Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

09 lut 2011, 10:21

mania6891, jak rodziłam Zuzię (długo okupowałam porodówkę) przywieźli obok dziewczynę na test i po jednej kropli od razu dostała akcję porodową i chyba w pół godzinki urodziła. Tobie też życzę szybkiej akcji :-D
Tynusz1, starszych ludzi ciężko zrozumieć.. ale faktycznie ja bym się martwiła czy z nią wszystko ok. Blanka26, to ceny ma podobne jak mój gin, ale ja mam do swojego 100% zaufania i ma super sprzęt. Widać że te pieniądze które na nas zarabia inwestuje. Tyle że badania też robię prywatnie, no i ktg u niego też płacę bo on nie pracuje w szpitalu, tylko ma prywatną praktykę.
Jedziemy na zakupy po śniadanku
ja mojej rano obiecałam że pójdziemy do figloparku i już sobie spakowała reklamówkę z papciami i ciągle się pyta czy wypiłam kawę :-D

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

09 lut 2011, 10:42

mania no to trzymam kciuki oby poszło samo

Tynusz ja to mam taki charakter ,że gdybym mogła to jechałabym sprawdzić czy z babcią ok albo kogoś bym zapytała z sąsiedztwa ale ja to taka trochę panikara jestem pod tym względem .Jak moja chora teściowa się nie odzywa to też zaraz wydzwaniam czy wszystko ok :-D

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

09 lut 2011, 10:58

mania Trzymam kciuki aby się już jutro zaczęło :ico_sorki:
pinko jak pojechała to już na stałe tam :ico_noniewiem:
z ja to mam taki charakter ,że gdybym mogła to jechałabym sprawdzić czy z babcią ok
rozumiem, zapewne dzisiaj albo jutro ( jak będziemy mieli czym) pojedziemy sprawdzimy.. ale możliwe że się zamknie i uda że jej nie ma..bo też i tak potrafi.
Chyba że teściowa zadzwoni do swoich dzierżawców i Oni sprawdzą :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

09 lut 2011, 11:36

U nas dzisiaj jeden z tych podłych dni. Oliwka wstała za wcześnie i będzie miała dzień złośnicy. Poszła do przedszkola i mam nadzieję, że nie da za bardzo popalić swojej Pani :ico_noniewiem: Mnie od rana męczą osłabienia, cały czas mam trudności z oddychaniem i ciężko mi znaleźć pozycję, w której wszystko by się uspokoiło - albo ciśnienie skacze, albo wyjątkowo niekorzystny biomet :ico_zly:
Mania, my też ściskamy kciukasy :-D

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

09 lut 2011, 12:46

37 :ico_tort:
nogi mnie dziś bolą niemiłosiernie :ico_olaboga:
Tynusz ja to mam taki charakter ,że gdybym mogła to jechałabym sprawdzić czy z babcią ok albo kogoś bym zapytała z sąsiedztwa ale ja to taka trochę panikara jestem pod tym względem
ja też tak mam :-D

pinko chodzi mi o posiew z pochwy taki specjalny na obecność jakiegoś rodzaju paciorkowca.

AniaZaba, a mój gin nie ma w ogóle żadnego sprzętu, usg robi na szpitalnym i bierze za to kasę, ciekawa jestem czy to legalne :ico_noniewiem:
ktg też robię w szpitalu, więc stwierdziłam, ze nie ma sensu już iść do niego na wizytę, skoro ma mi tylko obejrzeć wyniki. pokażę mu w szpitalu na usg.

mania no to trzymamy kciuki za szybki naturalny poród

U nas dzisiaj jeden z tych podłych dni. Oliwka wstała za wcześnie i będzie miała dzień złośnicy.
u nas też takie dni są, ale szybko mijają :ico_oczko:

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

09 lut 2011, 13:25

usg robi na szpitalnym i bierze za to kasę, ciekawa jestem czy to legalne
:ico_szoking: :ico_szoking: jestem przekonana że nie

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

09 lut 2011, 13:54

37 :ico_tort:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

pinko chodzi mi o posiew z pochwy taki specjalny na obecność jakiegoś rodzaju paciorkowca.
to takiego nie miałam, tylko z moczu.
usg robi na szpitalnym i bierze za to kasę
to rzeczywiście, ja chodzę do prywatnej kliniki, więc za wszystko tam się płaci, ale i widać, że te pieniądze są inwestowane, sprzęt najnowszy, gabinety super.
b@sia napisał/a:
U nas dzisiaj jeden z tych podłych dni. Oliwka wstała za wcześnie i będzie miała dzień złośnicy.

u nas też takie dni są, ale szybko mijają :ico_oczko:
chyba wszędzie takie dni, dzieci to też ludzie i mają prawo nie mieć humoru ;-) Byle to nie było za często.
AniaZaba, masz śliczną córcię, byłyście na tym placu zabaw?

My już po zakupach, kupilam sobie w markecie wodę do szpitala i cukierki, bo położna mówiła żeby mieć. Byłam też w hurtowni dziecięcej i kupiłam prześcieradło do kołyski i chciałam kupić przybornik na kołyskę, ale był tylko jeden rodzaj takich drogich, więc zrezygnowałam, może sama spróbuję taki uszyć, albo kupię na allegro....
Teraz biorę się za obiadek na dzisiaj, Ula właśnie bajkę ogląda.

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

09 lut 2011, 14:31

Hej ja już po KTG ale dostałam skierowanie do szpitala na ponowne KTG na 16:00 i doktor powiedziała że albo mnie wypuszczą albo zostawią w szpitau :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mania6891
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 03 sie 2010, 22:44

09 lut 2011, 15:02

A ja w domu :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: nie zrobili mi tego testu bo lekarz powiedział zę nie ma takiej potrzeby bo na ktg widać skurcze czyli ze jest ok. Porównali z tymi poprzednimi ktg i niby te są mocniejsze duzo, ale ja tego jakoś nie czuje mocno. Zostałam zbadana i doktor powiedział ze mam rozwarcie na prawie 3 palce, szyjka jest przygotowana, łożysko też mały jest mocno osadzony, wiec nie ma sensu przyspieszać tego dzisiaj bo wszystko idzie do przodu i na dobrą sprawe w każdej chwili moge zacząć rodzić sama, ale decyzja nalezy do mnie. Wiec zadecydowałam z położną ze poczekam do piątku rana. I wtedy już ostatecznie jak nie urodze do tego czasu to mi wywołają. Jezu trwa to u mnie trwa.

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

09 lut 2011, 15:28

cześć dziewczyny

widzę, żeSylwia wam trochę informacji przekazała
więc ja dodam, że dziś był specjalista, udalo mu sie przyjechać :ico_sorki:
skopiuje wam co na gg pisałam

hej, dzis przyjechal do niej specjalista z Oslo i juz wszytko wiem, ten zozszep jest spory, ale na szczescie nie narusza zbebow, Nell bedzie miala operacje jak skonczy rok, poniewaz noworotki i niemowalaki jest ciezko wybudzic ze spiaczki wiec odwklekamy to do ukonczenia roku prez nia, a zwlaszcza ze to nie zagraza jej zyciu, ze juz umie jesc z tych specjalych butelek, ja odciagam mleczko co 3h i daje jej , wiec ladnie pije, dzis juz wyjeli jej sonde z buzi, wiec mozliwe ze jutro wyjdziemy ze szpita :) mamy tu super opieke, wspanialych fachowcow, i wszczycy nas wspieraja i pomagaja we wszytkim, w wypelnianiu papierow pomaga nam pani bysmy za nic nie musieli placic, ani za dojazdy do oslo bo tam beda konsultacje i operacje, ani za dni wolne z pracy , za wypozyczenie pompy do scigania mleka, za nic wszytko nam zwroca :)ciagle przychodza sie pytac czy mamy pytania, czy wszytko u nas ok, czy sie jeszcze niepokoimy jak tak to co nas niepokoi, czy czujemy sie dobrze czy zle, zebym sie nie streswoala dbaja o to bym przez stres nie utracila pokarmu, rewelacja, jeste bardzo zadowolona z opieki tutaj i ze Nell na najlezejszy przypadek , wiec nie jest zle, mam cudna , sliczna, zdrowa coreczke , ze nawet sladu po tym nie bedzie :)
13:34:45
musi pic mleczko z takich butli
13:34:58
http://szczecin.szerlok.p...ela-ID403o.html Poleć znajomym Poleć znajomym
13:35:11
a jej rozszczep wyglada tak
13:35:20
http://pacjenci.dentonet....ft_Palate11.jpg Poleć znajomym Poleć znajomym
13:35:58
przeniesli nas do hotelu pare pokoi dalej , by Mike mial wiecej miejsca do biegania :), wiec teraz jestem w hotelu :)
13:37:39
a nellunia coraz piekniej je z butli w 10-15min sie najada, w 10min ja odciagam mleko wiec teraz nam to szybciej idzie :) wyjeli jej dzis sonde <okok> wiec tylko butelka karmimy, no i mozliwe ze jutro juz wyjdziemy, bo ona umie juz jesc a ja umiem ja karmic :), no i odpadl jej pepuszek :)



na początku w pierszym dniu jak się dowiedziliśmy to byłam cała roztrzęsiona, ciągle płakałam, bo tak to jest jak coś się dzieje naszym dzieciom , martwimy się o nie
teraz dzieki wsparciu i wszytkich informacjach jakich dostałam jestem spokojniejsza i już jest ok , nie płaczę, jest dobrze, psychicznie i fyzycznie, najważniejsze wiem co mam robić :-)

co do badania, to tutaj wkladają, palec do buzi i sprawdzaja czy dziecko zassie czy nie, wiec Nellusia palec zasysala, ladnie a ta dziurka dalej jest , wiec dlatego nie zauważlya pani, w poniedziałek jak szłam na badanie i wypis to powiedziałam im , że martwi mnie to, że ciuma cycia, a nie ssie, ze wpuszczam jej kropelkami mleko przez butle jak odciagam, i ze sie dusi kilka raz dziennie, mwoili ze przez wody, a ostatnio nie zauważlylam wod, i ze ma sine te rączki i nożki, wiec zbadała ja pielegniarka, słuch miala ok, ale waga za mocno spadła bo az 500g , wiec zadzonila po lekarza i przyszla stażysta ją obejrzała i tez nie zauwazyal niczego, wiec wezwali musieli wezwac lekarza pediatre, zbadał ja i od razu to zauważył, no i skierowali nas na oddział noworodków na górze i podłączyli jej sonde, a nas ciagle wspierali

co do Mikiego to nie musze tesknić bo mieskzałam w takim pokoju z łazienka, ze i Mike mogł być w nim, wiec siedział z nami tam, tylko na noc szedł spać do domu, a teraz w tym hotelu ma wiecej miejsca do biegania, wiec mam przy sobie 2 dzieci i meża :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość