Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

10 lut 2011, 22:02

hej

koroneczka fajne łóżeczko :ico_brawa_01:

ania Pola też ma czasami gorsze dni (przeważnie jak się nie wyśpi) i wymusza dużo rzeczy płaczem, wkurza mnie to strasznie i pare razy klapsa dostała, przynajmniej wiem dlaczego ryczy :-), ale na ogół staramy się nie zwracać uwagi, jak widzi, ze nic nie wskóra to przestaje. Ale czasami placze o byle gó...o, na szczęście rzadko :ico_sorki:

Co do materaca ja mam gryka-kokos u nas się sprawdził :ico_sorki:

Byłam dziś po pracy w galerii, kopiłam dla męża na Walentynki bezrękawnik i fajne slipki :ico_oczko: , zahaczyłam o smyka no i parę szmatek dla Poli :ico_sorki: Oglądałam tez ciuszki dla młodszej córy, ale stwierdziłam, że te po Poli wystarczą (większość miałam nowych, a niektórych w ogóle nie ubrałam ) :ico_sorki:

A dzionek był dziś śliczny, popołudniami teraz zdecydowanie jaśniej więc jeszcze zdążyłam z małą po podwórku pochodzić, nie chciała mi do domu wracać :-) .
Spotkałam sasiadkę i mówię, że od przyszłego tyg. ide na zwolnienie, trochę się zdziwiła , dopiero jak się jej pokazałam bokiem to kapnęła sie dlaczego :-)

Dziwnie macie z tą glukozą, a konsultowała któraś juz z lekarzem?
Ja mam po glukozie dużo wyższy (przed 70 po 113), dajcie znać jaka interpretacja lekarza będzie, ciekawa jestem :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

10 lut 2011, 22:23

Aniu tak czasem bywa z tymi dziećmi, bądź cierpliwa życzę wytrwałości. Może Hania ma gorszy dzień po prostu, ale ja też jestem zdania, że mała kara czasem nie zaszkodzi. Postawić w koncie to nic strasznego.

NOWA, no dziwne dziwne z tą glukozą. Na pewno lekarza zapytam jak będę miała wizytę, ale to dopiero za niecałe dwa tygodnie!

Mój K jutro jedzie do Karpacza na "pseudo" szkolenie :-) Przez dwa dni będę sama...chyba koleżanki zaproszę na jutrzejszy wieczorek :-)

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

10 lut 2011, 23:01

Murchinson może źle zrozumiałam Twoją wypowiedz. Jeśli chodzi o stawianie do kąta to też to popieram i jak pisałam wcześniej sama stosuję. Do tego tłumaczę Filipkowi dlaczego tam jest i kiedy pozwolę mu wyjść. Zwykle uspokaja się maksymalnie do 1 min. Nie popieram tylko olewania dziecka, czyli braku reakcji jeśli zaczyna wymuszać, płakać czy histeryzować. Kazdy rodzic sam decyduje jakie metody wychowawcze stosuję, ja tylko dzielę się swoimi doświadczeniami bo widzę że są skuteczne i takie sytuacje zdażają się coraz rzadzej :ico_oczko:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

11 lut 2011, 08:00

hej
ale na ogół staramy się nie zwracać uwagi, jak widzi, ze nic nie wskóra to przestaje.
Do tego tłumaczę Filipkowi dlaczego tam jest i kiedy pozwolę mu wyjść.
Oni robią tak samo z Młodym.

Nowa to zakupy się udały i masz już prezent dla męża :-)
Wiola dobrze, że z dzidziusiem i szwagierką wszystko ok. To będziecie miały w sumie 3 małych "urwisów" :ico_oczko:

Ja dziś idę do pracy po PIT, a przed szkołą chyba pojedziemy do szpitala (jeśli będzie można wejść) i do Mama i ja zobaczyć łóżeczka i całą resztę. U mnie padało całą noc i teraz też leje. Ja chcę już ciepłej wiosny !

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

11 lut 2011, 08:08

hej !!!

doczytanie Was graniczy z cudem......

ja nie spie juz od 5.30...Natasza przez ostatni tydzien tak wstaje...a co dziwne w dzien nie spi......normalnie oszalec idzie...

koroneczka łozeczko sliczne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
my musiamy własnie materac dokupic do łozeczka turystycznego :ico_oczko:
liste wreszcie zrobilam i o dziwo duzo dokupic nie musze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a jesli chodzi o wymuszanie płaczem ......to jestem jak najbardziej za tym zxeby dziecko sie samo uspokoi bo jak skacze koło Tuski , dopytuje co chce to lament jeszcze wiekszy a tak szubko sie uspakaja.......

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

11 lut 2011, 09:19

hej

u mnie dzis strasznie wieje, głowa mnie od tego boli :ico_olaboga:
ja nie spie juz od 5.30...Natasza przez ostatni tydzien tak wstaje...a co dziwne w dzien nie spi......normalnie oszalec idzie
mojej Poli tez cos się poprzestawiało i wstaje ostatnio o 6, dziś przyczłapała do łazienki jak sie malowałam i mówi, ze chce do mamy spać :ico_sorki:
w dzień też juz nie chce spać, mam nadzieję, że to przejściowe, wydaje mi sie, ze u mnie wiąze sie to ze zmianą łózeczka na dorosłe i tym, że mała woła siku, bo dziś od razu jak przyszła wołała siku :ico_sorki:

miłedo dnia :-)

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

11 lut 2011, 09:45

czesc dziewczyny, my jestesmy u mamy, jakos czasu brak, bo ciagle cos
czytam Wam ale i tak nie jestem na biezaco :ico_wstydzioch:
jutro wracamy do domku, obiecuje poprawe :ico_oczko:
milego dnia zycze

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

11 lut 2011, 10:23

U nas też pada:-( okropnie jest!
A od jutra niby wielkie mrozy :ico_szoking: :ico_szoking: Wiosny się nie doczekamy!

Wcześnie wstają te Wasze dziewczyny, ja się wyczłapałam z wyrka dopiero po 8! :-)
Muszę dzisiaj parę rzeczy załatwić, a tu taka pogoda :ico_sorki: Męża nie ma, a ja muszę na budowę jechać porządzić troszkę- dziś nam montują drzwi- trochę z opóźnieniem, bo domurować troszkę trzeba było. A od przyszłego tygodnia ruszamy z kanalizacją :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

11 lut 2011, 10:34

trafilam 3 w totka :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

11 lut 2011, 10:37

zoola27, Wow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Gratuluję!!!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość