Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

12 lut 2011, 18:47

ja też się obawiałam w pierwszej ciąży rozstępów,ale od 5 miesiaca się pojawiały prawie wszędzie to teraz już przywykłam,nie ma innego wyjścia :ico_noniewiem:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

12 lut 2011, 18:58

czesc

my juz w domku, wieczorkiem Was doczytam
milego wieczoru

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

12 lut 2011, 19:09

aniawlkp86, no niestety coś za coś! mówisz w 5 miesiącu?Hmmm to skoro ja jeszcze nie mam może mnie nie dopadną :-)
emilia7895, hejka, dobrze, że już w domku :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

12 lut 2011, 19:31

emilia7895 fajnie,że już wróciłaś :ico_brawa_01:
Hmmm to skoro ja jeszcze nie mam może mnie nie dopadną :-)
może tak może nie :ico_oczko: jedna dziewczyna z forum prawie do końca nic nie miała,a chyba ze 2 tyg przed terminem porodu zaczęły się rozstępy pojawiać :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

12 lut 2011, 19:41

aniawlkp86, ehh nie ma co się martwić na zapas- najwyżej się pojawią, taki już nasz urok!
Czekam na tego mojego męża i się doczekać nie mogę, a tak nudno samej w domciu!

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

12 lut 2011, 19:55

cześć :-D

wróciliśmy niedawno od mojej chrześniaczki, porażenie nerwu twarzowego nie chce puścić :ico_sorki: mam nadzieję, że po rehabilitacji będzie lepiej :ico_sorki:

Mariola smaruj się i to codziennie, rozstępom trzeba zapobiegać, bo jak już się pojawią, to kaplica :ico_noniewiem: ja na piersi mam Pharmaceris z serii M, jestem bardzo zadowolona, piersi urosły mi o 2 rozmiary i póki co nie mam żadnych rozstępów, ale smaruję codziennie.

Murchinson a co to za materacyk ten z 3 składników, nie słyszałam o takim?

Koroneczka ja już się przyzwyczaiłam do czekania za mężem :ico_sorki: kiedyś było tak, że wracał do domu co dwa tygodnie tylko na weekend :ico_sorki:

Ania jak tam humorki Hani?

Emilia i jak było u mamy, wybyczyłaś się? :-D

Mówicie, że trzeba wcześniej z położną się spotkać? To muszę zadzwonić do przychodni i zapytać, czy u nas też to praktykują.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

12 lut 2011, 20:09

markotka, na porażenie nerwu twarzowego najlepsza elektrostymulacja- nawet dwa razy dziennie- oczywiście odpowiednio dobrane parametry muszą być! Warto nawet na taki zabieg prywatnie się wybrać- im wcześniej tym lepiej. Odpowiednie ćwiczenia też jak najbardziej wskazane :-) Trzymam kciuki by szybko puściło :ico_sorki: :ico_sorki:

Idę pranie powiesić, 3 pralki dzisiaj aż :ico_szoking: Jakoś nie chciało mi się za to zabrać wcześniej!

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

12 lut 2011, 20:09

Ja nic o położnej nie wiem prawdę mówiąc, chodzę do przychodni i położna zawsze mnie bada waży mierzy ;) ale nic nie mówiła o wizycie wszystko mają zapisane w komputerze to chyba im wystarczy

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

12 lut 2011, 20:12

hej

Ja dziś jakaś niedorobiona, mała wstała przed 7, a tak mi się dobrze spało :ico_sorki:

Byliśmy z mężem i małą w mieście, chciałam mebelki do łazienki kupić, dwie proste szafki w kolorze Venge, ale kompletna klapa, nic nie ma, poszukam jeszcze w necie, jak nie znajdę, to pewnie zamówię u jakiegoś stolarza.

Ostatnio strasznie wrażliwa się zrobiłam, w ciagu paru dni juz 2 razy płakałam, dziś z powodu filmu :ico_puknij: , normalnie łzy mi ciurkiem lecą :-) , hormony robią swoje.

Ja zaopatrzyłam się w Mustelę juz chyba do końca ciąży :ico_sorki: , po 1 ciązy zostalo mi parę rozst. na piersiach (ale nie widać, bo są na dolnej części), a co do nowych mam parę kreseczek na udach, poki co mało widoczne i mam nadzieję, że wiecej nie będzie :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-02-12, 19:13 ]
markotka, życzę szybkiego powrotu do zdrowia chrzesnicy :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-02-12, 19:13 ]
markotka, życzę szybkiego powrotu do zdrowia chrzesnicy :ico_sorki:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

12 lut 2011, 21:11

Koroneczka nie cierpię wieszać prania :-D dzisiaj chrześniaczka była u neurologa i dostała jeszcze jakieś zastrzyki, podobno bardzo bolesne :ico_noniewiem: rehabilituje ją super specjalista, więc mam nadzieję, że pomoże :ico_sorki:

Mariola u mojego gina nie ma położnej, więc pewnie będę musiała się spotkać z tą z mojej przychodni, ale jak Ty masz kontakt z połozną co wizytę, to pewnie wystarczy.

NOWA ja dzisiaj się poryczałam jak oglądałam rano program "narodziny co minutę" :ico_oczko: a regułą już jest, że płaczę na zielonej mili :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość