patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

14 lut 2011, 13:55

ja tez Wam zycze duzo milosci :-)

Mariola_Larose, prykro mi z powodu sytuacji w jakiej sie znalazlas, mam nadzieje ze facet wszystko przemysli, moze przerasta go jednak to wszystko i potrzebuje czasu. Ale 3mam kciuki zeby sie poukladalo

Ja kupilam R lizaka a on mi tulipana i to nasze symboliczne obchodzenie walentynek, ktorych za bardzo nie lubimy bo uwazamy ze jak sie kogos kocha i szanuj to kazdy dzien jest dobry zeby mu to okazywac a nie akurat ten bo ktos tak w kalendarzu napisal. Ale nie potepiamy ani nie oceniamy w zaden sposob tych, ktorzy ten dzien swietuja

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

14 lut 2011, 14:06

Mariola_Larose ja rowniez współczuje twojej sytuacji, mam nadzieje ze bedzie tak jak ty sobie tego zyczysz :-)
A moze lepiej ze teraz tak sie stało, koles nie wart twojej miłosci a ty tylko przez niego cierpisz, pomysl o tym, tylko ze teraz łaczy was dzieciatko :ico_noniewiem:

patrycja_g, ja tez kupiłam mojemu lizaka, takie duze czerwone serduszko :-D oczywiscie Filip sie do niego dorwał :ico_haha_01:

My dzis wybieramy sie na pizze :-D prawie nigdzie nie wychodzimy bo moj czesto w weekendy pracuje wiec dzis sobie odbijemy :-)

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

14 lut 2011, 14:16

To życzę Wam przyjemnego dzisiejszego dnia :-) :-)
A do mnie właśnie mój K zadzwonił, że na Walentynki kupił nam telewizję Cyfrową :ico_szoking: i że dzisiaj pod wieczór przyjdą panowie by ją podłączyć! Najwyżej załapią się na romantyczną kolację :-D :-D

Mariola_Larose bądź silna dla swojego dzieciątka! Może oboje potrzebujecie czasu i z czasem wszystko się wyklaruje- życzę wszystkiego dobrego :-)

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

14 lut 2011, 14:37

Mariola-to zycze ci super SYNKA!!!! i olej tego faceta widac nie jest wart ciebie!!

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

14 lut 2011, 15:04

A do mnie właśnie mój K zadzwonił, że na Walentynki kupił nam telewizję Cyfrową :ico_szoking: i że dzisiaj pod wieczór przyjdą panowie by ją podłączyć! Najwyżej załapią się na romantyczną kolację :-D :-D
Koroneczka, to bardzo oryginalny prezent :-D a panowie może szybko podłączą i sobie pójdą.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

14 lut 2011, 15:35

A do mnie właśnie mój K zadzwonił, że na Walentynki kupił nam telewizję Cyfrową i że dzisiaj pod wieczór przyjdą panowie by ją podłączyć!
Fajnie :-) , a jaką?

Nam własnie dziś rano kurier przywiózł "enkę", mamy wersję na 10 dni jak nam się nie spodoba to możemy zwrócić, zastanawiamy się nad rezygnacja z Polsatu, wycofali parę fajnych programów w tym 1 który Pola ogladała :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

14 lut 2011, 16:05

hej

zaraz obiadek będzie gotowy :-D

mąż do mnie z pracy zadzwonił z życzeniami walentynkowymi :ico_brawa_01: ciekawe czy na kwiatka się załapię :ico_oczko:

Koroneczka bardzo orginalny prezent :ico_brawa_01:
My dzis wybieramy sie na pizze :-D
fajnie :ico_brawa_01:
Ja kupilam R lizaka a on mi tulipana i to nasze symboliczne obchodzenie walentynek
ważne że miłe :-)
zastanawiamy się nad rezygnacja z Polsatu, wycofali parę fajnych programów w tym 1 który Pola ogladała :ico_sorki:
no niestety Polsat trochę sobie przegiął :-/

[ Dodano: 2011-02-14, 15:39 ]
dostałam czekoladki od męża :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

14 lut 2011, 17:07

Fajnie :-) , a jaką?
Naszą lokalną:)
dostałam czekoladki od męża :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Super!!! Jednak się wykazał :-)

Ja jeszcze na tego mego lubego czekam!!! i pyszności przyrządzam mmmm

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

14 lut 2011, 17:10

Super!!! Jednak się wykazał :-)
w końcu :ico_oczko:
pyszności przyrządzam
co robisz na tą romantyczną kolację?

Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

14 lut 2011, 18:07

Cześć dziewczyny.
Mnie trochę nie było w skrócie byłam na 2 dniowych urodzinach siostry M. Było fajnie ale już w niedzielę nie dawałam rady. Było głośno więc moja Iza nie chciała spać i poszła dopiero jak wszyscy usnęli czyli ja poszłam najpóźniej i była już prawie 4. W niedzielę szybko pobudka bo goście następni mieli przyjechać. Zostaliśmy jeszcze na obiad i deser i tak o 16 byliśmy w domu, położyłam Izę na chwilę bo też była padnięta, to spała mi 5 godzin, ale sumienia nie miałam jej budzić, wstała , zjadła, pochodziła 2 godziny i bez trudu poszłyśmy spać o 23. M miał całą niedzielę kaca więc już całkiem miał dość. Ogólnie do tej pory nie możemy się zebrać i nie dodaję się na takie imprezy, może gdybym nie była w 7 miesiącu i nie miała dziecka pod opieką. W październiku idziemy na ślub i jedno wiem, że na pewno nie z dziećmi. Tyle w skrócie.
Tak to przeleciałam co i jak u której. Ja partycja też symbolicznie. Kupiłam mu piwo i takiego torcika w kształcie serca. Iza zrobiła tacie laurkę w miarę możliwości. Na obiad zupa nic specjalnego bo nie mam sił nic robić więcej. Nigdzie też nie wychodzimy. Pewnie M będzie chciał jak najszybciej iść spać :-)
Bardzo miło aniu, że mąż cię tak zaskoczył, ja bym się nie spodziewała telefonu, raczej czekam aż wróci z pracy.
NOWA co do polsatu to fakt BBC pozabierał, ale teraz lecą te Disneya bajki i Iza moja akurat je lubi. M narzeka że Top gear nie ma nie ma.
Wiola udanego wyjścia
Koroneczka co tam przyrządzasz dla męża?
Mariola_Larose ja ci powiem, że z tymi facetami to bywa różnie i nie ma reguły. Np mój brat jest z dziewczyną chyba 2 lata, jak ja się go pytam czy to na stałe to on mówi mi od roku, że to chwilowe. Chwilowe nie nie chwilowe ale mieszkają razem, mają wspólny budżet a teraz zabrał ją na tydzień w góry jako prezent walentynkowy. Co najśmieszniejsze jak ona go pyta czy ją kocha itd to on mówi jej niby prawdę, że nie, ale co innego robi i tak w głębi to mi się wydaje że zależy mu na niej tylko nie wiem czemu nie chce się do tego głośno przyznać. Nie chcę ci robić nadziei, czy coś w tym stylu, niestety lub stety każdy związek jest inny i rządzi się swoimi prawami. Jak już któraś tu pisała może mu się odwidzieć i może być całkiem dobrym ojcem, tylko sam jeszcze o tym nie wie. Na pewno macie razem dziecko i jesteście ze sobą związani czy tego che czy nie. Także powodzenia, trzymaj się.
Mój M właśnie przyszedł i dostałam ulubioną czekoladę terravity bakaliową dużą z tymi chrupkami, bardzo ją lubię, a dla Izuni kupił duże opakowanie żelek. Także kończę i idę z nim posiedzieć.
Udanego wieczoru wszystkim życzę.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość