Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

15 lut 2011, 17:47

A wy znowu o jedzeniu :-) ja zamiast ciasta zrobiłam sobie sałatke z brokułkow podobna do tej co robił motylek.
A własnie gdzie ona sie podziewa??? dawno jej nie było?

Wypełniłam te ankiete i wysłali mi maila ze w ciagu 30 dni dojdzie do mnie paczka, no zobaczymy :-)

Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

15 lut 2011, 18:26

Cześć dziewczyny
Ja tu czytam o ciastach - mniam. Ostatnio to ze mnie łasuch i jadłabym codziennie słodkie, a truskawki to chodzą za mną ciągle. Ja jakoś nie mogę znaleźć tej ankiety - ślepa chyba jestem.
Dziś było zimno, ale i tak godzinę na spacerze byłyśmy. Trochę mi Izy było szkoda bo ona teraz szaleje za innymi dziećmi i jak tylko widzi takie do zabawy to staje koło niego i chce się bawić, lata tam gdzie ono - mówię wam jak bym ją z buszu wypuściła. Teraz ciężko bo zimno i mało tych dzieci, dziś natomiast były 2 dziewczynki - siostry rok po roku widać było i tak 2-4 latka. Iza zaraz za nimi, a ona tak kaszlały smarkały że ja bym nigdy z takim chorym dzieckiem na spacer nie wyszła i niestety musiałam ją odciągać :ico_placzek: taki żal do mnie miała, eh.
Mąż zaraz wróci a ja nic dziś jeszcze nie ćwiczyłam, także zbieram się do pokoju. Ten czas to tak leci, mała wstanie, jeść spacer, drzemka w między czasie posprzątać, obiad, wstaje Iza, mąż i koniec dnia, a gdzie tu czas dla siebie.
Jeszcze od jakiegoś czasu widuję robaki w kuchni i łazience, znalazłam , że to są rybiki, wcześniej mogłam ich nie widzieć bo żyją tylko nocą, a że teraz często wstaję to widzę o mała wstał, zapomniałam jej zapalić światła i wstała a tu ciemno i płacz. Pa

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

15 lut 2011, 20:28

mama Izuni, jak wejdziesz na stronę herbapolu pruszków, to na samej górze w lewym narożniku jest kolorowy napisa-ankieta dla mam.

Ania czekam na wieści z wizyty :-D

zrobiłam sobie dzisiaj mały tuning pazurków :-D

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

15 lut 2011, 20:57

zrobiłam sobie dzisiaj mały tuning pazurków :-D
Pokaż nam :-)

mama Izuni, dziecku niestety ciężko pewne rzeczy wytłumaczyć! Ale gniewają się tylko na chwilkę :-) Zimno zimno, ale lekki mrozik zdrowy dla dzieci!

My właśnie wróciliśmy- kupiliśmy nowe autko :-) :ico_brawa_01: Renault Kangoo! Coś większego przynajmniej!

Muszę się za jakąś kolacyjkę zabrać nio i zmywanie po obiedzie jeszcze mam :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

15 lut 2011, 20:58

witam
już w domku jesteśmy :-)
mój maluch dzielnie prezentował dzisiaj.......ale pupkę :ico_haha_01: :ico_haha_01: gin chciał go zachęcić żeby się obrócił,ale nie dało rady,jedynie się przesuwał i jest główką do dołu :-)
lekarza zaniepokoiło to że mam mały brzuszek jak na ten tydzień,ale w sumie 0,5 kg mi się schudło od ostatniej wizyty :-D wymiary maluszka same mówią za siebie że jest ok,to się nie ma czym martwić :-) z główki wychodzi 31 tc a z nóżki 29 tc następna wizyta 22 marca,badań żadnych robić teraz nie muszę,wszystko mam w normie,ale witaminki mam brać bo teraz jest największe zapotrzebowanie na żelazo :-)
pytałam też o glukozę,tzn o ten wynik i mówił,że to jest normalne :-)

[ Dodano: 2011-02-15, 19:59 ]
Renault Kangoo! Coś większego przynajmniej!
fajne autko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

15 lut 2011, 21:13

aniawlkp86, cieszę się, że wszystko w porządku!! A ile już waży ten Twój mały??
Ehh jak Ty to zrobiłaś, że schudłaś od ostatniej wizyty? hehe

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

15 lut 2011, 21:19

A ile już waży ten Twój mały??
nie pytałam i lekarz też nic nie mówił :ico_sorki:
Ehh jak Ty to zrobiłaś, że schudłaś od ostatniej wizyty? hehe
nie mam pojęcia :-D

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

15 lut 2011, 21:25

Aniu :ico_brawa_01: brawo dla maleństwa.
Koroneczka super! Zrobiłam tego kurczaka-pycha, D brał aż 2 dokładki, no ale dopiero wrócił do domu z pracy więc mocno głodny.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

15 lut 2011, 21:25

nie pytałam i lekarz też nic nie mówił :ico_sorki:
Ja też zawsze zapominam zapytać o najważniejsze rzeczy, taka jestem podekscytowana jak widzę mego maluszka :-) A nie wpisał Ci w kartę ciąży?

[ Dodano: 2011-02-15, 20:27 ]
Murchinson, Cieszę się bardzo! Ja też strasznie lubię to danie! Makarony codziennie mogę jeść! Napiszę Wam później jeszcze jeden przepis z tuńczykiem!

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

15 lut 2011, 21:29

A nie wpisał Ci w kartę ciąży?
on wagi nigdy nie notował w karcie :ico_noniewiem:
zapamiętałam,że główka ma 8,9 cm bo to akurat powiedział jak mierzył czy tygodnie się zgadzają

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość