Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

01 lut 2011, 11:48

Witajcie dziewczynki u nas jak zwykle cos sie dzieje
Otoz moja szfagierka kolejny raz na psocila delikatnie mowiac Tym razem spodziewa sie dzidziola ale nie jest to powod dla nas do radochy :ico_olaboga: Niestety poniewaz nie dba o siebie wrecz odwrotnie pije pali i nic do niej nie dociera Na niczyje porady nie reaguje tylko przytakuje a robi swoje :ico_zly: Ojciec dziecka to kryminal i wlasnie poszedl na 4,5 roku odsiadki masakra :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_zly: Jakis meksyk dla mnie co sie dzieje z tymi laskami co im siedzi w tych pustych mozgownicach
to porostu przerazjace Ja majac 18lat wicej wiedzialam jak robic niz teraz potecjalne dorosle 20-latki :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: Ponosi mnie z nerwow kochane kobitki nie moge tego zaakceptowac jak tak mozna

d
ziewczynki,,w srode idziemy do fryzjerki wiec napewno po zmianie wam pokaze:-)))
czekamy na efekty
A tak ogolnie u mnie dalej w pedzie wiwunia jest kochaniutkim skarbem buzialek jej sie nie zamyka i jest ekspertka w rozsmieszaniu Adula jak zwykle zyje swoim zyciem czyli swiat 14latki wiec milostki sympatie i szkola :ico_oczko:
a mam jakies zawroty głowy ostatnio w sklepie mi się słabo zrobiło i omało co nie padłam ale w pore poprosiłam kasjerke o krzesło i przeszło :(
Kochana ja cie nie chce straszyc ale jak to nie ciaza to prawdopodobnie to skutki uboczne diety DK Mam pare znajomych co tak mialy i tez takie co mialy gorsze skutki uboczne :ico_noniewiem:

Dobra lece kochane bo duzo roboty malo czasu ale komu ja to mowie same wiecie jak jest

Buzialki

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

01 lut 2011, 16:27

Kochana ja cie nie chce straszyc ale jak to nie ciaza to prawdopodobnie to skutki uboczne diety DK Mam pare znajomych co tak mialy i tez takie co mialy gorsze skutki uboczne
ze to moze być to
Niestety poniewaz nie dba o siebie wrecz odwrotnie pije pali i nic do niej nie dociera Na niczyje porady nie reaguje tylko przytakuje a robi swoje Ojciec dziecka to kryminal i wlasnie poszedl na 4,5 roku odsiadki masakra
no masakra ja nie umię pojąc jak tak można nie dobac o siebie w ciązy pijąc alkohol dziecko moze urodzic sie z licznymi wadami albo zespołem FAS a swoją droga to musi być w szoku ciąza i narzeczony w więzieniu straszne

A my wczoraj byliśmy u mojej przyjaciułki zobaczyć jak się czuje i czy cos juz po niej widać ze jest w ciązy a ta szczęsciara mówi mi ze nie ma zadnych mdłości ani nic się jej nie dzieje wiec nawet narazie nie czuje ze jest w ciązy gdyby nie to ze @ jej się spóznił to by dalej nie wiedziała :-D :-D rodzice szczęsliwi :)::) a u nas czytanie ksiązek i czytamy cały dzinek ja teraz szybko obiadek zrobiłam i zaraz idziemy na sanki

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

02 lut 2011, 22:34

no masakra ja nie umię pojąc jak tak można nie dobac o siebie w ciązy pijąc alkohol dziecko moze urodzic sie z licznymi wadami albo zespołem FAS a swoją droga to musi być w szoku ciąza i narzeczony w więzieniu straszne
wiesz kochana laska sie zakochala i dla niej liczy sie tylko ona i facet nie dzieciatko moja tesciowa ubolewa nad tym ze ona woli siedziec w ciazy w slamsach niz u niej w domu gdzie zadbala by o dziecko Boje sie o tgo malucha z zdrugiej ztrony wiesz jak jest tam gdzie pragnie sie dziecka to jest ciezko a tam gdzie sie rodza od tak to zawze jest ok
ma przynajmniej taka nadzieje ze u=i tu bedzie


A jaksie czujesz sloneczko?

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

04 lut 2011, 12:52

Dzien dobry dziewczeta :)

Dana tak niestety jest, niektorzy naprawde nie powinni moc miec dzieci :( to jest przerazajace taka glupota i bezmyslnosc!

Ja mam dwa dni urlopu (od wczoraj) wiec leze do gory tylkiem i robie wielkie NIC :D

Dzisiaj planujemy zabrac Nine na basen :) ja jutro ide na impreze, a do tego wciagnelam sie w serial Friday Night Lights i nie chce mi sie okrutnie uczyc :(

Dana swoja droga znowu mam dylemat z wlosami :) chcialabym rozjasnic pozostale ciemne pasma - myslisz ze to odbry pomysl? Kolezanka mowi, ze mam tak jasne odrosty ze nie widac roznicy tak bardzo i ze nie ma sensu niszczyc wlosow, ale ja chce miec wszystkie jasniutkie - co o tym myslisz?

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

11 lut 2011, 09:03

Witam !!
to jest przerazajace taka glupota i bezmyslnosc!
Nawet bardzo
Dana swoja droga znowu mam dylemat z wlosami :) chcialabym rozjasnic pozostale ciemne pasma - myslisz ze to odbry pomysl? Kolezanka mowi, ze mam tak jasne odrosty ze nie widac roznicy tak bardzo i ze nie ma sensu niszczyc wlosow, ale ja chce miec wszystkie jasniutkie - co o tym myslisz?
_________________
kochana pierwszy etap to wlasnie bylo zejscie do tego co masz efekt wyszedl fajny i zawsze szkoda jest robic cos wloskom jesli nie ma az takiej koniecznosci a jaki masz stan wlosow chyba nie zly? a jesli masz sie zloscic ze cie cos draznie i nie chcesz czekac az te ciemne samo calkowicie zrosnie no to mozna je rzeczywiscie tez powyciagac a raczej wylowic i je rozjasnic a tamtych pozostalych nie ruszac :ico_oczko: Wiec spokojnie mysle ze da sie to zrobic i bardzo im sie nie zaszkodzi :ico_oczko: Jak sie zdecydujesz to zapraszam

Widze ze wszytskie dziewczynki zalatane i zajete ach ten brak czasu

A moze wy wszytskie sie gdzies przeniioslyscie a ja nie wiem?

No wlasnie gdzie wszyscy sa? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

11 lut 2011, 11:50

hej laski,,

Ale pustki,,szok.
Chyba wszystkie na facebooku pisza,ale ja tam nawet nie bedde zakladac konta bo nie mam na to czasu:-)
NAjwyzej z dana sobie chetnie popisze jak nikt nie dolonczy :-D
dziewczynki piszcie co u was??

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

11 lut 2011, 15:09

Heloo dziewczynki

Na fecebooku tez cisza, dziewczyny nie pisza, Agata ma gosci, przyjechala jej mama i brat, a ja zagladam od czasu do czasu.

Chcialabym Wam powiedziec, ze jestem w ciazy, zostane drugi raz mama, ciesze sie bardzo :-)
Wkleje Wam to co napisalam na pazdziernikowych

Ja w sumie dobrze sie czuje, z poczatku bylo mi zle, jakos tak slabo,troche brzuch pobolewa,ale nie caly czas, od czasu do czasu i nie tak mocno jak z Erikiem.
Troche sie martwie, bo u mnie na USG jeszcze nic nie widac.
Ostatnia miesiaczke mialam 09.01,nie dostalam okresu, w piatek tydzien temu zrobilam test wyszedl negatywny,a le ja czulam, ze cos jest nie tak, w sobote drugi test, druga kreska blada bardzo, w poniedzialek poszlam do lekarza, nic nie bylo na USG widac, powiedzial, ze jakies zmiany w macicy sa, zrobili mi test i wyszedl u nich negatywny, ja jzamarlam,myslalam, ze z krzesla spadne, kazali mi przyjsc w czwartek, patrzyli na mnie jak na jakas nawiedzona, przyjechalam do domu zrobilam test i wyszedl pozytywny od razu, zgupilama, nie wiedzialam o co kaman, po chwili telefon,lekarz dzwoni i mowi, ze przeprasza, test wyszedl pozytywny i zebym przyszla w czwartek. Wiec bylam wczoraj, test znow mi robili, pozytywny, ale na USG n´za bardzo nie bylo widac, cos tam juz sie zaczyna pokazywac ale nie mozna bylo dokladnie zobaczyc, mam przyjsc w poniedzialek i w sumie taka niespokojna jestem, troche sie martwie, mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok.

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

11 lut 2011, 18:31

Ajwyzej z dana sobie chetnie popisze jak nikt nie dolonczy :-D
dziewczynki piszcie co u was??
No to piszemy :-D
hcialabym Wam powiedziec, ze jestem w ciazy, zostane drugi raz mama, ciesze sie bardzo :-)
Wkleje Wam to co napisalam na pazdziernikowych
Wielkie gratki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: No to kochana trzymajcie sie zdrowo te 9 miesiecy :ico_oczko:
roche sie martwie, bo u mnie na USG jeszcze nic nie widac.
jak to same poczatki to talk bywa moja kumpela 3 testyciazowe wyszly negatywne czula sie zle lekarz tez z poczatku powiedzial ze chyba nie ciaza a skonczylo sie ze urodzila syneczka wiec zwykle matka czuje co sie swiecie Pewnie jak teraz pujdziesz to juz fasolka bedzie okazala :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

12 lut 2011, 12:09

Wielkie gratki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: No to kochana trzymajcie sie zdrowo te 9 miesiecy :ico_oczko:
dzieki kochana

stawiam :ico_tort: na moje 26 urodziny :-) :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

12 lut 2011, 16:32

no wkoncu:-))no i PAti sie pokazala :ico_haha_01:

dana--pisalas o swojej szwagierce i jej ciazy,,dla mnie to zenada i wogole nie potrafie takich ludzi zrozumiec.Wspolczuje tylko temu nienarodzonemu dzieciatku.
A jak twoje dziewczynki??:-)

PAti--ales ty mloda koza:-)))zdrowka i wszystkiego najlpeszego a jednoczesnie gratuluje drugiej ciazy.
MYsle ze ciaza scali i zagoi te wszystkie rany ktore byly powodem problemow :ico_haha_01:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość