julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

03 lut 2011, 16:01

Samanta, no ja mam czasem takie same odczucia co Martalka w zależności od stopnia marudzenia Dawisia choć nie mam trójki dzieci. Chociaz przyznam, że ten ruch który wykonuje moje ciało na co dzień nie dotyczy jednak wszystkich partii ciała. Na pewno nie wystarczyłoby mi energii na aerobik czy bieganie, aczkolwiek chetnie bym się zapisała na pilates i właśnie jestem na etapie poszukiwań takich zajęć w mojej okolicy. Ciebie jednakże podziwiam że masz w sobie tyle siły i zaparcia! Mi właśnie brakuje takich ćwiczeń rozciągających no i tak chociaż z godzinkę relaksu w towarzystwie dobrej książki :-)

NICOLA_1985

03 lut 2011, 17:32

hej
musze Was doczytac puki Krystianek śpi :-)
tzn czytam w miarę na bieżąco tylko z odpisywaniem ciężej
wybaczcie :ico_sorki:

foteczki dla Was : :ico_haha_01:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2011-02-03, 16:37 ]
Misiu nauczył się siedziec, turla się na wszystkie strony i zaczyna pełzac więc u nas duzo zmian :-)
jest nadal bezzębny :-)
no i po mału odstawiam go od piersi karmię go piersia 3 razy w ciągu dnia i w nocy (na żądanie) i wprowadzam mu w dzień mleko modyfikowane NAN (najbardziej mu podeszło) do tego wiadomo zupki (niektóre można raczej nazwac obiadkami bo jest w nich kawałek zmiksowanego mięsa) , owoce, biszkopty, chrupki kukurydziane, budyń itp

dobra zabieram się za czytanie

[ Dodano: 2011-02-03, 16:48 ]
u nas dco do fotelika to my mamy jeszcze ten do 13 kilo maxi cosi cabrio a Krystian ma dopiero 8 kilo więc zanim z niego wyrośnie to trochę potrwa a później będę się zastanawiac co dalej... mamy jeszcze fotelik ten w którym Karolina jeździ ale chyba obudwu dzieciaczkom kupimy nowe

Julka i Karolinasuper plany z tym wyjazdem i staraniem się o malucha :-D :ico_brawa_01:

a co do aerobików itp, to ja czasami cwicze sama w domu brzuszki, nożyce itp.. ale wiecie jak to jest samej w domu cwiczyc :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

03 lut 2011, 18:11

Nicola, super zdjęcia!!!! Masz piękne dzieciaczki :)

Fajne się chustujecie :ico_brawa_01: To elastyk?


A ja dzisiaj mam niestety ruch ograniczony. Jak na życzenie.
Coś mi "wlazło" w szyję i chodzę skurczona, głową ani prawą ręką nie mogę ruszać bo kark booliiiii. Rano było strasznie. Nawet Milenki podnieść nie mogłam. No, ale cóż, obiad, ogarnianie dzieci, nawet szorowanie i odmrażanie lodówki dzisiaj musiało być... Ale teraz idę się położyć, póki mała śpi a chłopcy u babci...

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

03 lut 2011, 19:54

Nicola, śliczne zdjęcia Dzieciaczków! :ico_brawa_01: My mamy taką samą pozytywkę na łóżeczku - dostaliśmy od naszego dobrego znajomego - tylko nie wiem dlaczego On wybrał dość specyficzną kolorystykę jak dla chłopca - wszystkie zajączki są różowe :ico_haha_01:

Martalka, może Cię przewiało? A może zaspałaś źle? Niech Ci to Mężuś porzadnie rozmasuje!

Mnie dzisiaj jakoś cały dzień głowa boli :ico_zly:

NICOLA_1985

03 lut 2011, 20:02

Nicola, super zdjęcia!!!! Masz piękne dzieciaczki :)
Nicola, śliczne zdjęcia Dzieciaczków!
dzięki :-D
Fajne się chustujecie :ico_brawa_01: To elastyk?
tak elastyk będę musiała ją sprzedac
My mamy taką samą pozytywkę na łóżeczku - dostaliśmy od naszego dobrego znajomego - tylko nie wiem dlaczego On wybrał dość specyficzną kolorystykę jak dla chłopca - wszystkie zajączki są różowe :ico_haha_01:
mój krystian lubi różowe zabawki :ico_oczko: wszystkie karolinowe różowe torebki są wyślinione :-D
Coś mi "wlazło" w szyję i chodzę skurczona, głową ani prawą ręką nie mogę ruszać bo kark booliiiii.
współczuję :ico_noniewiem: masaż powinien pomóc :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

03 lut 2011, 20:51

NICOLA_1985, superaśne dzieciaczki :ico_brawa_01: A jakie do siebie podobne.

U nas zaczyna się początek raczkowania. Dziś ćwiczył intensywnie i moentami wychodziły dwa kroczki :ico_haha_01: Ale potem szybko pupa w dół i leżał jak kłoda :ico_haha_01:

NICOLA_1985

03 lut 2011, 21:28

NICOLA_1985, superaśne dzieciaczki :ico_brawa_01: A jakie do siebie podobne.
dziękuję :-D
U nas zaczyna się początek raczkowania. Dziś ćwiczył intensywnie i moentami wychodziły dwa kroczki :ico_haha_01: Ale potem szybko pupa w dół i leżał jak kłoda :ico_haha_01:
cierpliwości :-) zobaczysz, że za niedługo ruszy i nie będziesz go umiała dogonic :ico_oczko: najważniejsze, że próbuje :-) mój Krystian próbuje przybrac pozycję czworaczą ale nie bardzo wie jeszcze o co kaman :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

03 lut 2011, 23:19

Właśnie doczytałam rano, że masaż może nawet pogorszyć. Ale wmasowałam sobie już wtedy amol ;)


Milenka z racji tego, że nie siedzi, większość dnia turla się z pleców na brzuch itd. I tym sposobem obraca się też jak wskazówka na prościutkich rękach, czasami jedno lub drugie kolanko łapie grunt i pupka idzie w górę :ico_haha_01: Ciekawe co sobie kobitka kombinuje :ico_oczko: I czy najpierw będzie siedzieć czy raczkować :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

04 lut 2011, 00:10

NICOLA_1985, cudne dzieciaczki!!! :-) Ale ja mam wrażenie, że Karolka po Mamusi, a Krystianek po Tatusiu :-) Mam rację?

Nikoś też od kilku dni siedzi dość pewnie i stabilnie. A leżąc na brzuszku próbuje kuperek do góry unosić :ico_oczko:
W końcu mój chłopak przekonał się do kaszki, bezglutenowej oczywiście :ico_oczko: ,ostatnie 5 dni ładnie wcinał. A dziś pluł na potęgę, kaszka beeee. Zobaczymy co będzie jutro :ico_oczko:

Martalka, ja też miałam problem z szyją jakiś czas temu, nawet poważnie się wystraszyłam...Najpierw z lewej strony, potworny ból i nie mogłam przekręcać głowy. Myślałam, że mnie przewiało, ale kilka dni mnie bolało coraz silniej, jeden dzień był kulminacyjny i potem kilka dni przechodziło. To od kręgosłupa, tzn. u mnie. Byłam nawet u lekarza, ale olał mnie i kazał brać leki przeciwbólowe :ico_haha_01: Na moje wyraźne życzenie łaskawie dał masaże i prześwietlenie, ale przeszło i nie zdążyłam wybrać. Co mogę polecić to gorące okłady kilka razy dziennie, smarowanie czymś na rozgrzanie, ja używałam fastum, może być też wik itp. i ewentualnie coś przeciwbólowego. Przeszło, a po jakimś czasie to samo po drugiej stronie :ico_olaboga: No ale i z tym sobie poradziłam w podobny sposób. Od tamtej pory raz jeszcze złapał mnie ból bo przysnęłam z Małym jakoś niefortunnie trzymając głowę, ale na drugi dzień już był spokój.

A propos tego wydarzenia, to jak poszłam do lekarza, który nota bene nie był zainteresowany udzieleniem mi jakiejkolwiek pomocy, to stwierdził, że skoro ja karmiąca to mam sobie brać leki przeciwbólowe. Ja na to: to wszystko? No tak. Więc pytam czy nie mógłby mi dać skierowania na prześwietlenie odcinka szyjnego? A on ale po co, co mi wyjdzie na tym prześwietleniu? Ja: no nie wiem, może jakieś zmiany? On: a jak zrobisz prześwietlenie to zmiany znikną?! :ico_zly:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

04 lut 2011, 11:41

Dziewczyny, oglądałyści dzisiaj DDTVN o karmieniu piersią?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość