Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

17 lut 2011, 18:00

aga216, ja wynalazłam jakieś 2 tygodnie temu moje 2 koszule z pierwszego porodu, więc jak znalazł :-D :-D a już miałam zamawiać przez internet :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

17 lut 2011, 18:09

Aniaaa, ja moje wyrzucił○am przez przypadek wiec musiałam teraz dokupic :ico_sorki:

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

17 lut 2011, 20:14

a wiecie,że mi lekarz nie zalecił przez ostatnie chyba ze 3 miesiące żadnych badań :ico_noniewiem: nawet moczu :ico_puknij:
miałam sobie sama zrobić dla pewności, że wszystko ok,ale jakoś mi wyleciało...

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

17 lut 2011, 20:21

Dobrusia, no mi tez ostatnio nic nie mówił ale ja i tak sobie zrobiłam dla pewnosci,
ja już na dziś sie żegnam :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa:

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

17 lut 2011, 20:21

witam wieczornie:)

bylam an spacerku nawet nie bylo tak zimno...ehhe

dostalam dzis ciuszki od Jednej z forumowych MAMA sa superrr pokaze wam jak cykne foty:)-pozdrawiam oczywiscie ta Mame

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

17 lut 2011, 20:46

aga216, oj szkoda,że wyrzuciłaś :ico_sorki:

Dobrusia, ja tak jak aga zrobiła bym na własną rękę jeśli gin Ci nie zlecił. Już tak blisko masz termin,a szkoda by było brać jeszcze leki jak by coś w moczu wyszło. Pod koniec ciąży to różne różności lubią wyjść :ico_noniewiem:
Mi jak gin nie zleci na ostatniej wizycie to tydzień przed terminem zrobię sobie na własną rękę,żeby mieć do szpitala najświeższe wyniki :-)

serniczka, super,że spacerek się udał :-D ale fajnie,że dostałaś ciuszki :ico_brawa_01: koniecznie się pochwal jak zrobisz fotki :-)

Gwona czekamy na zdjęcia i relację z wizyty :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

17 lut 2011, 23:14

hej mamusie :-)
ja też stawiam :ico_tort: spóźniony ale pyszny. Jedzcie bo już mi się kończą :-D


ja jakaś taka leniwa jestem, nic mi się nie chce, nawet rodzić :-D chcę wiosnyyyy
jutro idę na usg.
kilka ostatnich dni wisiałąm na żelazku i mi kręgosłup o mało nie pękł :ico_olaboga:

Aniaaa, wózek bardzo mi się podoba

Dobrusia, zrób badania na własną rękę, będziesz spokojniejsza.

[ Dodano: 2011-02-17, 22:18 ]
Aniaaa z płynów polecam Ci oilatum, ale to zwykłe nie soft. Ja balneum raz kupiłam i więcej nie, bo mi śmierdziało. Niby bezzapachowe, ale mi śmierdziało.
a brzuch ja też mam nisko, nawet mąż ostatnios twierdził, że mam krótkie nogi jak siedzę :ico_noniewiem:


magda1614 takie zakupy poprawiają humor prawda???mnie też :-D


tabogucka mieszkacie już na swoim?? :-)

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

17 lut 2011, 23:53

Blanka26, daj jutro znać koniecznie jak po wizycie i usg :-D
Ja też muszę za niedługo przeprosić się z żelazkiem i coś poprasować ale to planuje na raty robić, właśnie ze względu na kręgosłup :ico_sorki:

Ja balneum kiedyś dla córy kupowałam ale zwykłe nie to baby basic i też mi nie zbyt pachniało :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Mówisz,że oilatum dobre ? W takim razie chyba się skuszę i takie kupię,bo też je brałam pod uwagę :-D

Pochwal się nam brzuszkiem,bo już tak mało Ci zostało do terminu :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

17 lut 2011, 23:57

Mówisz,że oilatum dobre ? W takim razie chyba się skuszę i takie kupię,bo też je brałam pod uwagę
ale to niebieskie. Ładnie pachnie :-) no i do nawilżania skórki sprawdza się znakomicie

Pochwal się nam brzuszkiem,bo już tak mało Ci zostało do terminu :ico_ciezarowka:
oki, ale już jutro :-)

Ja też muszę za niedługo przeprosić się z żelazkiem i coś poprasować ale to planuje na raty robić, właśnie ze względu na kręgosłup
to bierz się już teraz, ja zostawiłam na ostatnią chwilę i mało nie padłam :ico_olaboga:
na dodatek ciuchów nakupiłam na dwójkę dzieci :-D :ico_puknij:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

18 lut 2011, 07:49

mieszkacie już na swoim?? :-)
Dzien dobry !!! po raz drugi juz z nowego domku :-D :ico_brawa_01: :-D

[ Dodano: 2011-02-18, 06:52 ]
Tak tak u siebie ale w totalnym balaganie -najgorszy jest ten kurz i pyl od ciecia mebli i gipsowania scian bo co wytre to zaraz wraca.... :ico_szoking: Mimo calego dnia ogarnianaia wczoraj -zmaiany sa niewielkie...a narobilam sie jak wol -nawet moja mama z Pl smsy przesyla ze nie ma wiekszej roznicy czy ogarniemy teraz czy za 3 dni (raczej za 3 tygodnie :ico_olaboga: ) a synkowi robi duza roznice czy sie teraz urodzi czy jedna k w terminie !!! Co racja to racja... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-02-18, 06:54 ]
Aga216 Ewelcia Dobrusia za 33 za 35 za 38 :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

[ Dodano: 2011-02-18, 06:59 ]
Aniaaa ja tez mam brzusio na kolanach -zwlaszcza jak sobie na klopie siadne :ico_wstydzioch: :ico_oczko: :ico_wstydzioch: i wogole jakis wielki mi sie wydaje nagle bo przez ta cala przeprowadzke lustro zostalo spakowane i dalej lezy na strychu wiec nie widzialam calej swojej sylwetki juz kupe czasu...az sie wczoraj zobaczylam w szybie wystawowej... Wielorybek :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-02-18, 07:03 ]
a co do Nowej Sejany ja tez "nie mama"netu w dowym domu podlaczonego jeszcze bo mi tez podali termin na 4 kwietnia a dzwonilam na ppoczatku lutego :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: z tym ze ja glownie zyje online i bym sie wsciekla do tego czsu wiec mam taki przenosny "patyczek" ze sobie wtykam do lapka i lacze sie z siecia....nie jest to drogie i nawet szybko smiga ...a obawialam sie ze bedzie strasznie wolny... :-D

[ Dodano: 2011-02-18, 07:34 ]
Uuuuuuuuuuuuuuuups...wlasnie zajrzalam do mojego maila-pare dni temu wyslalam mail do pracy zeby potwierdzili na pismie ( to byl ich obowiazek odpisac w ciagu 28 dni )moje prawa na macierzynskim i kalkulacje ze strony rzadowej ile wyplaty sie od niech spodziewam w tym okresie. A tu dostalam najpierw odpowiedz od niby menagerki ze sama jeszcze musi to potwierdzic(Kompletnie kobita nie ma pojecia o finansach) ale okey lepiej niech sprawdzi niz mam sie potem prosic o wyjasnienia i brakujaca kase tygodniami -chociaz nie wiem czy i tak sie natym znow nie skonczy... :ico_olaboga: A nastepny email od niej to prosba o potwierdzenie adresu... hmmmm no niby okey ale jakos to podejrzanie mocno oficjalnie zabrzmialo...bo mozna to wszystko zalatwic mailem ...chyba ze chca mnie zwolinic!!! Co tez nie jest tragedia -bo i tak nie zamierzam tam wracac po macierzynskim...Chyba ze cos nowego wykombinowali!!! Z tego co ostatnio wyczytalam rowniez z jej notatek nawet zwolnienie z pracy nie zmienia ich obowiazku do placenia mi macierzynskiego!!! Ale diabli ich wiedza...jesli rzeczywiscie mnie zwolnia to przepadnie mi kilka lub kilkanascie dni platnego urlopu ...spora sumka szkoda....a moze im jeszcze przyjsc do lba potracic mi za te 3 ktore wzielam a konto :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: -ale to musze sprawdzic na tych stronach prawnych czy wogole moga cos takiego zrobic... Oj i widzicie -niby juz tam nie pracuje ale i tak mi cisnienie potrafia podniesc!!! :ico_olaboga:
Mam nadzieje ze chodzi tylko o potwierdzenie macierzynskiego i rozliczenie wyplat...bo inaczej sie wsciekne :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
No nic trzeba byc dobrej mysli...

[ Dodano: 2011-02-18, 08:30 ]
Dobra dziewczynki lece sie kapac i ....sprzatac. Milego dnia :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość