Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

15 lut 2011, 12:49

ale się rozpisałam z tym leczeniem
super że sie rozpisałaś :ico_sorki:

Mnie dzisiaj pobolewa z lewej strony wiec to chyba żołądek. Musze sie tez przejśc do lekarza po skierownia na badania i je porobić tylko jakos cięzko sie zebrac bo nie lubie do nich chodzić :-)
nie chce i boję się mieć tą gastroskopie
ja tez to, podobno lepiej wziąść znieczulenie ogólne, a nie miejscowe znieczulenie gardła

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

15 lut 2011, 15:58

Szymek śpi, ja porobiłam co miałam, teraz rozmawiam z bratem na Skype
Musze sie tez przejśc do lekarza po skierownia na badania i je porobić tylko jakos cięzko sie zebrac bo nie lubie do nich chodzić :-)
a jakie chcesz badania porobić???

ta moja lekarka rodzinna nie daje skierowań,jeśli nie widzi potrzeby, także jakbym chciała sobie porobić badana np. mocz i morfologię to bym musiała prywatnie

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

15 lut 2011, 18:11

a jakie chcesz badania porobić???
myslałam o podstawowych i może próby wątrobowe, w sumie to zobacze co mi powie lekarz
ta moja lekarka rodzinna nie daje skierowań,jeśli nie widzi potrzeby
myśle ze powinien mi dać. Przeciez po to oni są. Chyba patrząc mi w oczy nie postawi diagnozy :-) Babcie i dziadki latają co chwile i im dają skierowania.
Kiedys słyszałam rozmowe dwóch starszych panów. Pyta sie jeden drugiego:noi co wyszło ci cos z tych badan. Ten mu odpowiada no nic wszystko w porządku jestem zdrowy ale za tydzien pójde sobie jeszcze raz po skierowania i sobie podnownie zrobie badania.
jakbym chciała sobie porobić badana np. mocz i morfologię to bym musiała prywatnie
jeśli sie tak okaze to mu powiem po co mam do niego przychodzic jak pieniądze na składki mi zabierają a jak sie zle czuje to i tak musze isc prywatnie

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

16 lut 2011, 09:11

witam :)

u nas niespokojna noc, Szymek się cały czas kręcił :ico_noniewiem: ,

Asia
masz rację po to składki płacimy,

wszystkiego najlepszego dla Emilki, dużo zdrówka i wszystkiego naj :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: ,

ja chyba skoczę za godzinę z Szymkiem do mamy, przynajmniej mąż się wyśpi po nocce,

miłego dnia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

16 lut 2011, 09:18

witajcie..ja mam juz dosyc..juz nawet pisac mi sie nie chce tak mnie wszytko dobija..wybaczcie

spoźnione ale bardzo serdeczne zyczonka dla Dawidka :ico_prezent: :ico_prezent:

i oczywiscie dla Emilki..sto lat kochana :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

my zaraz znieramy sie do bank a ja ledwo sie ruszam tak mnie miesnie bola..nie wiem czy to mozliwe ze po zatruciu tak mnie trzyma..

Awatar użytkownika
graz1974
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 576
Rejestracja: 23 sie 2010, 12:34

16 lut 2011, 11:02

Obrazek

Emilko Sto lat!!!


Badania też zawsze robię na NFZ.. a czemu mam płacić
Dziewczyny na pewno dostaniecie skierowanie, jak powiecie lekarzowi że was tak żołądek boli od kilku miesięcy i wciąż tabletkami się faszerujecie

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

16 lut 2011, 11:50

hej hej

ode mnie rowniez :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: dla Emilki :ico_tort: :ico_tort:

ja wlasnie zrobilam ciateczka cebulowe, mam nadzieje ze beda dobre bo najpierw musza wystygnac.

zaraz biore sie za pranie, sprzatanie itd a po poludniu ide na piechote do mamy, bo w wozku i tak mi juz Dawid nie chce siedziec....

nie wiem czy wam pisalam, ze z przedszkolem nici, nie ma szans, dopiero moze w przyszlym roku :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Marcia moze lepiej skocz do lekarza :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

nic mi sie dzisiaj nie chce, a tu tyle roboty mnie czeka :ico_olaboga: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

16 lut 2011, 13:08

hej

Dziękujemy wszystkim za życzenia urodzinowe dla Emilki gD>
Zapraszamy na
Obrazek

Wczoraj jak szłam z Emi na plac to szłyśmy takim wąskim przejściem między ogrodzeniami, a tam ogrodzenia te ubrane w bibułę, wszędzie porozsypywane konfetti i kawałek dalej na drzewie plakat z wypisanym wyznaniem miłosnym i podpisane "twój Paweł" :-D Zaczełam sie śmiac i dzwonie do P i mówie. Misiu jaka niespodzianka, naprawdę sie postarałeś itp. P na poczatku zbaraniał ale jak mu wytłumaczyłam o co chodzi to podjął temat i tak sobie żartowaliśmy. Szkoda tylko że fotki nie zrobiłam tych pozostałości po czyichś walentynkach :-D

Coś mnie nosi i pojechałabym na wakacje gdzies do ciepełka W sumie to mam jeszcze odłożone pieniądze z becikowego i z polisy jak się Emi urodziła wiec może sie gdzies wybierzemy.
Marta a wy z jakiego biura byłyście?

[ Dodano: 2011-02-16, 13:09 ]
w wozku i tak mi juz Dawid nie chce siedziec....
Emi jeszcze siedzi ale ja ją biore i ucze chodzenia za ręke na własnych nogach jak ide gdzies niedaleko lub po małe zakupy.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

17 lut 2011, 09:38

witam :)
my wstaliśmy o 7.30, zaraz skoczymy na zakupy do Biedronki, potem upiekę placek :-D

wam pisalam, ze z przedszkolem nici, nie ma szans, dopiero moze w przyszlym roku:
szkoda ,
ja nie wiem jak to u nas, ale ja w tym roku jeszcze nie che dawać Szymka, dopiero dam go w 2012

Marcia zdrówka :ico_sorki: :ico_sorki:
Wczoraj jak szłam z Emi na plac to szłyśmy takim wąskim przejściem między ogrodzeniami, a tam ogrodzenia te ubrane w bibułę, wszędzie porozsypywane konfetti i kawałek dalej na drzewie plakat z wypisanym wyznaniem miłosnym i podpisane "twój Paweł" :-D Zaczełam sie śmiac i dzwonie do P i mówie. Misiu jaka niespodzianka, naprawdę sie postarałeś itp. P na poczatku zbaraniał ale jak mu wytłumaczyłam o co chodzi to podjął temat i tak sobie żartowaliśmy. Szkoda tylko że fotki nie zrobiłam tych pozostałości po czyichś walentynkach .
zakochani to mają pomysły :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Asia widziałam fotki na Picasa, super jest to autko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-02-17, 12:32 ]
ale tu cisza :ico_szoking: ,

a u nas biało :ico_olaboga: , od rana pada i pada ,

ja właśnie robię placek, za godzinę położę Szymka spać, mam nadzieję, że zaśnie, bo na dole sąsiad ma remont, i ciągle coś wiercą i pukają :ico_olaboga: ,
a jak wstanie to skoczymy do kuzynki na kawę :-D ,

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

17 lut 2011, 13:36

hej
Wczoraj na wieczór cos sie działo i nie mogłam wejśc na forum :ico_noniewiem:

Teraz tylko meldunkowo bo mała spi a ja wezmę sie za prasowanie bo juz mi sie przesypuje :-D

[ Dodano: 2011-02-17, 15:26 ]
no juz sie odrobiłam :-D
Asia widziałam fotki na Picasa, super jest to autko
:ico_sorki: :ico_sorki:
P przywiózł wczoraj do domu od teściów i jak narzie mała nadal boi sie jezdzić ale jej nie zmuszam moze do wiosny jej przejdzie. Zobaczymy co bedzie jak przyjdzie bratanek i bedzie chciał pojezdzic bo narazie to nikt nie moze, nawet lali nie wolno siedzieć :-D

Pisałam własnie z koleżanka w pon przylatuje sama z Angli z dwójką dzieciaków. Córka ma prawie 6lat a synek 4miesiące. Nielada wyzwanie przed nią :-)

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość