Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

04 lut 2011, 08:41

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no proszę jaki ładny plecaczek
tylko ja trochę nie bardzo wyszłam :ico_wstydzioch:
hihi moze i nie bardzo na tym pierwszym zdjęciu bo Ci tylko włoski widać ale na tym drugim-ślicznie taka uśmiechnięta :ico_haha_02:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

04 lut 2011, 09:14

hejka!!!

kaczorekslicznie wygladasz

ja dzis nieprzytomna do 1 nauka a pozniej do 3 pisanie pracy magisterskiej i o 7 pobudka. a jeszcze jutro mamy gosci i trzeba cos naszykowac do jedzenia masakra

[ Dodano: 2011-02-04, 08:18 ]
aaa zuzka caly czas robi papa i stoi przy tym stoliczku edukacyjnym wlancza muzyke i tanczy

Awatar użytkownika
kratka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3044
Rejestracja: 28 cze 2007, 17:15

04 lut 2011, 09:26

Ja kupilam sobie chuste i tylko troche latem uzywalam... jakos z dzieckiem z przodu nie umialam nawet odkurzac (a myslalam ze mi w takich czynnosciach pomoze). Teraz to Zocha nie bardzo by chciala w chuscie bo juz duza i ciekawa swiata. Na zakupach w markecie zacznie juz siedziec w wozku. Wczesniej jezdzilismy z nosidlem ale juz za male jest i przesiadla sie do wiekszych fotelikow

[ Dodano: 2011-02-04, 08:29 ]
Wlasnie moja Zosienka wcina chlebek i zaraz idziemy sprzatac bo dzisiaj jestesmy w domku.

Ja sie ciesze bo chudne na tym dukanie powoli... i mam nadzieje, ze dotrwam :ico_sorki:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

04 lut 2011, 10:13

Kaczorek ale ty ładna babeczka jestes!~!!!!!!!!!!!!!!
nie pamietam cie ze zdjec bo malo wklejasz :ico_nienie:
a taka laseczka jestes :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kratka a ciezko ci na dukanie jest??
ja juz od dawna powinam sie wziasc za jakas dietke i cwiczenia to nic nie robie i niemoge na siebie patrzec :ico_zly:

kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

04 lut 2011, 11:41

dzięki dziewczyna za komplementy :ico_wstydzioch: ale ja taka zwykła mamuśka jestem z nadwagą po ciąży i czasami nieprzespanymi nocami :ico_oczko:
Ja sie ciesze bo chudne na tym dukanie
to super, ciężko było odstawić Zosie od cyca bo nic na ten temat nie pisałaś?

ja chciała bym karmić Jasia jak najdłużej zależy to oczywiście od niego, jak narazie to cycomaniak i nie wyobrażam sobie ostawiać go bo jak był chory to 5 dni nic nie chciał jeść tylko cyca więc mam poczucie że jest to dla niego ważne i dla mnie też :-D

Awatar użytkownika
kratka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3044
Rejestracja: 28 cze 2007, 17:15

04 lut 2011, 12:20

Kratka a ciezko ci na dukanie jest??
ja juz od dawna powinam sie wziasc za jakas dietke i cwiczenia to nic nie robie i niemoge na siebie patrzec
jestem na nim 2 tygodnie ponad i sie trzymam, nie jest zle. Jasne, ze brakuje mi bulek np albo makaronu ale poza tym glodna nie chodze raczej wiec to chyba niezla dieta. Upierdliwa o tyle, ze dlugotrwala ale przynajmniej jojo nie ma
ciężko było odstawić Zosie od cyca bo nic na ten temat nie pisałaś?
nie pisalam? kurcze nie wiem juz sie pogubilam :ico_noniewiem: W kazdym razie odstawilam Zosie bo musialam zaczac brac leki -mialam zapalenie dwunastnicy. Wstrzymywalam sie do 9mcy ale brzuch juz mnie b bolal. Zosia zniosla to b dobrze, je teraz pieknie wieczorem butle mleka z kaszka nestle (taka z lipa albo 8 zboz) i przestala jesc w nocy. Jeszcze sie obudzi 1-2 w nocy ale mam nadzieje, ze powoli sie oduczy i bedzie spala cala noc :ico_sorki:

NICOLA_1985

04 lut 2011, 12:53

Witam
ja teraz sama w domu, Krystian spi a Karolina pojechała z babcią i dziadkiem na terapię zajęciowa i rehabilitacje
NICOLA_1985, Witaj :-D :-D
ale fajniutkie foteczki
Krystianek juz spory kawaler
cudnie sie chustujecie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
uwielbiam takie zdjecia mamy i wtulonego dzieciaczka
dzięki :-D
NICOLA_1985, ja cycka odstawilam jak mala 9mcy skonczyla
ja nie wiem kiedy odstawimy się od cyca na stałe bo Krystian bardzo walczy o cyca wypija np. mleka modyfikowanego 60 ml jak jest fest głodny tak aby tylko głodnym nie byc i później bardzo prosi o cyca :ico_noniewiem: ciężko będzie.. tym bardziej, że on uwielbia pocycac przed spaniem - lepiej zasypia no i w nocy jak się budzi to też cyca do dzioba i zasypia :ico_noniewiem: a smoczka nie mamy bo nigdy go nie chciał więc nie mam czym mu tego cycka zastapic
NICOLA_1985, ale oni sa do siebie podobni
widze ze b dobrze sie razem dogaduja :)
a ta fota w chuscie piekna jest :)
dzięki :-D no są do siebie podobni nie które zdjęcia to trudno rozróżnic które dziecko to które :ico_oczko:
NICOLA_1985, ale ładne focie dzieciaczki super :-) a zdjęcie w chuście wspaniałe, nosisz małego na plecach??
oczywiście plecaczek też zaliczony ale to jest chusta elastyczna więc ją już musze sprzedac bo młody jest trochę na nią zaciężki i nam sprężynuje , nie wiem czy jest sens kupywac następną skoro młody nauczył się siedziec i trochę pełza... ani się obejże a sam będzie biegac , zreszta on jest taki ruchliwy że cały czas mi się wygina w tej chuście a po 15 minutach zaczyna sie denerwowac i woli bawic się na kołdrze rozłożonej na podłodze niż byc noszonym :ico_oczko:
Ja też się pochwale jak nosze Jasia, tylko ja trochę nie bardzo wyszłam :ico_wstydzioch:
super laska :ico_brawa_01: :-)
ja dzis nieprzytomna do 1 nauka a pozniej do 3 pisanie pracy magisterskiej i o 7 pobudka. a jeszcze jutro mamy gosci i trzeba cos naszykowac do jedzenia masakra
współczuje, ale zdasz poprawkę na 5 i będzie dobrze w końcu się wyśpisz :ico_sorki: :ico_oczko:
Ja sie ciesze bo chudne na tym dukanie powoli... i mam nadzieje, ze dotrwam :ico_sorki:
to fajnie, ja nie mam silnej woli ważę 54 kg i chciałabym schudnac do 47 kg ale ani mi się nie chce cwiczyc ani diety żadnej nie mam i tak bym chyba podjadała bo słodycze to jem dośc czesto i chyba żadna dieta mi by nic nie dała :ico_wstydzioch:
ja chciała bym karmić Jasia jak najdłużej zależy to oczywiście od niego, jak narazie to cycomaniak i nie wyobrażam sobie ostawiać go bo jak był chory to 5 dni nic nie chciał jeść tylko cyca więc mam poczucie że jest to dla niego ważne i dla mnie też :-D
u nas Krystian ma właśnie takie samo podejście cycus najwazniejszy ale ja bym chciała już skończyc z karmieniem i tak długo go karmię bo chciałam do 6 miesiąca a przeciąga nam się i przeciąga :ico_oczko:
Zosia zniosla to b dobrze, je teraz pieknie wieczorem butle mleka z kaszka nestle (taka z lipa albo 8 zboz) i przestala jesc w nocy. Jeszcze sie obudzi 1-2 w nocy ale mam nadzieje, ze powoli sie oduczy i bedzie spala cala noc :ico_sorki:
dzielna Zosia :ico_brawa_01: :-D a pobudki na pewno niedługo się skończą, ja oduczyłam Karoline jeśc i pic w nocy i nawet ogólnie pobudek jej się odechciałao jak zamist mleka czy soczku dostawała wodę niegazowaną :-) ale ona miała już wtedy chyba z półtorej roku

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

04 lut 2011, 12:59

je teraz pieknie wieczorem butle mleka z kaszka nestle (taka z lipa albo 8 zboz) i
zuzka tez je ta kaszke:)
to fajnie, ja nie mam silnej woli ważę 54 kg
i ty chcesz sie odchudzac ciekawego z czego

Awatar użytkownika
kratka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3044
Rejestracja: 28 cze 2007, 17:15

04 lut 2011, 13:04

i ty chcesz sie odchudzac ciekawego z czego
o to samo chcialam zapytac :ico_noniewiem:
kratka napisał/a:
je teraz pieknie wieczorem butle mleka z kaszka nestle (taka z lipa albo 8 zboz) i

zuzka tez je ta kaszke:)
fajne sa, ta z sliwka suszona jadla dlugo na gesto zrobiona (tak lyzeczka) i fajnie regulowala prace jelit

mysle czy tych butkow pod katem wiosny/lata nie kupic http://www.mazurek-buty.pl/products/40/p/119
ogolnie z tej firmy zamowie

[ Dodano: 2011-02-04, 12:05 ]
czy Wy dostajecie mailem powiadomienie, ze ktos odpowiedzial? Bo ja od dluzszego czasu nie :ico_noniewiem:

NICOLA_1985

04 lut 2011, 13:05

z nadwagi po ciążowej??? :-D 7 kg to całkiem sporo ! :ico_noniewiem:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości