ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

02 mar 2010, 16:00

ivon super sypialnia.Taka właśnie chcę u siebie zrobić ale dopóki wynajmujemy mieszkanie to dużo nie nadziałam.
Ale znalazłam już moje wymarzone łóżko.Duże wygodne(testowałam w sklepie :-D ) i co dla mnie najważniejsze nie za drogie.
link usunięty przez obsługę forum
Kolory tylko zmienię. jak będę zamawiać na czerwono-czarne.
Ostatnio zmieniony 07 lip 2010, 17:40 przez ulamisiula, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

24 maja 2010, 16:34

Dziewczyny wlasnie co do kolorków w sypialni - jak myslicie jaki kolor dac do takiej sypialni?
W tym momencie jest tam tylko to lozko i z tyłu szafa taka długa z kompletu od łóżka - czyli jasna z bordowymi wstawkami.Bedziemy dopiero urządzac dodatkami ale nie mozemy sie zdecydowac na jaki kolor ją pomalowac :(
pomozcie
Obrazek

Awatar użytkownika
mala_s
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 25 cze 2010, 12:59

07 lip 2010, 11:43

Ja proponuję kolor jasny wrzosowy a sufit biały. A potem jakieś bordowe elementy wystroju np obraz czy np Obrazek

[ Dodano: 2010-07-07, 11:47 ]
Obrazek

kilinmi
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 27 lis 2010, 18:00

28 lis 2010, 12:45

Ja ostatnio bardzo ciekawe pomysły na aranżacje wnętrz znalazłam n a jednym likepagu na facebooku Nasciturus design. Mają niesamowite pomysły na wystrój różnorodnych powierzchni. Najciekawszą sypialnię jaką znalazłam to małą w kawalerce i dużą z wanną ;) Niesamowite połączenie:
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Caya D.
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 23 cze 2010, 17:17

13 gru 2010, 20:39

Ciekawy pomysł. Takie otwarte pomieszczenia i przestrzenie są charakterystyczne dla loftów.
W willach i apartamentach gwiazd widziałam takie rozwiązanie aranżacyjne :ico_haha_02:
Fajne dodatki, ale sama sypialnia za ciemna, za dużo czarnych kolorów. Więcej fioletu, szarości, trochę beżu i byłoby lepiej i jaśniej. Całe pomieszczenie jest w stylizacji współczesnego buduaru.

lilo

14 gru 2010, 09:30

Najciekawszą sypialnię jaką znalazłam to małą w kawalerce i dużą z wanną ;) Niesamowite połączenie:
Po mojemu wygląda to jak mieszkanie wampira :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ChokoMachine
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 07 lut 2011, 14:01

A na ludowo?

07 lut 2011, 15:23

Co sądzicie o wystroju ludowym, chodzi mi przede wszystkim o polski folklor i delikatne nawiązania do niego, np. jak tutaj:
Obrazek
Poduszki już znalazłam:
Obrazek
A co z resztą? :)

cyn_inspiration
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2236
Rejestracja: 07 gru 2009, 16:28

07 lut 2011, 17:32

ChokoMachine, mi się nie podoba. ;) tzn lekkość wystroju- stolików lampek ok ale mi się sobiscie ludowe nie podoba

ivon super ale ja bym chyba nie usneła w czerwonym pokoju, czarny też odpada

[ Dodano: 2011-02-07, 16:35 ]
lilo, hehe no trafne określenie

[ Dodano: 2011-02-07, 16:38 ]
coś takiego mi się nawet podoba

Obrazek

szpileq
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 21 paź 2009, 00:55

09 lut 2011, 15:35

Co sądzicie o wystroju ludowym, chodzi mi przede wszystkim o polski folklor i delikatne nawiązania do niego, np. jak tutaj:
Całkiem sympatycznie:) Jeśli chciałabyś zobaczyć, jak jeszcze mogą wyglądać pomieszczenia w tym stylu, to możesz skorzystać z fajnego narzędzia "inspiracji" na portalu deko-racja. Chodzi tam o to, że wgrywasz sobie jakieś zdjęcie (niech to będzie przykładowo coś takiego ludowego właśnie) i potem jakby kolorystykę i klimat tego zdjęcia przenosi się na pomieszczenie. Dość ciekawe rzeczy z tego czasem wychodzą;)

Awatar użytkownika
Vinotti
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 10 lut 2011, 22:15

14 mar 2011, 11:22

Folklor obecnie jest na czasie. Najczęściej ten styl stosuje się w kuchni. Chociaż do sypialni też pasuje. Można go właśnie połączyć z nowoczesnym wystrojem sypialni. Oprócz poduszek, bibelotów, można się zdecydować na mocniejszy akcent w postaci skrzyni w motywy ludowe np. łowickie lub komody, czy szafki nocnej w tym stylu. Wszystkie te folkowe akcenty zestawione z jasnym, wręcz surowym wnętrzem, trochę w stylu skandynawskim, tylko z polskim folklorem.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość