziewczyny ze coraz czesciej mysle o porodzie i juz teraz sie strasznie boje :ico_placzek: najbardziej to tego ze zaczne rodzic jak M bedzie w pracy :ico_noniewiem:
Witam po przerwie. Jedyna rzecz jakiej ja też się obawiam (jak do tej chwili) to właśnie to że mąż będzie w pracy i nie zdąży przyjechać. Mój wraca do domu 2h. Staram się nie myśleć o tym bo i tak nie mam na to wpływu.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

03 lut 2011, 10:15

Tak, ale na tej stronie od Markotki opisany jest wcześniejszy model z tej serii a nie ecoline. Na sprzedawca w sklepie powiedział, że zarówno x-lander jak i implast wypuściły nowe serie w których usterki zostały usunięte. Wybierz ten, który jest dla Ciebie lepszy, wygodniej się prowadzi, itd. bo czy dla dziecka jest dobry i czy jest bezawaryjny to przekonasz się dopiero od maju, zresztą jak my wszystkie.
dzieki za informacje :ico_sorki:
to właśnie to że mąż będzie w pracy i nie zdąży przyjechać. Mój wraca do domu 2h
no ja tez sie o to boje, moj wraca troche szybciej, bo w godzine, ale i tak nie chcialabym zeby Marcel widzial jak sie zwijam z bolu, czy cos takiego :ico_noniewiem:
moj maz juz zaplanowal urlop w ostatnim tygodniu kwietnia i na caly maj, wiec dzidzia musi przyjsc na swiat w tm czasie :-D

[ Dodano: 2011-02-03, 09:18 ]
koroneczka ja mam pytanie do Ciebie, chodzi mi o xq, czy sprzedawca jest pewnien, ze w kwietniu beda te nowe modele? a na poczatku czy na koncu kwietnia? bo jesli tak to moze by warto poczekac, a z drugiej strony nie wiadomo czy bedzie kolor ktory my chcemy, bo ostatnio kolezanka chciala kupic ale xa i juz prawie nigdzie nie bylo tego koloru co ona chciala
pamietam chyba, ze wersja z 2010 roku wychodzila pozniej, bo jesli sie nie myle to cos kolo wrzesnia :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

03 lut 2011, 10:37

Dzieńdoberek:)
U nas dzisiaj świeci słoneczko :ico_szoking: Nareszcie!!

emilia7895, tak mu powiedział przedstawiciel X-landera, ale on sam nie jest pewien, bo czasem jakieś opóźnienia są. Dał mi wizytówkę, kazał dzwonić za około miesiąc i się zapytać, to dam Ci znać. A o jakim kolorze Wy myśleliście??
Ciężki orzech do zgryzienia z tymi wózkami :ico_sorki: :ico_sorki:

Murchinson, tak z kredytem hipotecznym jest co latać, ale już większość papierów załatwiona, w przyszłym tygodniu składamy wniosek :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

03 lut 2011, 10:41

Dzieńdoberek:)
Murchinson, tak z kredytem hipotecznym jest co latać, ale już większość papierów załatwiona, w przyszłym tygodniu składamy wniosek :-)
Hej. Życzę szybkiego i oczywiście pozytywnego rozpatrzenia wniosku i to na jak najlepszych dla Was warunkach.

Dziewcyzny, a może zadzwońcie albo napiszcie maila do działu obsługi klienta w x-landerze to najszybciej się dowiecie czy to prawda i czy warto czekać.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

03 lut 2011, 10:48

Dziewcyzny, a może zadzwońcie albo napiszcie maila do działu obsługi klienta w x-landerze to najszybciej się dowiecie czy to prawda i czy warto czekać.
Bardzo dobry pomysł! Muszę poszukać numeru :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

03 lut 2011, 10:49

Zapewne jest na ich stronie.

Awatar użytkownika
Nika24347
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 21 wrz 2010, 12:48

03 lut 2011, 10:55

Oj jak dobrze ze ja juz mam wozek z glowy :-)
Wlasnie wybieram sie do znajomej na kawke i ciacho :-D
Apropo dziewczyny u mnie jest juz 8,5 kg. na plusie :ico_wstydzioch: Polozna mowi zebym przystopowala bo do porodu to sie toczyc bede :ico_wstydzioch:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość