beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

03 lut 2011, 13:38

zirafka
No i dziś idę znowu do dentysty, i trochę się cykam ale zawsze tak mam przed dentystą. Bosz... tak mi ostatnio poleciały zęby
ja z Dominikiem jadłam wapno z magnezem bodajże. Miałam straszne skurcze łydek! I to chyba sprawiło ze ani jeden ząb nie był do robienia. Zastanawiam się czy i kiedy mi znowu zaleci wapno.

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

03 lut 2011, 13:42

Miałam straszne skurcze łydek!
mnie tak czasmi złapie ale taki skurcz w palcach u nogi, że aż mi wykręca palce ufff okropny ból.

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

03 lut 2011, 13:46

ja wyobraź sobie już miałam taki hardcore, że mnie w nocy juz w uda brało. Może zacznij juz lykac magnez?
Ja własciwie miałam juz od 2 tyg. brac, bo serducho mi strasznie mocno waliło, ale coś mi sie wydaję, że jak dziecku zaczna sie kształtowac kosci to mnie skurcze nie ominą. A wtedy kupie sobie ta mieszanke magnezu-wapń.

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

03 lut 2011, 13:58

Może zacznij juz lykac magnez?

może to dobry pomysł/ , choć ostatnio przestało bo zaczełam więcej jesść bananów i orzechów, no i kasze a i soatatnio zjadam całe paczki slonecznika a w nim tez jest magnez.

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

03 lut 2011, 16:36

heja :-D
u nas meksyk - mały ma angine .. taa
co do zebow - ja dzis kolejny ... jeszcze 2 ?? chyba
co do wapna - wskazane kupic i pic nawet od teraz - dziecko ciagnie z nas wszystko - rada chiriurga szczekowego i ginekologa :-D
ja mam wizyte dopiero 10 ..nie juz :-D a badan nie zrobiłam .... aaaaaa chyba w poniedziałek pojade zobic ... i do nastepnego usg .. juz [połówkowego .. i mam nadzieje zobaczyc kto tam siedzi .. ale mysle ze moze chłopak ? :ico_noniewiem:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

03 lut 2011, 21:45

witam po przerwie :-)
ja biore Feminatal, zastanawiam sie nad kupnem teraz tego drugiego, co od II trym. sie niby bierze..z napojow zielona herbata, 2 dziennie do sniadan potem w pracy woda, ale zmoge do 2 kubkow najwyzej, a w domu z 2 szklanki pepsi :ico_szoking: normalnie mam ciagoty do coli i pepsi :ico_wstydzioch:

nie pamietam czy Wam pisalam, ale ja spodziewam sie corci :ico_brawa_01: :-D
tydz temu miala 10,7 cm, wszystko sie prawidlowo rozwija oby tak dalej
bole kregoslupa juz jakby troche ustaly, tzn nie mecza mnie juz tak bardzo jak jeszcze tydz temu, wiec moze macica sie juz przesunela i nie uciska kregoslupa :ico_noniewiem:
ale chetnie bym juz sobie posiedziala w domu, tylko zal byloby isc na chorobowe jak w sumie wszystko jest ok, po co w pracy zas kolejny temat do plotek, jeszcze szczegolnie teraz jak zwolnienia wisza w powietrzu :ico_olaboga:

gosia ty jestes twardzielka z tymi zebami..ja nigdy przenigdy nie poszlabym w ciazy nic robic :ico_nienie:
a mi ginekolog powiedzial ze mozna Apap zazywac jak cos boli i homeopatyczne leki, ale jakos strach by byl brac :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

04 lut 2011, 10:40

gosia ty jestes twardzielka z tymi zebami..ja nigdy przenigdy nie poszlabym w ciazy nic robic

hm ale czym się różni borowanie w zębie od tego czy jest się w ciąży czy nie? Dla mnie to taki sam ból i juz 3 mam zrobione jeszcze tylko 2 i będę wyremontowana :-D chyba...... :ico_oczko:
A w ogóle cześć.
ale ja spodziewam sie corci

świetne wiadomości gratuluję!!!!!!!!!! A w którym Ty jesteś tygodniu?
ale chetnie bym juz sobie posiedziala w domu, tylko zal byloby isc na chorobowe jak w sumie wszystko jest ok
no właśnie tez chętnie bym posiedziała, ale tez zaczynam się w końcu normalnie czuc i coraz mniej rzeczy mnie boli, bóle kręgosłupa przeszły zostało jeszcze kłócie w bokach i czasami jajniki.

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

04 lut 2011, 12:12

cześć laski
ladybird23
nie pamietam czy Wam pisalam, ale ja spodziewam sie corci :ico_brawa_01: :-D
Gratuluje!
.z napojow zielona herbata,
Jak to w końcu jest z ta zielona herbatą? Każdy mi zabrania, że w ciązy niby nie wolno. Ktos mi to tłumaczył nawet, że ze względu na pewne zwiążki, które sie wytrącają (nie pamietam już) To mozna czy nie można?
zirafka
jeszcze tylko 2 i będę wyremontowana :-D chyba...... :ico_oczko:
ooops....ale Ci sie nazbierało.... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

04 lut 2011, 12:48

ooops....ale Ci sie nazbierało....

nooo tez mnie to przeraża, ale tak mam , ze np miałam iść z takim zębemco plombe mam chyba jeszcze od podstawówki i mnie nie boli ale to jest ta ciemna i mnie denerwuje no i ten właśnie miałam miec rbiony, ale w ciągu tygodnia ukruszyła mi sie 6 tak z niczego i musiałam własnie tego zęba zrobić, no a teraz moze w końcu uda mi się usunąć ta ciemną plombe ... jak do piatku nie poleci mi jakiś inny ząb :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-02-04, 11:48 ]
Co do zielonej herbaty to nie lubię i nie piję.

[ Dodano: 2011-02-04, 11:50 ]
A wogóle to słyszała czy czytałam, że nie powinno się pić czarnej herbaty w ciąży tylko owocową. Niewiem na ile to jest prawda, ale ja lubię owocowe więc piję owocowe, jednak najwięcej to pije wody!

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

04 lut 2011, 14:16

Ja tez najwięcej to wody wypijam, tej medium - bo od całkiem niegazowanej mnie odrzuciło do tego stopnia, że juz drugi raz mnie mdli. Nie wiem dlaczego. Czasami robię sobie dzbanek herbaty Earl Grey z cytryną a czasami owocową.
Uśmiejecie się pewnie z tego, co napiszę, bo pewnie każda pichci zupki jak tralala codziennie :-D ale ...zrobiłam pyszna zupe pieczarkową. Rzadko robie zupy, więc jestem z tej pieczarkowej dumna jak jakaś fiśnieta :ico_brawa_01: :ico_sorki:
GosiaA
co do wapna - wskazane kupic i pic nawet od teraz - dziecko ciagnie z nas wszystko - rada chiriurga szczekowego i ginekologa :-D
no ja właśnie mam zamiar sie zapytać, kiedy to łykać. Pamietam że przy pierwszej ciązy dobrze mi to zrobiło. A Ty juz lykasz, tak?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość